Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Hangi Diyarbakır Otobüs Firmasını Tercih Ediyorsunuz ?
Diyarbakır Barış Seyahat 3.8%  3.8%  [4]
Öz Diyarbakır Seyahat 53.8%  53.8%  [57]
Özlem Diyarbakır Seyahat 18.9%  18.9%  [20]
Has Diyarbakır Seyahat 1.9%  1.9%  [2]
Yeni Diyarbakır Seyahat 2.8%  2.8%  [3]
Star Diyarbakır Seyahat 9.4%  9.4%  [10]
Diğer 9.4%  9.4%  [10]
Can Diyarbakır Seyahat 0.0%  0.0%  [0]
Toplam Oy : 106

21ahmet
5 yıl önce - Cmt 04 May 2013, 09:52

Yeni Diyarbakır Seyahat dedim. hizmet anlayışı iyi. Şimdilerde ne durumda bilmiyorum.

bahriaskin
5 yıl önce - Cmt 04 May 2013, 13:41

Alıntı:
miss amasya firmasını görüyorum her gün sefer düzenliyor amasya ya ve dolu tüm seferleri de neredeyse diyarbakır da amasyaki veya amasyada bu kadar çok diyarbakırlı var mi

Ömer bey diğer arkadaşlar cevaplamış ama bende katkı sağlalyayım dedim.
Amasya Mistur seferi Samsun çıkışlı Öğrencilik yıllarımızda bir sefer kullanmıştım o zman bu hatta Sivas Selçuk turizm çalışıyordu.Samsun Amasya Tokat Sivas üzeri geliyordu ve öğrenci memur potansiyelini düşünürseniz dolu olması normal.

OMERA

5 yıl önce - Cmt 04 May 2013, 14:29

@bahriaskin bilgilerin için teşekkürler

Burak KAYNAŞ
5 yıl önce - Cmt 04 May 2013, 16:19

Alıntı:
bir şehirde bukdar çok yerel firmanın olduğu başka yer varmıdır

Aynı şey benimde dikkatimi çekti... Sanırım bir Diyarbakır bir de Tokat ta yerel firma sayısı diğer illere nazaran çok fazla..

adem3521
5 yıl önce - Pzr 05 May 2013, 14:44

Doğuda ağrı ve vanda aynı şekilde firması boldur

Ergin YILDIZ

5 yıl önce - Sal 07 May 2013, 12:27

Her şeye rağmen özden şaşmamak lazim.

merdo_01
5 yıl önce - Cum 10 May 2013, 11:40

Bence Öz Diyarbakır ama Diyarbakırlı yakın çevreme sorduğumda hep Star Diyarbakır diyorlar nedendir bilmem.

OMERA

5 yıl önce - Cum 10 May 2013, 14:12

Mert kardeşim star eskiden iyi idi kendini yenilemedi şu an diğer firmalara göre geride kaldı biraz konfor olarak

Kurtuluş21
5 yıl önce - Cum 10 May 2013, 18:10

Yeni Diyarbakır ve Has Diyarbakır firmalarıda güzel hizmet veriyordu, Hava yolu yaygınlaşınca kısa mesafeler dışında otobüs kullanımları azaldı, daha önce çoğu firma Trabzon, Erzurum, Van gibi İstanbul-Ankara-İzmir güzergahı dışında kalan bölgelere gitmezken şuan hemen hepsi o bölgelere gidiyor.

Yine Can Diyarbakır Firması düzenli olarak Zaho-Duhok-Süleymaniye-Erbil seferleri yapıyor, Yeni havalimanımızın açılmasıyla DTSO Başkanının öylemine göre ilk yurtdışı serefler Erbil'e olacak böyle giderse Diyarbakır otobüs firmaları küçülmeye devameder.

Kurtuluş21
4 yıl önce - Pts 29 Tem 2013, 14:50

Öz Diyarbakır Seyahat'da Zaho - Duhok - Süleymaniye - Erbil seferlerine başlıyor, bu güzergâhta ki yoğunluk nedeniyle otobüs firmaları bir bir buraya yöneliyor, Uluslararası Hava Limanının Açılmasıyla Diyarbakır - Erbil seferleri başlayacak, dolayısıyla bu güzergâhta havayoluna yenilecek.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM