Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 21
mustafaguler
9 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 15:53

Zaten neden hep kaldırım taşı döşenir anlamam. At güzel bir beton ver şekli uzun yıllar kullan. Kaldırım taşı döşeniyor sonra yağmur yağdığında altına su birikir yan taraftan biri geçerken üstüne basar sonra bütün su sizin üzerinizde.

Efe Elaldı

9 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 16:25

O kaldırımlar avm ye ait yanılmıyorsam o yüzden belediye ellemiyor diye tahmin ediyorum avm de yapmıyor para gidecek diye Bbb nin biran önce tramvay yolu dahil yenilemeye girmesi lazım belki yeni yapılan meydanla beraber yenilenir kentmeydanı kavşağı gerçekten güzel oldu yeni kaldırımlarıyla kent meydanıda aynı şekilde yenilenir umarım.

mustafaguler
9 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 17:56

Alıntı:
O kaldırımlar avm ye ait yanılmıyorsam

Ben sadece iç avlu AVM'ye ait diye biliyorum.

jasminn
9 ay önce - Çrş 13 Ksm 2019, 12:26

T1 hattı boyunca da bu tarz görüntüler var. Rayların etrafına bir şey döküyorlardı, artık o da yok. Kırık dökük çoğu kısmı.

burakxd383
9 ay önce - Çrş 13 Ksm 2019, 14:05

bence daha kötü durumda olan yıldırım beyazıt caddesi dar kaldırımlar refüj ve beton direkler anlatmaya gerek yok fazla

dream1988
9 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 11:40

Alıntı:
O kaldırımlar avm ye ait yanılmıyorsam

Varsayalım avmye ait, peki kentin göbeğinde yerli yabancı binlerce insanın geçtiği bölgedeki bu rezilliğe nasıl belediye yetkilileri uyarıda bulunmaz veya gerekli çalışmaların yapılması için avm yönetimine ihbar yollamaz. Bir de utanmadan o kırık dökük kaldırımların olduğu yere seçim bürosu açmışlardı. Gerçekten birşey diyemiyorum. Geçmişten beri her ilçede vizyonsuz yöneticilerle sınanıyoruz. Bursa'nın kaderi bu sanırım

sayfa 21
« önceki   123 ... 192021
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet