Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Kent Estetiği
« önceki   123 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
Misafir 232

6 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 19:34

Kardeş düşüncene saygım sonsuz ancak ben kaldırım taşlarında bir problem görmüyorum yeşil ve beyaz gayet şık duruyor burada asıl düşünülmesi gereken şey o taşların boyası değil kalitesi özellikle kent meydanı civarında kaldırım taşları hep bozuk kırık dökük şehir imajını onları düzelterek sağlarız bence

Efe Elaldı

6 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 22:21

bursa ana arter ve merkez caddeleri kaldırım asfalt ve ışıklandırma kalitesi yerlerde sürünüyor koskoca şehre yakışmıyor biraz estetikten kaliteden anlayan kişiler varsa bu şehri şu görüntüden kurtarın yazıktır adam gibi bi düzenleme yapılsın artık caddelerimize

Misafir ec9

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 10:06

Her tarafın hele ki yeşil-beyaza boyanması hele ki son zamanlarda yol kenarlarındaki bariyerlerin bile yeşile(hem de koyu yeşil) boyanması artık hakikaten tat kaçırmaya ve de zevksizliğe doğru gitmekte.Tamam Bursaspor hepimizin ama artık kabak tadı vermeye başladı.Uluslararası normlar ne ise onu yapalım.(Sarı-beyaz vs)

Misafir b0c

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 11:30

Kent meydanı kaldırım taşları yama yama fevzı çakmak caddesı berbat ışıklandırma yollarda ne cızgı var hıc bıse yok bazı sehırlerde konuşan trafık lambaları oluyor Bursa'da ok böle bıse

Serkan99
6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:59

-Bursa şu anda adeta başıboş ve İstanbul!dan dahi daha kaos içinde bir dev kasabaya dönüştü...

cagataygollu
6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 21:53

sayfayı takip eden kent estetiği çalışma grubu varsa ilgilensinler bu konularla

UfukRaifoğlu

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 21:56

İstanbul yoluna ışıklandırma yapılması için raylı sistemin bitmesi bekleniyor deniyor.Şu an ki durum kapkaranlık bir Bursa girişi.Köy girişi gibi.Rezalet.

Cüneyt5316

6 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 20:51

O İstanbul yolunda kaç defa kaza riski atlattım ben. Dilerim rabbimden benim yapamadığım kaza; ışıklandırma yapmayanların başına gelir. Ne biçim yönetim idi bu. Eski Gemlik yolunda da aynı durum var. Işıklandırma hiç yok.Kim bakıyor bu işlere anlamıyorum.

Efe Elaldı

5 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 23:48

yalova yolunda biran önce tretuar ışıklandırma asfalt çalışması başlamalı t2 hattının neredeyse tamamı ortaya çıktı yalova yolu tamamı izmir-ankara yolu tamamı mudanya yolu tamamı merkez ana arterlerin tamamı kaldırım tretuar ışıklandırma ve asfalt kalitesi olarak elden geçirilmeli tek tip kaldırım ve ışıklandırma yapılarak kalite arttırılmalı

murat159357
5 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 01:27

Araba tamircileri varken kaldırım olurmu yalova yoluna 2 günde mahfederlr

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet