Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Kent Estetiği
« önceki   123 ... 1617181920   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
ahmet sert
1 yıl önce - Pts 18 Eyl 2017, 22:53

Gönül çok daha iyilerini yapmak istiyordur muhakkak ama elden gelen bu belki de.Eski durumlarını pek bilmiyorum ama hiç yoktan iyidir ve eskisinden daha ileri bir noktaya gelinmiştir diye tahmin ediyorum.

UfukRaifoğlu
1 yıl önce - Pts 18 Eyl 2017, 22:54

Utanıyorum.Bu nedir ya.Depremde sallansa yıkılacak binalara pak siding felan nedir bu işler ya.Bizim baskanın hiç danışmanı felan yok mu?Kentsel dönüşümü bu tarz binalarda baslatacaksın.Nilüfer ve Soğanlida ki boş arazilere ev yaparak kentsel dönüşümü dedem de yapar.

UfukRaifoğlu
1 yıl önce - Pts 18 Eyl 2017, 22:59

Ahmet bey O zaman başkan açıklamasını ona göre yapacak.Butçemiz buna elveriyor daha fazlasını yapamıyoruz diye.Kalite kenti olma yolunda ilerliyoruz gibi söylemler içi dolmadiktan sonra boş.

ahmet sert
1 yıl önce - Pts 18 Eyl 2017, 23:05

Kusura bakmayın, ben hariçten gazel okumuş gibi oldum.Yanlış anlaşılmak istemem sadece fikrimi beyan etmek istemiştim.

UfukRaifoğlu
1 yıl önce - Pts 18 Eyl 2017, 23:13

Sizlik bir durum yok Ahmet bey estağfurullah.Düşüncelerinizi dile getirmişsiniz.Biz Bursamızın daha iyi yerlere gelmesi için çabalıyoruz.Böyle gelmiş böyle gitmesin diye uğraşıyoruz.Artik kangren olmuş yapılara bıçak vurulmalı.Geçici çözümler içinden çıkılması daha da zor işlere sürüklüyor.Binalar 40-50 yıllık zaten.En ufak depremde yıkılacak.Pak siding'e ne gerek var.Neyi kimden gizliyorsun.Anlasiliyor bir kusur olduğu arkasında ne kadar saklarsan sakla.

selcuk16
1 yıl önce - Sal 19 Eyl 2017, 09:59

Bir Recep Altepe klasiği...Hadi daha fazlasına gücün yetmiyor onu anlarım da,bu apatman yöneticisi işinin önüne geçip o tuhaf pozları verme bari.Yapıyorsan sessizce yap.Bu ucubeler için kimse sana oy vermez.Koca BŞB başkanlığı makamını bu pozisyona düşürme.

Cüneyt5316

1 yıl önce - Sal 19 Eyl 2017, 11:38

Ne günlere geldik. Bursa Büyükşehir belediye başkanı ilçe başkanı olmuştu mahalle muhtarına olmuştu şimdide apartman yöneticisi oldu. Yazık vallahi yazık. Apartman yöneticisi işini BBB yapıyor. Verilen oylarınıza yazık. Siz BBB seçiyorsunuz ama o kalkıp apartman yönetiyor.

Cüneyt5316

1 yıl önce - Sal 19 Eyl 2017, 11:39

Ne günlere geldik. Bursa Büyükşehir belediye başkanı ilçe başkanı olmuştu mahalle muhtarına olmuştu şimdide apartman yöneticisi oldu. Yazık vallahi yazık. Apartman yöneticisi işini Başkan BBB yapıyor. Verilen oylarınıza yazık. Siz BBB seçiyorsunuz ama o kalkıp apartman yönetiyor.

Misafir e4b

1 yıl önce - Sal 19 Eyl 2017, 15:20

Asıl sıkıntı Bursa halkında. Sen o kadar üret, çalış vergi ver, ama vergi sisteminden dolayı gelirler başka ilden görünsün, ondan sonra ülkenin en üretken memleketine Bursaya verilen bütçe istanbul ankara izmirin kat kat altında olsun ama hesap sormadan devamlı aynı insanlara sorgusuzca vermeye devam et oyunu. Artık kaos içinde bir şehirle ve berbat ve pahalı toplu taşımayla yaşayıp üstüne şehrin borçlansın. Akıl alır gibi değil ve Bursa'nın hakkı bu değil artık yeter.

İsmail1963
1 yıl önce - Çrş 20 Eyl 2017, 15:57

Bursa'da kent estetiği öncelikle Yeşil Alan ile başlamalı. Şehir merkezinde nefes alacak yer kalmadı açıkçası.
Kentsel dönüşüm sadece eskileri yık aynı yere yine ve daha büyük bina yap olmamalı. Şehir merkezinde Kültürpark dışında kaç tane komple yeşillik alanımız kaldı acaba? Geçen sene 1 yıl Londra'da kaldım. Şehrin göbeğinde Hyde Park, Green Park vs bir dolu yeşil alan var ve insanlar oralarda ayakkabılarını çıkarıp çimde yürüyerek toprağa basarak rahatlıyorlar. Yeşil Bursa oldu Beton Bursa. Kent estetiği düşünülüyorsa öncelikle Yeşil Bursa'ya dönüş aranmalı...........

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1617181920   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet