Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Şehirlerarası Otobüs Firmaları Güncel Haberler-Sohbet
« önceki   123 ... 899091   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 90

Seyahatlerinizde Tercihiniz Nedir?
Lider Adana Turizm 24.9%  24.9%  [53]
Yeni Adana Turizm 15.5%  15.5%  [33]
Diğer (Bölgesel ve Ulusal Firmalar) 44.6%  44.6%  [95]
Lüks Adana 2.3%  2.3%  [5]
Özlem Adana Seyahat 3.8%  3.8%  [8]
As Adana Turizm 8.9%  8.9%  [19]
Toplam Oy : 213

shadowman 01
1 ay önce - Cmt 19 Eyl 2020, 12:10

As Adanada toruismo 16 araç gördüm bugün.

Anıl 123
1 ay önce - Pzr 20 Eyl 2020, 13:13

Özlem adanaya yeni travego katıldı 35 alj 871

Murat FK
1 ay önce - Pzr 20 Eyl 2020, 14:25

Adana firmaları hizmet olarak çok yetersiz. Ulusal firmalar Adana'ya girse yolcu potansiyeli var. Transit gelen Antep firmaları iyi yolcu çekiyor kendine. Tabi önce yeni otogar yapılmalı bu şehre acilen. Adana otogarı gecekondu görüntüsünde.

shadowman 01
1 ay önce - Pzr 20 Eyl 2020, 16:46

Adana firmaları tahminimce ilçelerden besleniyor. Özellikle Kadirli-Kozan hattı önemli diye düşünüyorum. Bu hatta zamanında Metro ve Kamil Koç girdi fakat beklentiyi karşılamadı.

shadowman 01
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 21:44

As Adananın 15 otobüsü ilanda satılık. Bir anda bu kadar araci satışa neden çıkarmış olabilirler filo yenilememi yapacaklar?

kaan0703
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 22:07

Kuculuyordur otobusculerin hepsi zararda ve kis geliyor..virus artiyor

Tugrul0106
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 23:21

Alıntı:
As Adananın 15 otobüsü ilanda satılık. Bir anda bu kadar araci satışa neden çıkarmış olabilirler filo yenilememi yapacaklar?

Alıntı:
Kuculuyordur otobusculerin hepsi zararda ve kis geliyor..virus artiyor

Şöyle bir detayı da söylemek gerekirse filosuna göre düşük model araçları elden çıkarıyor. Kaan beyin dediği gibi pandemiden ötürü çok fazla otobüse ihtiyaç duymayacakları için bu otobüsleri satıyor.

Bence bahar dönemindeki pandemi durumuna göre bir filo yenileme olarak dönebileceğini düşünüyorum. Tabi bu benim şahsi görüşüm bir duyum değildir, olmayadabilir.

Ama kısa vadede bir filo yenileme olacağını düşünmüyorum

merdo_01
1 ay önce - Çrş 23 Eyl 2020, 09:32

Alıntı:

15 otobüs satarak küçülme As Adana gibi sefer ağı geniş bir firma için çok fazla diye düşünüyorum.Belki yeni tourismo alacak olabilirler.Daspet ve Antalya yolunda Dinlenme Tesisleri var.Yapacak güçleri olduğuna inanıyorum.Ayrıca Lüks Adana’ya Adanalı biri ortak olduğu için firma İmamoğlu-Kozan-Kadirli hattına sefer açtı.Yine Metro’da buraya girdi ve Ekspres sefer açtı.As Adana ise ilçelere aktarma ile gitmeye başladığı için Özlem Adana ve Lüks Adana ise direk oradan otobüs kaldırdığı için As Adana’nın bu ilçelerde yolcu kaybı yaşadığını düşünüyorum.Bir hafta öncesine kadar Lüks Adana’nın Kozan-Kadirli araçları As Adana’nın araçlarından daha dolu çıkıyordu.Üstelik Lüks Adana’nın buraya çalışan Travegoları gayet temiz ve bakımlı.Yani üçüncü bir firma’nın gelmesi şehire rekabet getirdi.Bu rekabet dolayısıyla As Adana bir ihtimal filo yenileme yapacak olabilir.

shadowman 01
1 ay önce - Çrş 23 Eyl 2020, 10:25

az önce as adananın kozan istikametinden yeni tourismo aracı geldi. mavi tourismodan farklı bir araç bu. fotoyu evden çektim o yüzden çok kaliteli değil.

(+)

Tugrul0106
4 hafta önce - Çrş 23 Eyl 2020, 11:26

Alıntı:
az önce as adananın kozan istikametinden yeni tourismo aracı geldi. mavi tourismodan farklı bir araç bu. fotoyu evden çektim o yüzden çok kaliteli değil.

Bu araç da mavi tourismonun sahibinin aracı. 2+2 2020 model tourismo.

sayfa 90
« önceki   123 ... 899091   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM