Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 393
Sam55

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:07

Kim ne derse desin ırmak tarafındaki binalar gayet güzel görünüyor dışarıdan. Standart çirkin toki binalarından mı olsun isterdiniz!

Misafir 2f4

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:25

Ister hastaneye benzesin ister cezaevine benzesin evimi satmıyorum kimseyede satmasını tavsiye etmiyorum burda evleri kotuleyenler ya cekememezlikten yada evleri bizlere sattirip evleri kendileri alma derdinde akli olan satmaz evini burda yazılanlara kulak asmayin

Misafir 214

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:34

Dış boyasını daha farklı renklerde boyasalardı bence çok daha cafcaflı dururdu hastane gibi durması ondan neticede evin içi önemli olan ancak fiyatlar şişirilmiş

Misafir 8a2

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:16

evler bitince nasıl bir görünüm olacak çevre düzenlemesi .ağaçların dikilmiş olması. mükemmel olacak. morallerinizi bozmayın.

Misafir b02

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:43

Arkadaş ben bu binalari kiraya vermek isteyen satmak isteyen veya satin almak isteyen insanlar icinde degilim.ben burada ailesiyle yasayacak biri olarak ve binada kendi dairem ve degisik bloklarda komsularimin dairelerini gezen biri olarak yaziyorum cok kalitesiz bir ustalik ve eksik iş var.bunun derdini biz cekicez.binalar cok plansiz ve sekilsiz.arkadaş ne demis yok irmak kenari guzel.icini gordugunu dusunmuyorum.keske diğer tokiler gibi yapilsaydi.ben diger tokilerde yasamis biriyim.onlarla koyasladigimda bu toki tam bir ucube.kaç cesit 4+1ve3+1var hepsi birbirinden cins.diger tokilerin camlarina kurban olayim.bunlarin camlari cami cami gibi uzun dar.diceksin niye kuraya girdin diye.evin planini bu sekilde gezip gorsem girmezdim.

Misafir 596

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:11

Camlar beni de korkutuyor evet ;dar ve uzun..perdeleri kapadigimizda bunalacagiz gibime geliyor

Misafir 55d

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:25

Madem sikayetcisiniz satan arkadas satilmasana kimse engel degil sizde kurtulun bizde sizin isyaninizdan kurtulalim 😂😂😂😂

Misafir d30

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:41

Doğru sat gitsin arkadasim!

Misafir 8a2

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:55

kalitesizse neden satmıyorsun .milletin moralini bozma. öyle yada böyle alanlar memnun.

Misafir 8a2

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:04

hangi blokları gezdin madem yazıyorsun blokların isimleri vede resimlerinide kanıt olarak sunmanız lazım. size nasıl inanalım. içeri kimseyi koymuyorlar siz nasıl girdiniz.

sayfa 393
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET