Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
ali dostbey
4 yıl önce - Cum 14 Şub 2014, 20:13

Alıntı:
Arkadaş da toki binalarının berbatlığından bahsetmiş bunun savunulacak bi yanı yok. Samsun'u küçümseme girişiminde bulunman da hoş değil.

Benim Samsunu kucumsedigim falan yok, sadece gecmiste yapilan mevcut binalarin cirkinliginden soz ediyorum ki bu bir Turkiye gercegidir, sanirim bunu kimse inkar edemez, istersen Hanovverli (mikail55) arkadasin yasadigi sehire bir goz at ne demek istedigimi daha iyi anlarsin belki ayrica mevcut toki binalarinin berbatligini bende kabul ediyorum, malesef hicbir modern ve estetik mimari ozellikleri yok...

alp__55
4 yıl önce - Cum 14 Şub 2014, 20:19

Ali Dostbey dostum; ilk mesajında o zaman" Gorende Samsun'u New York yada Dubai zannedecek" yerine az önce yazdıklarını yazsaydın daha anlaşılır olacaktı.

TOKİ mevzuunda hemfikiriz; rezil bina estetiğinde bir numaralar...

ali dostbey
4 yıl önce - Cmt 15 Şub 2014, 01:00

Alıntı:
Ali Dostbey dostum; ilk mesajında o zaman" Gorende Samsun'u New York yada Dubai zannedecek" yerine az önce yazdıklarını yazsaydın daha anlaşılır olacaktı.

Arkardas bu binalari Samsuna yakistiramamis bende ondan; "gorende Samsun'u New york yada Dubai zannedecek" dedim, burda bir kucumseme yok bir tur ironi var neyse konu iyice sapti...

alp__55
4 yıl önce - Cmt 15 Şub 2014, 01:08

İşte yüzyüze konuşmayıp ekan karşısında yazılanları okuyunca algı farkı oluşuyor insanda ister istemez.

Misafir 4732

4 yıl önce - Cum 22 Ağu 2014, 17:41

BEYLER BAYANLAR SEÇİME KADAR JET HIZIYLA YAPILAN KARKAS SEÇİMDEN HEMEN SONRA %90 YAVAŞLAMIŞTIR. SERVİSİM ORADAN GEÇİYOR SABAH AKŞAM TEMELİNDEN BERİ GÖZLEMLİYORUM.SEÇİME KADAR ÇOK ŞAŞKIN VE HAYRANDIM. ADAMLAR NEREDEYSE 2 GÜNDE KAT ÇIKIYORLARDI.
BUNLARIN YAPTIĞI İŞ BU KADAR OLUR KÖPRÜYÜ GEÇENE KADAR HERŞEY. ARTIK SULTAN TAYYİP YERİNİ DE SAĞLAMLADI. O İNŞAAT BİTMEZ ARTIK. İÇİNE GİRSENİZ DAHİ TADİLATLAR DEVAM EDER. BU SAATTEN SONRA MALZEMEDEN DE ÇALARLAR ARTIK. OTURULMAZ O EVLERDE...

Misafir cbd

4 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 16:03

Sayın yetkiliye
Samsun Çay Mahallesinde inşaatı devam eden TOKİ evlerine sahip olmak istiyorum işin bitimi ve satışa sunulması ile ilgili sağlıklı bilgi alamadım. Rica ediyorum bu konuda bilgi alabilirmiyim.

Misafir ca9

4 yıl önce - Cum 17 Ekm 2014, 11:32

orada o dere kokuyor

Misafir 73c

3 yıl önce - Prş 23 Ekm 2014, 15:50

bu tokiler nazaman satışa çıkaçak
numara falan varmı

Misafir 1a3

3 yıl önce - Pts 16 Şub 2015, 15:35

satışı ne zaman -kaçlira bilgisi olan varsa yazarmı?

Misafir 4e7

3 yıl önce - Cum 20 Şub 2015, 16:04

Daha cok surer ziraat bankasina sordum zamani belli degil fiyatlarin ucuk olacagini soyleyebilirim ama guvenli degilmis

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET