Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
mustafaoncul
15 yıl önce - Pzr 13 Mar 2005, 17:20
Adana - çukurova üniversitesi mezunları derneğiTÜRKİYE’DEKİ ÜNİVERSİTELER İNDEKSİ
.

GENEL
BAŞLIKLAR» FOTOĞRAF
BAŞLIKLARIÜNİVERSİTE
WEB LİNKLERİÜNİVERSİTE
LOGOLARI

.1973 yılında kurulan ve bugüne kadar binlerce mezun veren çukurova üniversitesi'nin mezunlar derneği'nin (çümed) artık bir internet sitesi var.

çukurova üniversitesi'nden mezun olup da, "çukurova üniversitesi mezunları derneği"ne üye olmak isteyen arkadaşlar, site üzerinden üye olabilirler.

yine bu siteden çümed'in etkinliklerini izleyebilirler...

yine bu sitede yer alan forumlardan, eski arkadaşları ile iletişime geçebilirler, anılarını yazabilirler, yitirdikleri arkadaşlarını anabilirler... v.s. v.s.

çukurova üniversitesi mezunları derneği'nin internet sitesinin adresi: www.cumed.org


Aksemseddin

15 yıl önce - Pzr 13 Mar 2005, 18:10
sağolasın


Çok sağol.Teşekkür ederiz.Böyle güzel bir derneğimiz olduğunu bizlere ilettiğin için.bundan sonra nette uğrayacağımız adreslerin başında gelecektir.Adanayı en güzel şekilde tanıtım çalışmalarına başlayalım diyorum.SAğlıcakla kalasın.

Resul GUL
11 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 01:17
Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 241 Mezununu Uğurladı


Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen Edebiyat Fakültesi 2019 yılı Mezuniyet töreni fakültenin kuruluşunun 42. yılında 38. mezuniyet töreniyle gerçekleştirildi. 241 öğrenci Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu.https://habermerkezi.cu.edu.tr/haber-detay/1841/c ...u-ugurladiANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET