Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kentsel Dönüşüm - Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler[15000 konut]
« önceki   123 ... 36373839   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 37
ali dostbey
8 ay önce - Sal 28 Mar 2017, 03:33

Yatay mimariye ve estetik yapilasmaya onem verilmeli, bu binalar cok katli gecekondu misali.
Malesef sehirlerimiz saglikli gelisemiyor, simdiye kadar yapilan kentsel donusum uygulamalari bir kaci haric beni pek tetmin etmedi. Projeler cok karaktersiz, monoton/tekduze, estetikten yoksun.

colombia
8 ay önce - Sal 28 Mar 2017, 08:52

Şahinbey Belediyesi gerçekten güzel işler yapmaya devam ediyor inşallah yatay yapılaşma öncelik haline gelir. ancak belediye binaların satışlarını tamamladıktan sonra da ilgili yerlerin sorunlarına karşı daha hassas olmalıdır diye düşünüyorum.Mesela; çamlıca 1. etap bitti ancak çamlık ile 1. etap arasındaki yolda halen ışık yok. geceleri kadınlarımız kızlarımız o sokaktan yürürken korkuyorlar. konu defalarca yazılmasına rağmen halen ışık- aydınlatma yok. site yönetimi konusunda da belediye bence işi profesyonel bir site yönetimine bırakmalıydı. şu anda Çamlıca 1. etapta güvenlik ve temizlik , çevre peyzajı konularında ciddi eksiklikler var. dedim ya mesele sadece satış yapmakta değil. mesele sürdürülebililirlikte. belediyemizden bu konulara el atmasını rica ediyoruz . belki sesimiz duyulur.

Mert Karakoyun

8 ay önce - Çrş 29 Mar 2017, 23:11

Arkadaşlar Özdemir Bey caddesinden inerken Tutluk bölgesindeki tüm briketçi esnafı eski Nizip yoluna taşınacakmış.

Viyadük-Metro ve Yol genişletme çalışmaları için temizlik başlıyor İnşallah.

colombia
8 ay önce - Prş 30 Mar 2017, 09:00

Mert Bey sizce özdemir bey caddesinin yıldızı parlayacak mı orta vadede 6 şeritli yol, şehrin ana hatlarına doğrudan çıkış sağlayan yollar ile entegrasyon kentsel dönüşüm ve metro derken bu bölgenin geleceğini nasıl görüyorsunuz acaba ?

Mert Karakoyun

8 ay önce - Prş 30 Mar 2017, 12:18

Alıntı:
Mert Bey sizce özdemir bey caddesinin yıldızı parlayacak mı orta vadede 6 şeritli yol, şehrin ana hatlarına doğrudan çıkış sağlayan yollar ile entegrasyon kentsel dönüşüm ve metro derken bu bölgenin geleceğini nasıl görüyorsunuz acaba ?

Düztepe'nin gelecğini güzel görüyorum. Aslında konum olarak gayet güzel olmasına karşın yıllar yılı eski belediye başkanları tarafından göz yumulmuş bir sorun. Yıllarca pislikleri halının altına süpürmüşler.

Akkent Şehir Hastanesi-Yeşilvadi-Özdemir Bey Caddesi ve Kentsel Dönüşüm ile ileride o bölgenin güzel olacağını düşünüyorum. Özdemir Bey caddesi için de çok güzel olacaktır.

Tabii unutmadan bu bölgeleri bu hale getiren bizim sürekli burayı takip etmemizi ve buranın durumunu merak etmemizi sağlayan buraların çehresini gittikçe değiştiren bu işi yapan şu an Şahinbey Belediyesi'dir.

sayfa 37
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 36373839   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP