Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Kentsel Dönüşüm - Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler[15000 konut]
123 ... 373839   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Mert Karakoyun

4 yıl önce - Cmt 20 Nis 2013, 04:29
Gaziantep Kentsel Dönüşüm - Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler[15000 konut]

Arkadaşlar Şahinbey Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler Kentsel Dönüşümü'nde 1.etap olan Özdemir Bey Cad.'nin 6 şeritli yol olma durumu yakında olacak.Asfalt dökme işlemi kaldı.

Kentsel dönüşüm tüm şehire yayılmaya başladı.O yüzden Düztepe,Özdemir Bey Cad,Güzelvadi,Nuripazarbaşı,Etiler bölümünü bu başlıkta değerlendirelim.

Çünkü Yaza doğru Türktepe,Hoşgör,19 Mayıs,bölgelerinde başlama durumu var sırada ayrıca Çıksorut bölgesi,Şehitkamil'e bağlı Kayaönü,Karşıyaka,8 Şubat,Vatan Mah.var.

Emre kardeşime teşekkür ediyorum.Çamlıca Konutları,Düztepe Kentsel Dönüşüm

(+)

(+)

(+)

(+)

Galatasaray-Real Madrid maçı sonrası çekmiş Emre kardeşimiz.

(+)

17.04.2013-18.04.2013

Özdemir Bey Caddesi 6 şeritli yol olmak üzere

ESKİ HALİ

(+)

ŞU ANKİ DURUM

(+)   (+)   (+)   (+)   (+)
  (+)   (+)   (+)   (+)

En son Mert Karakoyun tarafından Cmt 20 Nis 2013, 04:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ökkeş Özhanekçi

4 yıl önce - Cmt 20 Nis 2013, 04:35

Mert bey cok tesekkur ederim kendi adima bu tarafa bayadir gitmiyorduk ama degisimi duyuyorduk hep.gercekten muthis bir calisma oldugunu gorebiliyoruz.ben etkilendim.Insallah devami da gelecektir hayirlisiyla.Oralardan gecersek bu baslikta fotograflari paylasacagim Insallah.

onurnazliaka
4 yıl önce - Cmt 20 Nis 2013, 04:41

Güzel bir başlık. İleride ciddi bir arşiv niteliği kazanacak bu görüntüler ve bu günlerdeki görüntülere, semtlerin eski hallerine gerçekten şaşırmış olacağız.

Ökkeş Özhanekçi

4 yıl önce - Cmt 20 Nis 2013, 04:44

onur bey bence mert karakoyun bey iyi dusunmus.

cunku gercekten gaziantepde guzel kentsel donusum basladi.darisi sehitkamil ilcemize de artik baslamalari lazim onlarin da.

burada ayri bir kentsel donusum yapiliyor,baska bolgelerde ayri kentsel donusumler yapiliyor.

bu baslikta sadece burada(16 mahalle) kentsel donusumunu takip edebilirsek cok iyi olur bence.

yeni bolgelerde de baslayinca gerekirse oralar icin de baslik acilir.

Insallah bundan sonra baska bolgelerde de kentsel donusum baslayinca,o bolge icin gerekecek basligi da ben acacagim Insallah

kendinize cok iyi bakin onur bey iyi geceler

Emre Karadayı
4 yıl önce - Cmt 20 Nis 2013, 11:39

Alıntı:
Emre kardeşime teşekkür ediyorum.

çok teşekkür ederim kardeşim. bşlığın çok güzel olmuş hayırlı olsun kardeşim

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 373839   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP