Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana'da çekilen diziler, filmler, klipler, reklamlar
« önceki   123 ... 181920 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
Zekican has56
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 17:24

Adana aşığı olarak ben her halükarda hazırım yeterki iste canla başla mücadele edelim Adanamızın kurtarılıp hizmete erişmesi yolunda her her fedakarlığa hazırız birlik olup birleşmek lazım Artık zamanı gelmedimi Her geçen dakika saniye bile aleyhimize işliyor onun için bir an önce birlik olmamız lazım

yuceladana
1 yıl önce - Cum 15 Eyl 2017, 02:31

Gülse Birsel senaryoyu yazdıysa Adana hapı yuttu.

mustafaata
1 yıl önce - Cum 15 Eyl 2017, 10:24

Gülse Birsel'in dizi tecrübesi iyi, bakalım sinemada ne yapacak? Mafya, uyuşturucu konulu dizilere gelirsek maalesef Adana'nın bir kısmı bu bataklıkta ve bunu görmezden gelemeyiz. Aslında bu kesimde çok ciddi sanatsal potansiyel var ama değerlendirilmiyor bence.

Misafir 023

1 yıl önce - Cmt 21 Ekm 2017, 21:45

BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM KUSURA BAKMAYIN ÇÜNKÜ ÇOK SİNİRLİYİM.
ŞU ANDA SHOWTV'DE YAYINLANAN VE ADANADA ÇEKİLEN YENİ GELİN İSİMLİ DİZİYİ İZLİYORUM, BU DİZİDEKİ KADIN OLSUN ERKEK OLSUN KAREKTERLERİN NE KILIK KIYAFETLERİNİN NE KONUŞMALARIN ADANAYLA VE ADANALI OLMAK İLE ZERRE KADAR ALAKASI YOK!
KADINLARIN ÖYLE ABARTILI VE HANGİ YÖREYE AİT OLDUĞUNU ÇÖZEMEDİĞİM O KADAR TUHAF KIYAFETLERİ VARKİ , HANİ NASIL DESEM BU DİZİYİ ÇEKEN YÖNETMEN HİÇ Mİ ADANA SOKAKLARINDA GEZMEMİŞ, YA DA BU TAMAMEN BİLİNÇLİ BİR ALGI POLİTİKASI.
TÜM SİTEYE ÇAĞRI YAPIYORUM BEN MAIL ADRESLERİNİ BULAMADIM LÜTFEN MAIL ADRESLERİNİ BULAN YAZSIN VE TOPLUCA BUNLARI PROTESTO EDELİM YAPIMCI ŞİRKETİ VE SHOWTV'Yİ.

Ömer_KSK
1 yıl önce - Cmt 21 Ekm 2017, 22:46

Show TV'ye şikayet etmek faydalı olmaz. RTÜK'e şikayet etmek gerek bunları.

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA