Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Ahmet alan1
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 01:19

Alıntı:

dizilerin bir çoğu halkin beynini yikamak icin yapiliyor. Alttan alttan bazi mesajlar indanlarin beynine kaziniyor.
Bosuna demiyorlar YENI turkiye diye.

Evinizdeki uydu alıcılarını kaldırın arkadaşlar. İnternet cagindayiz ihtiyacımız yok bu safsatalara. Ben öyle yaptım yoksa bunlar bizde beyin bırakmamaya ant içmişler.

Misafir 2ca

3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 08:16

Arkadaşlar, biz zaten okuyan yazan insanlarız. Şükür bu gibi safsatalar bizim beynimizi yıkayamaz. Lakin, toplumun büyük kısmı ve sayısal olarak büyük kısmı ne yazık ki buna müsait.
Tez zamanda bu gibi saçma diziler kaldırılmalı. Ya da format değiştirilmeli.

Misafir 15f

3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 09:37

Gülse Birsel'in yeni filminin bir bölümünün Adana'da geçeceğini okumuştum. Filmin adı "Aile Arasında". Filmde Gülse Birsel dahil, Engin Günaydın, Erdal Özyağcılar, Demet Evgar, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman, Devrim Yakut, Derya Karadaş ve Adanalı hemşerimiz Sarp Apak rol alıyor.

Sefer demirci
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 10:53

Alıntı:
ve Adanalı hemşerimiz Sarp Apak rol alıyor

Sarp apak in adana ile ne alakasi var?

Misafir cd1

3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 23:08

Kardeşim adamın babası Adanalı. Adam televizyonlarda çıkıp Diyarbakır doğumluyum ama aslen Adanalıyım diyor. Senin gibi bilmezlerde olur mu öyle şey diyor. Daha önce senin duymadığın bir şey doğru olamaz mı? Aşın bunları

Zekican has56
3 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 03:18

Sıfır Bir Adana filmine rakip geldi YERALTI ADANA filmi fragmanları çekildi sunuma hazır hale getiriliyor.

yusufsezgin
3 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 09:17

Alıntı:
Sıfır Bir Adana filmine rakip geldi YERALTI ADANA filmi fragmanları çekildi sunuma hazır hale getiriliyor.

Bir başka sıfırbir rezaleti daha!

Sefer demirci
3 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 10:44

Bkz. Racon kesilecekse ben keserim!

Zekican has56
3 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 12:54

Yusuf sezgin bu ne böyle Adanaya bu filmler yakışmıyor.Ağalık, dervişlik,çok eşlilik, racon,torbacılık vs.. Aldı başını gidiyor.Bunlar tanıtım değil Adanayı kötülemeye yönelik filmlerdir.Bunlara yasak getirilmeli artık.Adanayı yönetenleri bırak rant hırsızlık peşinde.Şehir bunların elinden kurtarılmayı bekliyor.

yusufsezgin
3 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 15:13

Alıntı:
Yusuf sezgin bu ne böyle Adanaya bu filmler yakışmıyor.Ağalık, dervişlik,çok eşlilik, racon,torbacılık vs.. Aldı başını gidiyor.Bunlar tanıtım değil Adanayı kötülemeye yönelik filmlerdir.Bunlara yasak getirilmeli artık.Adanayı yönetenleri bırak rant hırsızlık peşinde.Şehir bunların elinden kurtarılmayı bekliyor.

Adana aşıklarından oluşan bir oluşum planlıyoruz. İlk işimiz bu dizileri mahkemeye vermek olacak

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET