Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bitcoin sanal para birimi ve diğer kripto paralar
« önceki   1234 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3

Bitcoin kullanmayi/almayi düsünüyormusunuz?
ilk defa duydum, ne ola ki bu? 17.7%  17.7%  [29]
evet, cok ilgimi cekiyor 26.2%  26.2%  [43]
hayir, cok riskli ve güvensiz buluyorum 43.3%  43.3%  [71]
ileride sistem oturunca belki 12.8%  12.8%  [21]
Toplam Oy : 164

pasha036

1 yıl önce - Pzr 02 Nis 2017, 05:47

Ethereum ve Ripple geleceği parlak görünen altcoinlerden bazıları. Litecoin şu anda revaçta ve segwit beklentisi fiyatını yükseltiyor. Bitcoin için önümüzdeki 1 aylık süreç biraz puslu çünkü 2'ye bölünme olasılı var. Bekleyip görmekte fayda var (Not : Yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. tamamen kişisel görüşlerimdir)

Coinlerle ilgili sorularınız olursa pasha036@gmail.com adresine mail göndermeniz yeterlidir.Memnuniyetle cevaplarım.

Burç

1 yıl önce - Pzr 02 Nis 2017, 08:09

Alıntı:
15$ maliyet ile almısken suan 19$ seviyesınde

Yahu onun yerine gidip Aselsan hissesi alsaydın bir senede paran neredeyse iki katına çıkmıştı. yüzmilyonlarca lira net kârı olan gerçek bir Türk şirketine yatırım yapmak varken, piramit sistemine paranı yatırmaya gerek var mı?

pasha036

1 yıl önce - Pts 15 May 2017, 05:42

Yukarıda 2 Nisan tarihinde yazdığım iletiye bakarsanız 3 tane coin için öngörüde bulunmuştum. Hepsi doğru çıktı.

2 Nisan tarihinde fiyatı 49 dolar etheryum bugün 91 dolar (2 kat artmış)

2 Nisan tarihinde fiyatı 0,022 dolar ripple bugün 0,21 dolar (10 kat artmış)

2 Nisan tarihinde fiyatı 7 dolar litecoin bugün 30 dolar (4,5 kat artmış)

Yatırım yapıp kazanç elde edenlere hayırlı olsun.

Maldeyna

1 yıl önce - Pzr 18 Hzr 2017, 17:16

Olay Tv de bu konuyu tartışıyor gençler ve fikrim değişiyor sanırım.Doların hegamonyasını kırabileceği anlatılıyor.

Cemoli D18
11 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 15:44

Alıntı:
http://www.ensonhaber.com/sanal-para-bitcoinin-degeri-11-bin-liraya-yukseldi.html

Sanal para Bitcoin'in değeri 11 bin liraya yükseldi

SADECE DİJİTAL OLARAK HARCANABİLİYOR

Sadece internet ortamında dijital olarak tüketilebilen Bitcoin'in değeri, ABD'deki siyasi belirsizlik ortamı ve dünya genelinde siber güvenlik endişeleriyle geçtiğimiz aylarda 2.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmıştı.

WANNACRY VİRÜSÜ DEĞERİNİ ARTIRDI

Dünya genelinde dijital aygıtları olumsuz etkileyen "WannaCry" virüsüne dikkati çeken uzmanlar, söz konusu yazılımın kullanıcıların dosyalarını şifrelediğini, şifreyi açmak için virüsü oluşturan kimselerin 500 dolar değerinde Bitcoin talep ettiğini, bunun da sanal para biriminin değerini arttırdığını vurguladı.

TRUMP HÜKÜMETİNE GÜVENSİZLİK TALEBİ YÜKSELTTİ

Uzmanlar, ayrıca ABD Başkanı Donald Trump hükümetine karşı geçen hafta yatırımcılarda oluşan güvensizlik ortamına işaret ederek, bunun Bitcoin'e olan talebi yükselttiğini belirtti.

100 BİN SATICI BITCOIN'İ KABUL EDİYOR

İlk kez 2008 yılında dijital bir para birimi olarak ortaya çıkan Bitcoin'in, geçen yıl itibarıyla yaklaşık 100 bin satıcı tarafından internetten yapılan alışverişlerde ödeme olarak kabul edildiği tahmin ediliyor.

Misafir cbc

11 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 15:49

son günlerde epey ilgiliydim 1000tl bitcoin alıp oturacaktım ancak daha sonra kafama şu soru takıldı

kazanc muazzam a dönüşünce yurt a nasıl sokacaksın

senin ülken resmi olarak bitcoin i tanıyor mu

geçenlerde bitcoin borsalarından biri battı bilmem haberiniz varmı

borsa sahibi miletin bitcoinlerini çalarak yok olacaktıki fbi yakaladı kendisini

bunun gibi durumlarda var

Misafir 55a

11 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 14:00

ben 15 dolardan aldıgım etherium suan 300 dolar seviyesinde tabiki Aselsan cok büyük bir şirketimiz ama 1000-2000 tl ile borsa istanbulda en fazla kazanacagın 2 katı( aynı zamanda az da olsa elimde Aselsan hissesi vardır), şu an coin borsası durgun olmakla birlikte özellikle altcoinler, Bitcoin in 1 agustosta üzerindeki belirsizliği atmasıyla birlikte terkrar yükselişe gecmiş bulunmaktadır.Ve söylenen 100.000$ seviyelerine gelecegıdır, tabiki kendi ile birlikte zamanla tekrar mart-haziran ayında oldugu gibi Alt coinlerde yükselecektir.Ben treni kaçırmama ragmen fırsatların herzaman çıkakabileceğine inanmaktayım , yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte Mooncoin ile Siacoin almayı dusunuyorum.Bu yazdıklarımın hiç biri yatırım tavsiyesi değildir, ve arkadaslara tavsiyem yüksek meblalarla bu işlere girmemesi hızlı yükselen hersey aynı hızda düşebilir.

fatihbjk
11 ay önce - Cmt 19 Ağu 2017, 05:57

Ocak 1988 tarihli bu resme bakarsaniz 2018'e atif yapilmis. Yanan banknotlar ( dolara benziyor ) ve bitcoin

Bu tarz kripto paralarin arkasi saglam gibi gorunuyor( yani hasbelkader birkac yazilimcinin ortaya cikardigi birsey degil ) ama bu isin sonu ne olur bilemiyorum.

Jolly Roger
10 ay önce - Prş 24 Ağu 2017, 17:18

BItcoin 2017 Performansi

EUR +287,98 %
USD +334,29 %
CHF +306,83 %

Bugün
1 Bitcoin =3582,55€ ediyor
+60,56€ deger kazandi (BIR GÜNDE)

Kaynak: https://www.gold.de/kurse/bitcoinpreis/

Kerim Kuyu

10 ay önce - Pts 28 Ağu 2017, 21:19