Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Irfan CALISKAN
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 12:37
My Best Shots From Turkey...

Havacılık alanında ülkemizi ve ülkemiz havayollarını tanıtmak üzere airliners.nette oluşturduğum bir albümü sizlerle paylaşmak istedim.Beğeneceğiniz ümidiyle...

Irfan Caliskan

http://www.Reklam_link/search/photo.search?albu ...cicaliskan

Yildiray

14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 13:19

Cok güzel bir calisma, tebrik ederim

Irfan CALISKAN
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 16:39

Kemal Bey,Yıldıray bey ilginiz için teşekkürler.

Fahriye
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 19:12

Alıntı:
There are a lot of lights on the sky.They seem like a space vehicle or an airplane light.But this was impossible.I wondered this lights for a while.But I realised that this lights were Turkish television's tower's lights on the mountain in the morning.

2. satırdaki ortadaki fotoğraf, MÜKEMMEL! Gece mavisi derler ya.. çok net ve çok güzel renk uyumu var. Evet, ingilizce yazınızda da belirttiğiniz gibi, uzay aracının ışıkları gibi parlıyor.

İrfan Bey, Teşekkürler

Erden17
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 19:23

Irfan Bey,

Calismalarinizi Reklam_link'den takip ediyordum, gercekten guzel resimler, iyi bir calisma. Iyi gunler, iyi calismalar dilerim.

Erden

Irfan CALISKAN
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 20:02

Fahriye Hanım merhaba,
Fotoğrafıma ilginiz için ben teşekkür ediyorum.Böylesine güzel ancak genel fotoğrafçılık alanında daha yaygın bir sitede fotoğraflarıma gösterdiğiniz ilgi beni memnun etti.Ayrıca fotoğrafdaki ayrıntılı değerlendirmeniz için teşekkürler.

Irfan Caliskan

Irfan CALISKAN
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 20:04

Erden Bey merhabalar,
Güzel cümleleriniz için teşekkür ediyorum.Fotoğrafa gönül vermiş biri olarak sizi bu sitede görmek de benim için memnuniyet verici.Teşekkürler.

Irfan Caliskan

çalışkan
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 23:40

WOOOOWWW fotograflar mükemmel çok teşekkürler
fotografları bizlerle paylaştıgın için çok teşekkürler
birde sizde helikopter fotograflarıda varmıydı?? tekrar teşekkürler
saygılar

Irfan CALISKAN
14 yıl önce - Pzr 13 Mar 2005, 16:50

Basri hocam merhaba,
Helikopter fotoğrafları çekiyorum.Ancak daha çok yolcu uçaklarıyla ilgileniyorum.Size bir örnek gönderiyorum.Görüşmek üzere.

Irfan Caliskan

http://photos.Reklam_link/acda833332448a871ee4c ...733043.jpg

Husnu Kursun2
14 yıl önce - Pts 14 Mar 2005, 17:56

One picture worths thousend words,
Ingilizcedeki bu soz ornek alinacak olursa ki, " Bir resim bin tane kelimeye deger " anlaminda, Irfanin resimleri on binlerce kelimeye deger.
Helal sana dostum.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET