Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
messiah_haktan

14 yıl önce - Cum 11 Mar 2005, 21:06
Avrupa Polisi'nin gözünü seveyim.(Dikkat kanli fotolar)

YORUM YOK!!!

Resimleri bakmadan söyliyeyim.Bir kac üyemiz resimlerden rahatsiz oldugunu ve bir kac kisinin migdesinin bulanabilecegini söyledi.Eger etkileneceginizi düsünüyorsaniz,bu basliktan cikin!

Athens: Police use tear gas to disperse Powell protesters

En son messiah_haktan tarafından Sal 29 Mar 2005, 17:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mesut_istanblue
14 yıl önce - Cum 11 Mar 2005, 21:15

avrupa her şeyin en iyisini yapar, sopanın dayağın en kalitelisini onlar atar Avrupayı örnek almalıyız değil mi arkadaşlar!

Avrupa birliğine üye olan ülkelerin kendi vatandaşlarına müdahalesini görüyoruz yukarıdaki karelerde.. ne kadar da medeni değil mi...

ve bu insanlar geliyor ülkemde olan bir kaç ufak olayı AP gündemi yapıyorlar kınıyorlar..

haklılar yaparlar.. böyle çağdışı barbar bir topluluğa girmek için can atan insanlar olduğu sürece içimizde ne yapsalar azdır bize

(bu arada fotoları paylaştığın için çok teşekkürler messiah)

Bay Bülent
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 00:36

sevgili arkadasim messiah
biz bu siteyi avrupali polislerin saldirisiyla dolduralim yine ise yaramaz,adamlar bizi bir kere mercek altina almislar,ne yapsaz bos!yinede gündemde olan bizim polislerimiz!
bir sayfada buldugum basligi paylasmak istiyorum !

AP Türk polisini protesto etti

Avrupa Parlamento'nun genel kurul gündemi, İstanbul'daki olaylara kilitlendi.

Parlamento, Türk polisinin eylemcilere karşı kullandığı aşırı gücü “kabalık” olarak niteledi ve Avrupa Birliği Komisyonu’ndan olaylar hakkında kapsamlı bir rapor hazırlamasını istedi. Çok sayıda Avrupalı parlamenter de olaylarda sorumlu görülecek polislerin cezalandırılmalarını istiyor.

saygilar

VEYSEL

14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 00:50

Yukarıdaki karedeki memurların üniformasında şanlı AY-YILDIZ ımız olsaydı seyreyleyin gümbürtüyü.

İzlediğim dijital yayında bir kanal var (reklam olmasın ) ismi uluslararası polisler yada onun gibi birşey olan bir program yayınlıyorlar birde orada izleyin medeniyeti

Zaten son çıkan uyum yasasıyla polisimizin eli kolu iyice bağlanıyor gözleri aydın olsun artık arama izni olmadan garibim nasılsın diye bile soramayacak güvenliğimiz Allaha emanet batıdakilerde ellerini ovuşturup halimize gülsünle

Mag

14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 01:13

Benimki kara seninki benden kara ne yani Avrupalilarda vatandaslarini dovuyolar diye mi polisimizin yaptigini dogru kabul edecegiz yoksa Avrupalilar adam olana kadar polis bizim vatandasimizi yerlerde suruklemeye devam edebilir mi? Nedir bu Avrupa ozentimiz anlayamiyorum.

messiah_haktan

14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 01:45

Mag postaladigin mesaj konuyla kel alaka!Yani biz simdi "aaa bakin avrupa dövüyor,hadi avrupayi taklit edelim bizde dövelim mi" diyoruz yoksa "Avrupa'ya bakin,bizi iki gündür haberlerde haksiz yere rezil ediyor,onlarda da ayni sorun var" mi diyoruz?Bir düsün,bu konu ile ne anlatmaya calisdigimizi

Mag

14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 01:59

Iste bende diyorum ki neden Avrupalilari dikkate aliyoruz diyorum. Neden hep Avrupalilar uzerine politika uretiyoruz diyorum. Ozetle eger Avrupalilar bizim polisimizin tavrini kinamasalardi, acaba gene polisin tavri seni rahatsiz edecekmiydi diyorum. Yada boyle bir olay yasanmasaydi buradaki fotograflari koyacakmiydin diyorum.

Bay Bülent
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 02:07

sevgili Mag !

messiah arkadasimin ilettigi gibi,sen bizi tamamen yanlis anlamisin
bizim demek istedigimiz,avrupa polisi kiriyor yikiyor parcaliyor,kendi yaptiklarini görmüyorlar ama türk polisinin her bir hareketi göze batiyor!türkiyenin üzerine geliniyor!
haberi birdaha okumani tavsiye ederim

onlar bizim üzerimize gelince bizde onlarin yaptigini ortaya cikarip kendi burunlarinin önlerine bakmalarini istiyoruz.türkiye ile ugrasmiyanla bizde ugrasmayiz herhalde !

sevgiyle kalin

irfan x
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 02:13

Haktan hangisinin nerenin polisi oldupunu yazar mısın?

AndreasB
14 yıl önce - Cmt 12 Mar 2005, 03:59

Bunlarda dunden, Isvec polisinin marifeti...

Benzin istasyonunda 64 yasinda emekli bir adami dovuyorlar.

kaynak:

http://www.dagbladet.no/nyheter/2005/03/11/425888.html

Peki, buraya degisik ulkelerden konulan, polis siddetini gosteren resimler, Turkiye`de olan polis siddetini HAKLI kilarmi?

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET