Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Bursa Yeni Projeler
« önceki   123 ... 91011 ... 161718   sonraki »
Ana Sayfa -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Batur

9 ay önce - Cum 22 Ksm 2013, 22:10

Hamitler’den Yunuseli’ne uzanan bu bölgede güzel konut projeleri yapılmaya başlandı. Yolların yapılmasıyla ileride daha da gelişecektir.

mutlubursa
9 ay önce - Cmt 23 Ksm 2013, 10:28

Bursa merkezli inşaat firması BakYapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, son bir yıl içinde Bursa'da yaptıkları projelere yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. Bakgör, gelecek yıl Bursa'da yüzde 8 olarak uygulanacak KDVnin kent için bir şans olduğuna da dikkati çekti. arkadslar bursada neden kdv 8 olacak 18 degilmiydi yeni kanunda..

skucukata
9 ay önce - Çrş 27 Ksm 2013, 20:58

Bakyapı'nın Yunuselideki 1000 konutluk projesinde inşaat başladı. Şimdilik dükkanlar çok hızlı şekilde yapılıyor. Dükkanlar bittikten sonra konut inşaatlarına başlanacak sanırım. Ayrı bi başlık açılırsa gelişmeleri ordan aktarabilirim.

metehan88
8 ay önce - Pts 23 Arl 2013, 01:05

İzmir Yolundan geçerken gördüm, aşağıda işaretlediğim alanda (Zeno Tower'ın yanı) hafriyat çalışmaları var. Bu alanda yeni bir proje mi var, bilgisi olan var mı acaba? Buralarda arsaların dönüm fiyatları 5-6 milyon civarında. Bu maliyetlerin altından kalkmak için ister konut ister ofis vs. olsun lüks projeler yapıp, yüksek fiyatlardan satmak zorundalar.

dreamliner88
8 ay önce - Pts 23 Arl 2013, 22:26

İster misiniz o alana eski adıyla NLF yeni adıyla Zeno Kule yapılsın. Gerçi 28 kat için yeterli bir alan mı bilemiyorum ama olur mu olur yani.

senol 16 61
8 ay önce - Sal 24 Arl 2013, 01:34

28 kat sınırı neden aşılamıyor hala acaba???Neden 30 kat olmuyor mesela?

metehan88
8 ay önce - Sal 24 Arl 2013, 12:57

Alıntı:
İster misiniz o alana eski adıyla NLF yeni adıyla Zeno Kule yapılsın. Gerçi 28 kat için yeterli bir alan mı bilemiyorum ama olur mu olur yani.

Bahsettiğim yer NLF projesinin yapılabileceği kadar geniş bir arsa değil. NLF projesi ortaya çıkalı neredeyse 3 sene oldu. Çok güzel bir projeydi, zaten birçok ödül almıştı. Ama hayata geçeceğini sanmıyorum artık. Belki ileride başka bir şehre yapılır.

SABRİ BİLGİN
7 ay önce - Prş 16 Oca 2014, 18:12

Aşağıdaki haberde bahsedilen proje Durmazlar Smart Mix projesi sanırım. Projeyi Doğuş-GE GYO yapıcakmış.

Doğuş-GE, Bursa'da yatırıma gidiyor

Doğuş-GE GYO, Yapı Kredi Koray GYO ile birlite konut inşa etmek amacıyla Bükreş'te 35 bin metrekare arsa satın almıştı. Doğuş Holding ile General Electric'in ortak şirketi Doğuş-GE Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Doğuş-GE GYO), Bursa Nilüfer'de alışveriş merkezi ve konuttan oluşan bir yatırıma hazırlanıyor. Durmazlar Makine ile Paratoner Turizm'e ait brüt 45 bin 857 metrekarelik arsalar üzerinde alışveriş merkezi ve konut yapmak için niyet mektubuna imza atan Doğuş-GE GYO, imar durumunun kesinleşmesinin ardından, hasılat paylaşımı yöntemiyle projeyi başlatacak. Nilüfer'de Ataevler metro istasyonunun yanında inşa edilecek alışveriş merkezi 58 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olacak. Projenin 38 bin metrekaresine ise konut yapılacak. Doğuş-GE GYO'nun portföyünde, Yapı Kredi Koray GYO'yla birlikte Çekmeköy'de geliştirdiği Evidea projesi ve Maslak'taki Doğuş Power Center bulunuyor.

http://www.milliyet.com.tr/dogus-ge--bursa-da-yat ...efault.htm

umit k
7 ay önce - Cum 17 Oca 2014, 12:26

bu 2007 de yapılmış bir anlaşmaya istinaden yayınlanmış bir haber, bildiğim kadarı ile bu anlaşma daha sonra fesh edildi. Durmazlar projeyi kendisi yapmayı planlıyor.

SABRİ BİLGİN
7 ay önce - Cum 17 Oca 2014, 12:33

Alıntı:
bu 2007 de yapılmış bir anlaşmaya istinaden yayınlanmış bir haber, bildiğim kadarı ile bu anlaşma daha sonra fesh edildi. Durmazlar projeyi kendisi yapmayı planlıyor.

Haklısın, haberin tarihine dikkat etmemişim.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> BURSA - Haberler ve Sohbet