Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Yeni Projeler
« önceki   123 ... 123124125126127   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 124
muhammet ali topal

9 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 21:45

ikinci etabı galiba sadece instagram hesabında paylaşılmış

Efe Elaldı

9 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 21:50

bi 15-20 kat arası dükkanların arkasına bina dikecekler daha öncede söyleniyordu.o bölüm için iyi bir proje olduğunu düşünüyorum.

OsMaNss
9 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 20:13
West Point 2. etap hk

2. etap evleri aile için iyi bir tercih olur mu sizce? Metro durağının hemen önünde olması bir avantaj gibi geliyor, 2+1 101 m2 net kapalı mutfak daireler, Atış Yapı güven veriyor nedense..

mustafaguler
9 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 11:29

West Point 2. etap aslında ofis olarak kullanılabilecek bir yer. Şahsen ben bu kadar sanayi ile iç içe olan bir yerden oturum amaçlı bir ev almam

UfukRaifoğlu
9 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 11:36

Alıntı:
West Point 2. etap aslında ofis olarak kullanılabilecek bir yer. Şahsen ben bu kadar sanayi ile iç içe olan bir yerden oturum amaçlı bir ev almam

Dediklerinize katılıyorum. İstediği kadar metro oyunu de olsun , tam curcuna bir yer. Sanayiden çıkanlar ve görükle, çalı vs minibüsleri vs ev almak için iyi bir lokasyon değil bence de.

OsMaNss
9 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 23:59

2+1 kapalı mutfak daireler tek taraftaymış, oturum için tercih edilemez mi sizce? ben öğretmenim ve Bursa merkeze döndüğümde muhtemelen Osmangazi tarafında bir okul olacak ve ulaşım için metro veya İzmir yolu benim için önemli, orada ki cadde dükkanlarına ve daha sonra yapılacağı söylenen eat & fut center bölgesine ne gibi yerler açılabilir? 2 veya 3 yıl sonra dönecek gibiyim merkeze, o dönemde borcu bitirince satılabilme durumu ne olur acaba..

Feryo16
9 ay önce - Pzr 30 Hzr 2019, 09:23

Küçüksanayi önünde bir aile yaşantısı olmaz siz atış yapıdan daire alcaksınız atış premiumdan alın site peyzaj alanlarıyla tam bir aile sitesidir. Konum olarak bursanın her bölgesine eşit uzaklıktadır. Tüm otobüsler bölgeden geçmektedir.

OsMaNss
9 ay önce - Pzr 30 Hzr 2019, 20:14

peki bu küçük sanayi sitesinin taşınma gibi bir durumu var mı? büyük sanayi sitesi adında yapılacak bölgeye?

esroş
9 ay önce - Pts 08 Tem 2019, 13:38
Kentsel dönüşüm hüma hatun projesi,Yıldırım belediyesi,mevlana

merhaba,

yıldırım mevlana kentsel dönüşüm sonrası yapılan, hüma hatun evlerinde oturacak arkadaşlar var mı?

Yeni konu açamadığım bu kısma yazdım arkadaşlar kusura bakmayın site yeni konu açmama izin vermedi de...

OsMaNss
8 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 16:54
Atış Yapı Kapora iadesi

Westpoint projesi için şehir dışında olduğumdan 5000 TL kapora göndermemi istediler, sonrasında iptal ettik anlaşmayı ancak 8 gündür kapora iadesini yapmıyorlar, bugün satış temsilcisi telefona da bakmıyor, nasıl bir yol izleyebilirim?

sayfa 124
« önceki   123 ... 123124125126127   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet