Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Mithatpaşa Sahili Karayolu Alt Geçidi ve 15 Temmuz Meydanı
« önceki   123 ... 252627282930   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 26
mahmut11
7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 02:23

Belediyede bir suç görmüyorum.
Başınıza taş değse İzmir Belediyesi'nden bileceksiniz.
Ehliyetsiz izin veren ailesi masum değil.
O çocuğun ölmesi çok ama çok üzücü bir durumdur.
Da,

Bu kişi yasalara göre çocuktu.
ÇOCUK!

Ailesi o motoru hangi hakla ona veriyor?

******* 13:01*******
18'den küçük ehliyet alındığını bilmiyordum.

Hakikaten cinayet o zaman bu ..

En son mahmut11 tarafından Sal 09 Oca 2018, 13:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Zafer A

7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 04:51

Alıntı:
Belediyede bir suç görmüyorum.
Başınıza taş değse İzmir Belediyesi'nden bileceksiniz.
Ehliyetsiz izin veren ailesi masum değil.
O çocuğun ölmesi çok ama çok üzücü bir durumdur.
Da,

Bu kişi yasalara göre çocuktu.
ÇOCUK!

Ailesi o motoru hangi hakla ona veriyor?

Öncelikle motorcu kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine de sabırlar diliyorum. Yazık daha hayatının baharındayken... Kendim de motosiklet sahibi olduğum için çok iyi biliyorum, motor a1 ehliyet alma yaşı 16 dır. 125cc motor kullanabilir, ki resimdeki motor da ktm duke 125 gibi göründü bana.

Bu yolu her gün kullanıyorum, gündüz saat 10.00 dan sonra şerit daraltıp iş yapıyorlar. Ancak tabela-kuka vs gündüz vakti bile zor görünüyor. Aşağıya doğru meyil başladığı noktaya koyuyorlar. Yaklaşırken görünmüyor ama alt geçide girdiğim anda önümde levha buluyorum. Yetersiz güvenlik önlemi ile iş yapılıyor, kontrol eden yok. Ailenin yerinde olsam ben de peşini bırakmam.

Ölmüş çocuğun arkasından bu şekilde konuşan Tacettin denen yaratığa ise denecek laf yok. Bu kişi hala daha bu sitede tutuluyor!

alen Doğu Gencer
7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 12:14

ben haber de ehliyetsiz olduguna dair bir şey okumadım. bir kaç yerde bir den okudum haberi hiç birinde "ehlliyetsiz" ibaresi yer almıyordu. demekki A1 ehliyetli kullanıyormuş. ayrıca Ailesi dava açacak! ehliyetsiz olsa, hangi aile kaybedeceğini bile bile dava açar ?

nevrans

7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 12:52

Alt geçit neden düz yapılmamış dar kavis var yolda işaret yok işaret uyarı levhalarının olmamasından şikayetci aile çocuğun ehliyeti varmış.

GkhanTR
7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 13:05

Maalesef açılacak hiç bir dava giden canı geri getirmiyor. Elbetteki aile sonuna kadar haklarını aramalılar, kimlerin suçları varsa cezasız kalmamalı. Ama yinede benim gözümde davanın çokta bi önemi yok.

Motor ülkemizde her zaman tehlikeli gelmiştir bana. 125likte olsa o yaştaki bir çocuğun altına o motoru vermek bana göre yanlıştır. O yaştaki her çocuk yaşının verdiği heyecanla hız yada değişik hareketler yapacaktır. O yapmasa bile diğer sürücülerin motorlara karşı oluşturduğu tehlikeyi hepimiz biliyoruz.

Onur Çakırcı
7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 23:52

Alt geçidi bitirmeden açtılar. Altgeçitte yollar delik deşik uyarı levhaları bile yok. yollar tümsekli geçerken araba beşik gibi sallanıyor. ölümlü kaza kaçınılmazdı. Bu belediyenin her işi yamuk. Allah rahmet eylesin.

Misafir bed

7 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 10:40

bitirmeden actilar evet ama yalan atmayin asfalt yol duzgun

Misafir c3c

7 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 13:57

asfalt yol düzgün falan değil -ben yaptım oldu demek için belediyeniz bitmemiş yolu açmış. Geçen gün yağmurda karşıdan karşya botla geçiyorlardı. Köklü bir izmirliyim ben böyle kendine güvensiz beceriksiz bir belediye görmedim bir daha da böyle birisi izmirimize gelmez değerini bilin

Zafer A

7 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 15:08

Kazadan sonra paşalar yolu daraltırken görünür levha koymaya başladı. Artık fosforlu levhalarımız var ve alt geçide girmeden önce yolun daralacağından haberimiz oluyor. Ama bunun için gencecik çocuğun kaza yapıp vefat etmesi gerekti!

Alıntı:
yalan atmayin asfalt yol duzgun

Bu mantıkta olan kişiler için yazıyorum, alt geçit kısmında asfalt yol düzgün değil. Kış ayında çok daha özenerek yapılması gerekirken aceleye getirildi ve baştan savma yapıldı.

1- Asfalt iyi yapışmadı. Daha haftası olmadan bir bölgede parça koptu. Motor kazasından sonra parça kopan yere yama yaptılar, görmek isteyen görür. Daha ayı dolmadan yamalı bohça oldu. Aynı yere yakın bir bölgede daha kopan parça var, yakında oraya da yama yapmak zorunda alacaklar. Asfalt birleşim yerleri düzgün değil, çok yakında oralardan da aşınmaya başlayacak ve yama isteyecek. Sıfır asfaltın hali bu!

2- Tam düz satıh elde edilmeden bitirildi. Arabayla geçerken hoplayıp zıplıyoruz. Yol düz değil, engebeli. Bu da kaza sebebi olur.

Anıl 95
7 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 08:44

(+)

Foto Izmirde çevirme

sayfa 26
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627282930   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet