Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Mithatpaşa Sahili Karayolu Alt Geçidi ve 15 Temmuz Meydanı
« önceki   123 ... 222324 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Misafir 5a3

10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 01:26

Tunel olacak diyerek kandirdilar. Ufacik altgecit olmus. Tam hayal kirikligi

alen Doğu Gencer
10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 02:16

ADam başlıkta bile Alt geçit yazan şeye tünel diye yorum yapmış

ZAAAAaaaaaa gece yarısı yarıldım resmen

Anıl 95
10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 02:22

Kim tünel dedi buna?
Arkadaş Sabuncubeliyle karıştırıyor sanırım neyin ne olduğundan haberi yok daha
Bunlara troll diyince bizi herkese troll diye saldırmayla suçlayıp ceza veriyolar işte

bluemet

10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 10:24

hayırlısı olsun alt gecit kullanıslı olacak fakat hem konak hem karsıyaka tramvayları projesini hazırlayanlar bosuna maas alıyorlar bazı yerlerde trafigi felc edecegini bile bile cözüm yoluna gitmemisler

karsıyakadan sonra konak tramvayıda trafikte ciddi sorunlara sebeb olacak gibi,umarım yanılırız

Zafer A

10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 12:15

Gecidi bugün kullandım. Geleneksel beceriksizlikler aynen devam maalesef. Bu kadar para döküp (mantıklı insan açısından gereksiz olan) bu işi yaptiniz. Bu kadar da gecikti artık, e bilader 1 hafta daha geciktir de madem düzgün olsun sunun Asfaltı. Gene çok kötü işçilik, kötü malzeme ile yapilmis. Gene birlesim yerleri hatali. Gene lambur lambur ve gene daha yapılır yapılmaz asfalttan legen büyüklüğünde parça kopmuş...

GkhanTR
10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 15:05

Bende bu sabah geçtim ama dediğiniz gibi asfaltta sıkıntılı bir şey farketmedim. Daha düzenlemeler bitmemiş, iç duvarları süslemeleri falan. Ama onun dışında kötü işçilik anlamında bir şey görmedim. Düzenlemeler bittikten sonra bu konu hakkında daha doğru yorum yapabiliriz.

Zafer A

10 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 15:13

Asfalt işi kötü. Hem tan düz satıh olmamış, hem de malzeme olarak yolun geri kalanı ile kalite farkı var. Asfalttan parça kopmasi ile çukur oluşan yer uckuyular dan konak yönüne gecide girerken sol şerit ile orta şerit arasında.

Anıl 95
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 00:54

Misafir 80a

9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:46

yağmur yağdığında botla geçiş bedava olacakmış

kami suyutmaz
9 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 18:56

Buradan 1 haftadır gerek araçla gerekse otobüsle en yoğun yağmurda olmak kaydıyla günde 2 kez geçtim..
Ne asfalt zeminde bir bozukluk nede zeminde zerre su birikintisine rastlamadım
(Şahsen bende göllenme bekliyordum çünkü biz ler maalesef bu konuyu çözmekte genelde çok başarılı değiliz)

Demekki bazı forumdaşlar kentte yollarını kaybedip başka yoldan geçmişler

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet