Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
S_Yıldırım
3 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 11:42

Denizli İdare Mahkemesi, nihai karar merci değil.

Ulas010
3 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 16:21

benim mahkemeden vs. haberim yoktu ama şu var bu güne kadar minibüsle hangi başkan seçim öncesi dalaştıysa koltuğundan oldu.

SeRVeT_20
3 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 16:24

Alıntı:
benim mahkemeden vs. haberim yoktu ama şu var bu güne kadar minibüsle hangi başkan seçim öncesi dalaştıysa koltuğundan oldu.

hangisi mesela?

bakaydın
3 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 20:04

şu aşamada minibüsçüler kazanmış olabilir,ancak diğer hatların da aynı yolu takip etmesi endişesiyle belediye de sanırım bu mahkeme kararına karşı bir dava açıp yine değişebilir bu durum.hem de büyük bir ihtimalle.

gürkan raci
3 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 20:29

acıkcası her ne kadar ben böyle olmasını istesemde bugün ulucami önü yine büyük bir keşmekeşti buna bir çözüm bulunması gerekliliği kesin

fakat belediyenin davaya itiraz etmemesi şaşırtıcı muhtemel 1aylık sürede itiraz ediliyor ve galiba secimden sonra itiraz edilir diye düşünüyorum secime kadar böyle olsun ortalık karışmasın düşüncesi hakim gibi

belediyenin itiraz etmediğinide pau dolmuşlarından öğrendim arkadaş bana davayı kazandık belediye itiraz etmedi güzergahı değiştirdik seste çıkarmadılar secimden sonra da çınardan aşağı inmek için açtığımız dava sonuçlanacak onuda bekliyor olabilirler dedi

Ulas010
3 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 20:31

balıkesir, yalova, antalya. Ayrıca eksi puanlamak bir şeyi değiştirmiyor olacak olan yada olmuş olan bu

En son Ulas010 tarafından Sal 11 Mar 2014, 13:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

S_Yıldırım
3 yıl önce - Sal 11 Mar 2014, 10:38

Beklendiği gibi, Ulucami önü felç.

S_Yıldırım
3 yıl önce - Sal 11 Mar 2014, 11:01

Midibüs olsun, sefer sayısı yarıya düşürülsün. Denizli trafiği %50 rahatlar.

(+)

mustafazft
3 yıl önce - Sal 11 Mar 2014, 13:15

Evet minibüsler çağ dışı taşıma yöntemi bunda herkes hem fikir. Minibüsçülerin bir çoğu bile bunu dile getiriyor ancak Denizli'de yapılan iş bu sebeple yapılmadı. Tureks zengin edilmek için yapıldı. nitekim yapıldı da. Sonra bakıldı seçim önü tepki çok otobüsler bir anda tekrar belediyeye geçti. Kim garanti veriyor seçim sonu tekrar Tureks'in gelmeyeceğini? Tureks halen Denizlİ'den para kazanıyor. Belediye'ye kiraladıkları otobüslerden. Yakın zamanda minibüslerden kurtulmak ya da onların oluşturduğu trafikten kurtulmak mümkün görünmüyor. Bir de olayın vatandaşın konforu boyutu var. Eski güzergahla gittiği zaman 15 dakika fazladan kar oluyor. Yani şöyle ki uzamayan güzergahtan dolayı evden 15 dakika daha geç çıkıp daha az mesafe yürüyorum. Neden otobüse bineyim ki? Sırf savunmuş olmak için bazı şeyleri savunmayın. Belediye minibüs konusuna hasmane tutumla yaklaştı. Bu kadar insanı mağdur etti. Trafik sorunu oluşuyorsa bir de bazı caddeleri tek yön yapmayı denesinler. Daha başarılı olacaktır.

S_Yıldırım
3 yıl önce - Sal 11 Mar 2014, 16:21

Herşeyden önce minibüsleri vergi açısından kayıt altına almak lazım. Kart sistemi olmalı. Minibüsçüye sorsan zarar ediyoruz diyor. Hattı satmak isteyince de 150binden başlayıp 500bine kadar çıkıyor. Zarar eden hat bu kadar eder mi?

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege