Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Erzurum Haberler & Sohbet
« önceki   123 ... 495051

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 51
mahmut11
2 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 20:50
BAŞKOMUTAN ANADOLUNUN SINIR VE SABIR TAŞI ERZURUMDA!

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Cuma günü AKPARTi XI. Olağan Kongresine Teşrif Edeceklerdir.

Saat: 16.00
Yer: Buz Salonu, Erzincan Yolu- Erzurum

Eren Aksoy 25

2 ay önce - Prş 22 Mar 2018, 23:23

Bugün Erzurum'da birbirinden farklı 100 desem inanın az olur İran Plakalı araba gördüm. Cumhuriyet Caddesi'ni hiç demiyorum bile Mng Avm cidden çok cezbetmiş oraları, tıklım tıklım turist kaynıyor Erzurum.

mehmetpeker
2 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 22:29

Nevruz döneminde İran da bir hafta civarında tatil oluyor. Tatilini Türkiye de geçirenler dönüşte genelde Erzurum da alışveriş yapıp dönüyorlar. Pasinler tarafında olan dinlenme tesislerinde bu dönem çok daha yoğun geçiyor.

osman yörükoğlu
2 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 22:31

Nevruz dolayısıyla İran'dan Erzurum ve Van'a epey turist gelir bu aralar.

Eren Aksoy 25

2 ay önce - Cmt 24 Mar 2018, 02:01

Valla Nevruz'dan dolayı geldiklerini biliyorum, geçen senelerde de geliyorlardı ama bu sene ciddi anlamda artış var. Erzurum Mng Avm Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan SÜER geçen haftalarda İran'a gitmiş ve turizm acentaları ile çeşitli anlaşmalara imza atmıştı. Erzurum'u geçiş güzergahı olarak kullanan bütün otobüs firmaları Erzurum'da çevreyolu değil ; şehir merkezine girecek ve en az 2,5 saat Mng Avm'de mola verilmesi üzerine karar alınmış. Bence Erzurum'a rağbetleri çok daha fazla artacaktır ki 2-3 ay içerisinde Erzurum-Tebriz arası uçuşlarda başlayacak inşallah Bu arada Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk alışveriş festivali Doğu Anadolu Alışveriş Festivali 22-25 Mart Tarihleri'nde geçerli olmak üzere başladı. İran'da bilboardlara bunların reklamları verilmişti. İranlı ünlü sanatçılarda konser verecek. Erzurum'un yıllık yerli yabancı turist sayısı 2014'te 26 bin iken, 2017 yılı verilerine göre 417 bine yükselmiş. Hedef 2023'e kadar bu sayıyı 2 Milyon yapmak inşallah.

Fırat_444

1 hafta önce - Prş 17 May 2018, 00:10

Dadaşlar benden size gelsin....çocukluğumu yaşarım bu şiiri dinlediğimde...

Salih Kuş

1 gün önce - Sal 22 May 2018, 17:14

Bu hafta sonu kısmetse Erzurum-Oltu'ya iki günlük gezmeye geleceğim. Oltu hakkında detaylı bilgi alabileceğim bir üyemiz var mıdır?

sayfa 51
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 495051
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET