Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Karşıyaka Zübeyde Hanım Stadı Projesi
« önceki   123 ... 737475   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 74
Misafir f71

2 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 00:21

Proje oldu haftaya temeli atılacak. Karşıyakamızı tanıyan marşımızı da bilmez:
Karpuz bizim kendi rengimiz
Çekirdeksiz her hafta yeriz
Kırmızı Yeşil bahçeler
Ebediyen var olsun Karşıyakamız

alen Doğu Gencer
2 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 18:50

Çok güzel marşmış hakkaten.tebrik ederim

Misafir 1ef

2 ay önce - Cum 06 Ekm 2017, 22:22

KARŞIYAKA'da eski İlçe Stadı'nın yerine yapılacak 15 bin 600 kapasiteli yeni stat için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın yaptığı imar planı değişikliği, yeniden askıya çıktı.

Stadyum ve sosyal tesis alanı için bakanlık tarafından 28 Eylül'de hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği, 1 ay boyunca İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nde askıda kalacak. Askı sürecinde projeye yeni itiraz gelmezse stadın inşaatı için ruhsat başvurusunda bulunulacak.

Bakanlığın daha önce yaparak temmuz ayında askıya çıkardığı imar planı değişikliğine İzmir Şehir Plancıları Odası, güvenlik ve yapı yüksekliği gibi noktalar nedeniyle 18 Ağustos'ta itiraz etmişti. Karşıyaka yönetimi, Şehir Plancıları Odası, Gençlik Spor Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri, geçen ay revize edilen stat projesi üzerinde Ankara'da toplantı yaparak odanın istediği değişiklikler konusunda görüş birliğine varmıştı. Șehir P. ODASIndan artik itiraz beklenmiyor.

1 aylık askı sureci sonunda, Karşıyaka Belediyesine RUHSAT Başvurusu yapılacak.Ruhsat verilince inşaatın önünde hicbir YASAL ENGEL KALMAYACAK.

Karaman Ahmet
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 04:28

Iki baslik birlestirilse iyi olur

Misafir e03

1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 10:08

iki başlık birleştirilmesin çünkü stadın adı daha resmileşmedi, bu sefer belediyeleri ben yaptım oldu diye projenin üstüne konacak. ince detaylar bunlar dikkatinizi çekerim;)

Karaman Ahmet
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 14:04

Haklisin misafir, fakat basliklar birlestirilirse, bu 4 yillik baslik öbür 11 yillik basliga eklenir.

Misafir 472

1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 14:53

sen de haklısın kardeş Belediyesinin rezilliği ortada 12 seneden beri stadı yapamamış şimdi temeli atılan stadlara ben yaptım diyip izmirliyi kandırmaya çalışacak. Bunların acil izmirden gidip yerine hangi partiden olursa olsun adam akıllı birilerinin (işini bilen birilerini geçmesi lazım) Aziz'e yoğurt nasıl yapılır?En ucuz çamaşır makinası nereden alınır?diye sor sana detayıyla anlatsın ama şehir planlaması nasıl olur? belediyecilik nedir?denildiğinde izmirin rezilliği meydanda.

Karaman Ahmet
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 18:10

Onlar ben yaptimda derler, dogru, o yüzsüzlükte beklenir.

Fakat asil dogrusu "yaptirmamak icin cok ugrastim, falat beceremedim" demeleri olurdu.

Adis Jahovic
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 18:17

Tek başlık zaten neyi birleştiriyorsunuz ?

Mustafa harun

1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 18:09

başlandı mı yapımına .

sayfa 74
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 737475   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet