Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 442
BJK 5106
2 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 19:22

Benim kadar ihtiyatlı yorum yapan zor bulursun kardeşim.Bazen karşılıklı sohbet akışında ufak hatalrım olabilir müstesna.

Ben kastettiğiniz olayı tam anlamadım belirttim gibi.

Rutin ve genel koltuksuz tribün uygulaması bahsettiğim gibi, görüntü destekkli yurtdışı örnekler de veriyoruz zaten.

Neyse son mesajımda dediğim gibi pek makul gelmedi bana şahsen.
Yine de bakalım nasıl olacak.Hayırlı(sı) olsun.Selamlar.

Psycho
2 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 19:33

Kardeş ne adamsın anlamadım vallaha seni.
Hadi bana ikna olmadın paso sitesinde 56 basamak görünüyor güney kale arkası.

Ya eski koltuklarda zaten aynı basamakta hem ayakta duruyor adam hem de önündeki adamın senin ayakta durdugun basamakta koltuğu var oturuyor

Yanı o basamakta 2 kişinin hakkı zaten var

ak295

2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 00:19

beşiktaşla başlamak iyi oldu bu ilk maçta yaralı kartalın işi çok zor

erişim

2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 09:40

Ortalama Rıht (basamak) yükseklikleri:

o Park, bahçe ve dış girişlerde……….: 12 ~ 14 cm
o Okul, tiyatro, hastane vb. yerlerde..: 14 ~ 16 cm
o Konutların kat merdivenlerinde……: 16 ~ 18 cm
o Çatı arası, bodrum vb. yerlerde……: 18 ~ 22 cm

Koltuk standardı:

Dik oturur pozisyonda yerden yüksekliği min. 40 maks.50 cm olduğunu söylersek koltuksuz halde bunun 4/1 oranında görüş açısı azalacaktır.

En düşük rıht yüksekliği 12 cm kabul edersek fifanın en az 9 cm tavsiyesinin de üzerinde olacaktır.
Tff tarafından istenilen en düşük seviye 12 cm tff tarafından belirlenmiş. Yani basamaklar görüş açısı anlamında bir problem teşkil etmeyecektir.

İlgili görselde belirtilen "C" ölçüsü en az 10-12 cm ise görsel açıdan uygundur.

(+)

uefa ve tff talimatnamelerinde olması gereken minimum ölçüler;

ozer35
2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 20:51

Doğu ve Kuzey tribünün arkasındaki sokaklar asfaltlanmis ve kaldırımlar da bitmiş. Doğu tarafındaki sokağa otomatik bariyer koyulmuş, sanırım maç günleri trafiğe kapanacak. Batı tarafında hala yoğun bir çalışma var. Güney tarafında işçilerin kaldığı konteyner ler kaldırılmış ama o güney tarafında çok iş var, yetişmez gibi.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

fa1910
2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 21:18

Bayern Munich allianz arena için kale arkasına böyle bir sistem yaptırmıştı

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

fa1910
2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 21:29

(+)

(+)

Psycho
2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 21:38

Aynen kardeş bahsettiğim ekipmanlar bunlar bizdede buna benzer birseyler olucak ve basamak sayısı 2 katına çıkacak

BJK 5106
2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 21:49

Bunları ben de biliyorum evet.

Hatta sitede geçen senelerde birkaç başlıkta (soran arkadaşlara) bilgi ve emsal olarak paylaşmıştım. (Video ve içeriğinden görselli)

Olabilirse iyi, ancak dünkü yazışmamızdaki olay ek sıra/portatif platform ve bundan mütevellit 2 katına çıkma bahsindeydi.

Neyse olayı detaylı biçimde aktarmama ve benim de tam idrak edemememden kaynaklı bir anlaşmazlık olmuştu. Yorumlarımı yanlış anlayan arkadaşlar da hakkını helal etsin.

Prekast genişlikleri bu uygulama emsaline uygunsa ve ayniyle yapılabilirse hoş bulurum, belki dolaylı biçimde önerilerimizin dikkate alınmış olması olasılığıyla ayrıca memnun olurum.

kevinazad
2 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 02:13

Öncelikle Almanya'da yaşayan koyu bir GÖZTEPE taraftari olarak Bjk 5106 kardeşime bize bu güne kadar aktardiği bilgi ve fotoğraflar olarak gercekten cok tesekkür ediyorum.Stadin yapimina baslanildigi ilk günden itibaren hergün en az 2 kere siteye giriyorum ve bu güne kadar en cok fotoyu ve bilgiyi Bjk 5106 kardesimden aldim. Üstelik mükemmel bir üslupla yaziyor yazilarini. Nihayet o cok özledigimiz, yillarca hayalini kurdugumuz stadimiza en sonunda kavusuyoruz.Ben burda tüm GÖZTEPELİ arkadaslarim,renkdaslarim adina sana cani gönülden tesekkür ediyorum. Umarim haftasonu centilmence ve GÖZTEPE'mizin kazanacagi bir mac izleriz.Acilis macina da baska sonuc yakismaz tabi ki ) Tekrardan cok tesekkürler Almanya'dan selamlar

sayfa 442
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet