Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 267
Misafir b46

6 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 08:42

nasıl bir zemin bu? 6 aydır çalışma bitmedi....

mehmet GZL
6 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 22:01

Yapımı devam eden stadın kale arkalarındaki oturma düzenlerini değiştirmeyi planladıklarını anlatan Mehmet Sapil, bunun için Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşmelerini sürdürdüklerini, gerçekleşmesi halinde kale arkası tribünlerinin kapasitesinin iki kat artacağını söyledi.

Misafir b48

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 08:57

hayırlısı
böylece min 25 bine ulaşırız.
peki yükseklik ve çatı nasıl olacak?

alen Doğu Gencer
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 18:53

yükseklikte oynama olmayacak. kale arkalarının oturma düzeni değişecek. muhtemelen stad içindeki acil girişleri 2 ye düşürler ce kale arkalqarını koltuksuz yaparlar. yükseklikte oynama olması için projenin revize edilmesi gerekir.

Orhan kahraman5454

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 19:04

Kale arkasının koltuksuz yapılma ihtimali yok ülkemizde stadın bütün tribünleri koltuklu olmak zorunda tff nin kuralı bu

Misafir 5a8

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 19:57

yükseklik biraz artacak, zaten 2 katı seyirci kapasitesi için gerekli.

nevrans

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 20:05

Bence 25 bin güzel rakkam.

gediz_1994
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 20:46

Alıntı:

Kale arkasının koltuksuz yapılma ihtimali yok ülkemizde stadın bütün tribünleri koltuklu olmak zorunda tff nin kuralı bu

K.S.K. stat projesinin kale arkaları koltuksuz olarak yapılacak. tff nin böyle bir zorunlulugu oldugunu duymadım.

GkhanTR
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 21:12

Daha önceden ayrıntılı okumuştum yıllar önce. Hatırladığım kadarıyla belli bir lige kadar kale arkaları koltuksuz olabiliyor. Ama Avrupa maçlarında böyle bir ihtimal yok. Eğer Göztepe'nin ileriye dönük hedefleri varsa bunlar göz ardı edilmemeli.

Adis Jahovic
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 23:08

Alıntı:
Daha önceden ayrıntılı okumuştum yıllar önce. Hatırladığım kadarıyla belli bir lige kadar kale arkaları koltuksuz olabiliyor. Ama Avrupa maçlarında böyle bir ihtimal yok. Eğer Göztepe'nin ileriye dönük hedefleri varsa bunlar göz ardı edilmemeli.

Sıkıntı değil koltuk takılır avrupa maçlarında alman takımları öyle yapıyor.

sayfa 267
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet