Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'in yeni yatırımlık arazileri nerelerde olur?
« önceki   123 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 28
Misafir 3d2

3 ay önce - Pzr 03 Eyl 2017, 21:35

Yahu kim bu Seyrek de Seyrek diyen.
Kusura bakmayın İzmir in kuzeyi gelişmiyor.
Ben 30 yaşındayım. Aliağa da oturduk Çiğli de oturduk.Simdi Torbalı da.
Torbalı Ayrancılar bölgesi 10 senede tüm İzmir den fazla artış yaşandı. Torbalı nın nüfus 2 katına çıktı.
80 bin e daire almıştık sıfır daire 6 sene önce. Şuan 200 bin e gidiyor evler 2 ye katladı .
Seyrek felan hikaye. Oralar gelişmez. Zaten zemin sağlam değil oranın. Aklı olan Torbalı dan aldı ve kâr etti. Hiç de tahmin etmezdim Torbalı nın böyle patlama yaşayacağını.
Hem de İZBAN a 5 dk apartmanımız.
İzmir'de 30 yıllık güneş görmeyen döküntü evlere 400 bin istiyorlar gülüyorum onlara.😀😁😂

alen Doğu Gencer
3 ay önce - Pzr 03 Eyl 2017, 21:52

Hocam o güneş görmeyen evlere 300-400binTL istenmesi merkezi yerlerde olmasından kaynaklı. mesela güzelyalı da biraz ferah ve otoparkı olan 2+1 daireyi 300bin den aşşağıya almanız zor. baksanız ara sokak! keza istanbul da öyle. Beşiktaşta yolda yürüyenlerin ayak seslerini ,üst komşunun yellenmesini, alt komşunun horlamasını duyabileceginiz 2+1 ler 500bin e gidiyor. MErkezi yerlerde oturmak isteyenler veriyor o parayı.

Misafir 188

3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 10:41

İzmir in kuzeyi gelişmiyor diyen arkadaşlar Mars ta mı yaşıyor?? Tüm yatırım buraya yapılıyor. Çiğli-Menemen-Aliağa hattı yatırımcısına ciddi kazanç vaadediyor. Bakırçay üniversitesinin yeniden açılması büyük bir geri kazanım oldu. Seyrek-Maltepe-Villakent hattı üniversite ile birlikte uçar diye tahmin ediyorum.

Misafir 188

3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 10:49

İzmir de yatırım yapılacak yerler sıralaması bence şu şekilde olması gerekir:
1. Kuzey İzmir (Menemen-Aliağa-Bergama)
2. Seferihisar ile Güzelbahçe arası ( Çamlı-Bademler-Ulamış)
3.Mordoğan-Karaburun ( Kamukent her sene katlıyor- hala ciddi bir prim potansiyeli taşıyor)
4.Çeşme-Ildır hala yatırımcının yüzünü güldürecek.
5.Urla ( torasan-İçmeler) fiyatlar biraz yüksek ama.
6. Menderes-Ayrancılar ( son sıraya koydum çünkü fiyatlar 5 yıl önden gidiyor). Bulgarca-Tekeli-Pancar bölgesine dikkat diyorum.

Misafir 4c2

3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 12:34

Misafir 188 her sayfa da senin mesajların.
Hergün kalkıp kuzey izmir seyrek menemen ora bura yazmakla mı geliştireceksin oraları

Millet günde 5 vakit namaz kılıyor sen de günde 5 vakit kuzey izmir gelişecek diye mesaj yazıyorsun.
Lafla olsa keşke misafir.
Oralar gelişmezz.
zeminleri kötü depreme uygun değil.

alen Doğu Gencer
3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 12:48

Benim gözlemlediğim kadarı ile her iki tarafından gelişme hızı aynı. yani ciddi söylüyorum, konut projelerine bakıyorum aynı, sanayi imkanları aynı her iki tarafında organize sanayisi var. her iki tarafında izban imkan var. her iki tarafında kolay ulaşım imkanı var. neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum?

Üzülerek şunu söyleyebilirim. HEr iki tarafında gelişim kalitesi en azından konut bazında. istanbul Beylikdüzünü andırıyor. 2 taraftan biri ileride öne çıkar umarım. çünkü bu gidişle etraf istanbulda oldugu gibi niteliksiz siteler ile dolacak.

Unutmadan bu iki aksa da yol üzeri birer büyük avm gerektiği kanatindeyim. Yani torbal9 tarafında oturan alışveriş için gaziemire. bu ulukent tarafında oturan da alışveriş için MAvişehir tarafına gidiyor. bunlar büyük eksiklik.

İstanbul da ve Ankara da olsa ilk önce AVM leri yaparlar sonra onların etrafına şehirleşmeyi

Misafir 473

3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 14:32

belediyelerini tebrik etmek lazım o da doğru yolu seçip son yıllarda kendini akp'ye vermiş durumda belki de gizliden akp'ye oy verdi

Misafir 32a

3 ay önce - Cmt 09 Eyl 2017, 19:07

Körfez geçiş projesinin en büyük getirisi nereye olur sizce?? Benim tahminim Seyrek-Ulukent-Menemen tarafı olur.

Misafir c85

3 ay önce - Cmt 09 Eyl 2017, 21:53

Boşuna Seyrek _ Maltepe hattı gelisecek demiyoruz. Ünivetsite, Narlidere_Tuzla arasi gecit..Foça yolu bunlarin habercisi. Görunen koy kilavuz istemez. Ha uzun vadede mi olur kisa vadede mi onu bilemem

Misafir 469

3 ay önce - Pzr 10 Eyl 2017, 02:45

Ahaha. Kendin soruyosun soruyu. Sonra başka misafir gibi kendin cevap veriyorsun. Bizde yedik.
İlkokul çocuğu var karşında senin değil mi aptalız biz zaten İlahi misafir. Tamam anladık her sayfada Seyrek seyrek gına geldi artık.

sayfa 28
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet