Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'in yeni yatırımlık arazileri nerelerde olur?
« önceki   123 ... 262728 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
35CEM35

1 yıl önce - Pts 26 Hzr 2017, 17:22

Alıntı:
Karaburun ve Mordoğan tarafında fiyatlar uçuyor diyorlardı ama bu deprem etkiler mi rakamları? "

Mordoğan'da organik tarım için arazi alacaktım deprem bölgesi olduğu için vazgeçtim
Araştırdığım arazilerin çoğu konteynır koymaya bile müsait değil ve tapular genelde hisseli.

Karaburun deprem bölgesi tamam da, Karaburun'a mahsus değil ki, tüm ege deprem bölgesi.
Organik tarım yapacaksanız mükemmel bir yer.
Yol inşaat halinde, yol bitince fiyatlar uçacaktır (yatırım yapmış olursunuz)

Misafir 39f

1 yıl önce - Sal 27 Hzr 2017, 01:40

Karaburun ve Mordoğanda satılan arazilerin çoğu zeytinliktir.İnsanların birden bire toplu halde zeytinliklerini satması çok ilginç...

Misafir cff

1 yıl önce - Çrş 12 Tem 2017, 15:34

İzmire taşınacağım ev arıyorum. Duyumlara göre Türksal inşaat güvenilirmiş. Çiğlideki şanslı evlere kafam baya yattı fakat güven problemi yaşıyorum. Türksal inşaatı bilen var mı çiğlinin ortamı sizce nasıldır

Misafir 76d

1 yıl önce - Çrş 12 Tem 2017, 15:38

Konakli Çaylı hattından vazgeçmeyin.

ilkerb35
1 yıl önce - Çrş 12 Tem 2017, 15:39

Babam ve dedem nereye yatırım yapıyorsa tam tersi istikamet neresiyse işte orası yatırımlık arazıdır. Nereden gayrimenkul aldılarsa ellerinde patladı. Satıp yeni yerler alacaklarmış aldıkları yeri buradan yazacağim

Misafir 710

1 yıl önce - Cmt 15 Tem 2017, 16:42

sıfır mülk alacaksanız inşaatı bitmeden almayın fazlasıyla üç kağıtçı izmirde mevcut. En tanınmış isme bile güvenmemek lazım

Misafir 188

1 yıl önce - Pzr 03 Eyl 2017, 12:33

İyi bayramlar herkese
Seyrek ten direk foçaya geçecek çift şeritli bir yoldan bahsediliyor. Eğer bu haber gerçekse net olarak söylüyorum uçacak yer VİLLAKENT. Şu anda arsa fiyatları m2 200-250 tl bandında. Rakam çok komik. İç Anadolu da bizim ilçede bile 300 tl den aşağı yok. Bana çok mantıklı geliyor. Fikrinizi almak isterim.

Misafir 4db

1 yıl önce - Pzr 03 Eyl 2017, 15:11

izmir'de imar izni yoktur. Bitmemiş inşaatla izin çıkmasını beklerken projeden kimse satın almaz bu sefer bitmemiş yapıları yalan dolanla pazarlamaya çalışırsınız,,ahlakınızla alakalı birşeydir.
Dalyan ,Ç. Merkez, Çiftlik bölgesindeki görülen tüm yapılar en ucuz malzemeyle yapılıyor. Kullandıkları çimentolar üçüncü sınıf,PVC çerçeveler,zemin parkeler,boya,...hepsini üçüncü dördüncü sınıf malzemelerden yapıp maliyeti(arazisi dahil)55-60 bin liraya mal olan villaların fiyatları fahiş rakamlardan başlıyor..En son köylülerden arazi toplayıp fahiş fiyata sattıkları söyleniyor(!)

İzmirde chp'liler tarafından böyle bir üçkağıtçılık dönüyor denilir..

Misafir 1f7

1 yıl önce - Pzr 03 Eyl 2017, 15:20

CHP'lilerin o bölgelerde arazi işine bulaştıklarını ben de duydum.Mordoğan ve Karaburun'a saldırdıkları da biliniyor.Ben tarafsızım ama ve lakin Çeşme gibi bir yerde milyonluk villa üzerine yapılmış cemevi biraz abes kaçıyor be!

Misafir 152

1 yıl önce - Pzr 03 Eyl 2017, 21:12

Bakırçay Üniversitesine Rektör ataması yapıldı ve Üniversitenin açılması kesinleşti. Seyrek bundan sonra tadından yenmez. Fiyatlar da hızla 2-3'e katlayacaktır. Daire, arsa, ev, tarla ne kaparsanız kapanın yanına kar kalır.

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 262728 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet