Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - İbrahimli 2
« önceki   123 ... 167168169 ... 185186187   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 168
Misafir 859

5 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 23:40

Burada ana fikir öğümsöğüt değil arkadaşlar, şehre uzak bölgelere imar getirip de yakın yerlerin imara açılmaması, Karataş bundan 20 yıl önce imara açıldı, Yamaçtepe, İbrahimli 2 daha yeni açılıyor. Bunun arkasındaki sebepleri hepiniz biliyorsunuz , rant rant rant, ana fikri kaçırmayın, insanları ona göre suçlayın, buralarda neden herkesin arsası olduğunu düşünüyorsunuz, Antep’e yakın yerden ucuz ev alabilmek kimin menfaati ile çakışır, el insaf

Misafir 23c

5 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 11:22

burada mevzu öğümsöğüt değil mevzu rant arkadaşlar bakın ibrahimli bölgesi antebin gözbebeği benim anlamadığım şehrin 20 30 km ötesi imara girerde bu bölge neden yavaş ilerler çünkü bu politikacıların hep ranta yönelik planlarından kaynaklanıyor bugün gidin ibrahimli 2 bölgeye bir mutahite daire fiyatnı sorun 600-1000 milyon arası yahu soruyorum bir insan nasıl alsın buralardan konut hani bazı arkadaşlar diyebilir sende git kardeşim beylerbeyinde al karatasta al orada ucuz diyebilirsiniz ama ben veya başkası ibrahimliyi tercih etmek istiyorsa ne olacak bu herkesin hakkı değilmi benim o bölgede 100mt yerim yok rant peşindede değilim ama neden bu bölge böyle yavaş ilerliyor bende burda belediyeye çağrı yapıyorum arsayı fazlalaştır kontrol et rantı önle konut fiyatlarını bu bölgede düşür biz insanlar hepimiz kol emeğiyle çalışıyoruz ama adam burda 1 dönüme parselasyonu yapılmış 1 dönüm almış 800 şimdi 3000milyon tl adam oturduğu yerde paraları çukka yapmış ne dedi bakan özhaseki rantsa rantı paylaştırın diye belediyelere seslendi bi ara canlı yayında ama görüyorumda belediye başkanları hiç bakanı takmıyor sözlerime so verirken YAŞASIN EŞİTLİK DİYORUM HER İNSANIN EN GÜZELİNİ YAŞAMA HAKKI VAR DİYORUM iyi çalışmalar arkadaşlar....

Mezralı27
5 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 19:00

Bu mahalle bence ülkedeki en güzel mahallelerden birisi. Halamgil oturuyor yüksek binalar ciks insanlar cafeler falan çok hoşuma gidiyor bazı haftasonları buraya geliyorum

Misafir 227

5 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 08:17

arkadasin sozlerine katiliyorum birilleri bu rantta dur desin istanbullu gecti ev fiyatlari belediye imari acmali arsa sikintisi var ondan kaynaklaniyor rahat yasamak hepimizin hakki boyle giderse zengin daha zengin olacak fakir dehep fakir kalacak allah yardimcimiz olsun

Misafir bb3

5 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 16:32

halkın menfatine hiçbirşey yok o bölgede bi daire 700 800 milyar olmuş bu rant bitmez artık orası zengin bölgeydi tam zengin bölgesi olmuş

sayfa 168
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 167168169 ... 185186187   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP