Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 972
Korhan Gürhanoğlu
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:00

Belediyenin alacağı payda bi düşme olacağını sanmıyorum ben sözleşme şartlarında taahhüt ettiğim yapılaşma şartlarını sağlamakla mükellefim bu konu içersin de benim alacağım benim için bu konunun çözülmesinden sonra gelir

Şevketalp
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:01

Maalesef Korhan Beyde dile getirmek zorunda kalmış, bu istemezükçüler (Kim olduğu herkes tarafından ayan beyan biliniyor, isim vererek yazınca maalesef ceza alıyoruz, onun için artık isim yazmıyorum) doğrudan imarı engellemek için her türlü yalanı iftirayı, entrikayı çeviriyorlar , buradan imar geçmesi demek menfaat kapılarının sonsuza kadar kapanması ve bunun yanında şimdiye kadar çevirdikleri tüm pis işlerin dalaverelerin bir şekilde ortaya çıkması, belkide yargılanmaları anlamına geliyor, İşte bu kadar kıyamet koparmalarının en büyük nedeni de bu ,hayırlısı ile bu iş bir an önce çözülür inşallah Allahın izniyle ok yaydan çıktı artık bu plan Korhan Beyin ve Büyük şehir belediyesinin bir ortayol bulması ile çözülecek.

LrzKsr
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:38

Korhan bey umarım konu çözülür kazanan herkes olur. Sizden kısa sürede iyi olumlu haberler bekliyoruz. Allah büyük..

LrzKsr
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:40

Bu arada Korhan bey hakikaten konunun çözümü için emek veren herkese kendi adıma teşekkür ederim.

Nacmettin
1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 21:31

Arkadaşlar yorumlarınız okudum. Anladığım kadarı ile 15-20 yıldır bu bölgede hisse si olanlar var . Bu bölgeden şuan için tarla almak mantıklımı yada tavsiye edermisiniz yoksa aman bulaşma mı dersiniz

Şevketalp
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 16:29

Büyükşehir Belediyesi imardan Hakan Beyle biraz önce bir görüşmem oldu, Şubat ayı meclis gündeminde itirazların, karara bağlanacağını söyledi , başkan Tunanın 2 yönlü bir çalışma yaptırdığını belirtti, bununla ilgili ya Arhan planlamanın planı üzerinden emsal düşürülerek devam edileceği veyahutta Büyükşehir Belediyesi imar müdürlüğünce meclise geçen ay yazı ile gönderdikleri imarın Büyükşehir belediyesi tarafından yapılması teklifinin karara bağlanacağını belirtti , Ancak her iki durumda %25 lik kesintinin olacağını ve emsalin mutlaka düşürüleceğini ifade etti . Hayırlısı deyip beklemekten başka yapacak bir şey yok

KOÇAK66
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 17:21

Emsal düşmesinin ne kadar zararı olur

Ercü01
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 18:02

Muhakkak zararı olacaktır. Herşey netleşsin, o zaman itiraz edip ince hesap yapanlar inşallah kar zarar hesabını da yaparlar. Muhasebecilerin bir hesabı vardır. Alacak, verecek hesabında hesap hep sıfır (0) çıkar. Bizde de sonuç galiba sıfır (0) çıkacak. Bize Aynı filmi izlettirmekten sıkılmadınız mı? Bizler hakikatten çok.. Sıkıldık.!!!

Nacmettin
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 20:41

Arkadaşlar yorumlarınız okudum. Anladığım kadarı ile 15-20 yıldır bu bölgede hisse si olanlar var . Bu bölgeden şuan için tarla almak mantıklımı yada tavsiye edermisiniz yoksa aman bulaşma mı dersiniz

Şevketalp
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 21:59

Necmettin bey 15 - 20 yıllık bir mağduriyet olduğu doğrudur, ancak deniz geçilmiş , gecenin karanlığında şafak sökmüştür, zira B.şehir belediye meclisinden geçen bir plan vardır ve büyük ihtimalle bu plan önümüzdeki meclis gündeminde öyle yada böyle kesinleşecektir, iptal edilir mi derseniz? Belediye ve Arhan planlama görüşmektedir ve bu görüşmeden mutlaka bir orta yol bulunacaktır, eğer orta yol bulunmazsa ki (temennimiz mutlaka belediye ile Korhan Beyin ortak paydada buluşması yönündedir.) Hakan beyin ifadesiyle Belediye imarı, emsali düşürerek kendisi yapacaktır ; ancak bu plan ne zaman yapılacaktır, bu döneme yetişecek midir? bu sorular uzayıp gitmektedir, ancak ne olursa olsun istemezükçüler ne kadar çabalarsa çabalasın artık ok yaydan çıkmıştır.

sayfa 972
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet