Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 971
Ahmet121
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 22:12

Ben cevaplandırayım:İmar gelse planlama şirketinin başarıdaki katkısı %90 dır.Yine aynı şekilde bir sebeple imar çıkmaz,herkesin hayali bir sonraki bahara kalırsa,bu başarısızlığın %90 sebebi,maalesef yine planlama şirketidir.Lütfen,kârı nızı minimum seviyeye indermek suretiyle elinizden gelen tüm fedakarlıkları gösterin.Kimsenin beklemeye gücü kalmadı.Ama insanların bu çaresizliğinide kötüye kullanmayın.

Şevketalp
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 22:22

Şubat ayı meclis toplantısında bu konu muhakkak çözülecektir, Korhan Bey sizden hayırlı haberler bekliyoruz.

Korhan Gürhanoğlu
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 10:09

Bu ay ki meclis gündemin de görüşülmesi bekleniyor ama inanın burada olan biligi kirliliği belediye de ki insanlar da da var ve bu konunun karara bağlanmasını uzatabilir ne yazık ki bir çok insan konuya müdahil oldu ve her kafadan ayrı bir söz çıkması onay makamının kafasını karıştırıyor inşallah hayırlı bir sonuca ulaşacağımız kanaatindeyim.

Korhan Gürhanoğlu
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 10:25

Bu işin 20 yıla dayanan bir geçmişi olduğu için olayın içerisinde haklı ya da haksız bir çok kişi ve aktör var kooperatif başkanları bi tarafta yatırımcılar bir tarafta emlakçılar bi tarafta yatırım danışmanları bi tarafta vatsap grubunda benim için tefeci diyeni mi belediye ile yapılan özel görüşmeler de bu %25 kesintiyi kendine alacak diyen kooperatif başkanı mı arıyorsunuz hepsi var oysa ki onaylanan meclis kararın da belediyeye verilecek kesintiden açıkca bahsetmesine rağmen bunu ya anlamaktan aciz ya da işine gelmiyor oysa ki aynı başkanının daha önce daha kötü şartlarda imzalamış olduğu sözleşmeyi bizzat kendim gördüm neyse ben konuyu uzatmıyayım gelinen noktada belediye yapılaşma şartını yani emsali düşürmeyi düşünüyor bunun düşmemesi için uğraşıyoruz herkes için hayırlı bir sonuçla çıkacağımızı umuyorum. Saygı ve selamlarımla

memoli36
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:03
korhan bey

Mehmet ismim 1963 parsel de 1550 m2 yerim var istediğiniz zaman sizin yanınızdayım emek var bildiniz olsun

Korhan Gürhanoğlu
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:46

Aklıma geldikçe yazıyorum kusura bakmayın belediyede bizi aracıdan tefeciden kurtar başkanım siz yapın da nasıl isterseniz öyle yapın başkanım kooperatifler arazi alırken hektara 40 - 44 konuta göre satın aldılar diyen insanlar ve yaklaşık 28 000 malikten 116 sının yapmış olduğu matbuu itiraz bu işin eksi yanları buna karşılık topladığımız 4000 dönüm vekalet aynı meclis ve imar komisyonunun onaylamış olduğu 2 emsal imar planı ise işin artı yönleri ki bu itirazların hiçbiri onaylanan emsale itiraz değil emsale itiraz olmadan itirazların değerlendirildiği bir mecliste emsalin düşürülmesi ne kadar hukuki olur tartışılır sabırla bekleyelim inşallah herkes için iyi bir sonuç çıkar.

LrzKsr
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:54

Korhan bey emsalin düşmesi arsa sahiplerine düşen payı azaltır. Ama duyumlara göre başkan arsa sahiplerinin payını azaltmak istemiyor. Benim anladığım emsal düşer ise o zaman belediyeye ve sizlere bırakılan paylardan mı düşüm olacak? Diğer konu ise süreç. Umarım biran önce konu netleşir ve mutabık kalınır da yapılaşmamı başlayacak arsalarımız değerlenecek mi ne olacak ise süreç başlar. Umarım konuyu kısa sürede çözebilirsiniz. Çünkü sizinde belirttiğiniz gibi çok fazla insan var sabırla beklemiş 20 yıldır.

Korhan Gürhanoğlu
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:00

Belediyenin alacağı payda bi düşme olacağını sanmıyorum ben sözleşme şartlarında taahhüt ettiğim yapılaşma şartlarını sağlamakla mükellefim bu konu içersin de benim alacağım benim için bu konunun çözülmesinden sonra gelir

Şevketalp
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:01

Maalesef Korhan Beyde dile getirmek zorunda kalmış, bu istemezükçüler (Kim olduğu herkes tarafından ayan beyan biliniyor, isim vererek yazınca maalesef ceza alıyoruz, onun için artık isim yazmıyorum) doğrudan imarı engellemek için her türlü yalanı iftirayı, entrikayı çeviriyorlar , buradan imar geçmesi demek menfaat kapılarının sonsuza kadar kapanması ve bunun yanında şimdiye kadar çevirdikleri tüm pis işlerin dalaverelerin bir şekilde ortaya çıkması, belkide yargılanmaları anlamına geliyor, İşte bu kadar kıyamet koparmalarının en büyük nedeni de bu ,hayırlısı ile bu iş bir an önce çözülür inşallah Allahın izniyle ok yaydan çıktı artık bu plan Korhan Beyin ve Büyük şehir belediyesinin bir ortayol bulması ile çözülecek.

LrzKsr
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:38

Korhan bey umarım konu çözülür kazanan herkes olur. Sizden kısa sürede iyi olumlu haberler bekliyoruz. Allah büyük..

sayfa 971
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet