Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1599
YILBEY
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 18:29

İnsanlar en kötü çözümü en iyi çözümsüzlükten evla gördükleri için plancıya gitmek istiyorlar bu ne demek; artık sabır taşı çatlamış durumda. Şöyle düşünün burası böyle problemli kalırsa sen %6 %20 yer vereyim de birileri buraları kurtarsın diye yana yana adam ararsın. Plan bu haliyle iptal olacaksa bunun çözümü garibanda değil seçtiği insanların duyarlı olmalarında.

NyxSteel
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 18:30

Önerim Belediye yaptı yaptı yapmadı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yapması. Ben onunla ilgili bir görüşme yapıcam ama acele etmek istemiyorum. Bu haliyle de bu işe başlanmamalı eğer başlanırsa mahkeme mahkeme sürünürüz. Kimsede imza atmamalı. Zaten amaç burada çözümsüzlük bu durumun 20 yıl daha devam etmesi. Sebebi zaten malum...

En son NyxSteel tarafından Cum 29 May 2020, 18:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

YILBEY
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 18:31

Burada kuru tartışmalara gerek yok. Bu durumu belediyenin olmuyorsa tepeden birilerinin çözmesi lazım

NyxSteel
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 18:33

Valla burada oyunu görmek ve insanları bilgilendirmek lazım. Daha önceki sayfalarda mahkeme kararları yayınlandı insanlar google dan bakabilir. Sonuç belli...

YILBEY
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 19:07

NyxSteel, sizin tavsiyeniz nedir. Bu iş nasıl olmalı. A) varsayalım plancı ile anlaşmadık. O iş bizim zararımıza. Peki B) ....... Boşluğu nasıl doldururdunuz.

YILBEY
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 19:15

Hep aynı noktadayız. Buradaki oyunu görmeliyiz. Doğru nedir oyun. Benim 1 dönüm yerim şuanda en dip fiyatta. Böyle giderse hiç satamayacağım. Yada imar olsun olmasın diyenlerin arasında pay edeceğim gibi.

NyxSteel
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 19:24

Yılbey imardan sonra arsa fiyatları 1800 - 2000 tl m2 fiyatı olur. Bu işi belediye çözdü çözdü çözmedi ÇSB ye gitmek. Başak çare yok... ÇSB ye imar yapılması için teklif verilebilir..

YILBEY
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 21:01

Bende onu diyorum. Bu işi belli ki belediye çözmeyecek. Bu işi tepeden halletmek lazım. Fakat bu sefer de Yenimahalle belediyesi tarafında neler olur onu hesaba katmak lazım.

YILBEY
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 21:02

Kısaca bir dönüm şu an 160 bin ise parselasyondan sonra 500 bin.

eyeshot
1 ay önce - Cmt 30 May 2020, 13:47

İmardan sonra oluşacak metrekare fiyatları konusunda hayal görüyorsunuz. Tombakkaya ve Karayataktaki fiyatlara bakın ve ona göre karşılaştırın.

sayfa 1599
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet