Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1597
KasımTalha
1 ay önce - Çrş 27 May 2020, 16:19
Temkinli olmakta fayda var

Uygun Alkan’ın %51 bulduğunu sanmıyorum, Belediyenin bu işi ihaleye açacağını da duymuştum. Tanıdığı olan varsa sorabilir.

SuatÇzl
1 ay önce - Çrş 27 May 2020, 16:36
%51’i Bulma Çabası Bence

Uygun ALKAN sürekli belediyeye yüzde 51 vekalet topladım diye dilekçeler veriyormuş baskılar yapıyormuş işi almak için. Ancak daha vekaletlerle ilgili dosya sunumunu yapmamış yaptığı zaman değerlendirmeye alınacakmış. Zaten ihale açılacakmış parselasyon için henüz kesinleşen bir durum yok. Bekleyip görmek lazım

Saray06
1 ay önce - Çrş 27 May 2020, 23:59
Bilgi

Arkadaşlar iyi bayramlar. Süreç hakkında gerçekten doğru bilgisi olan varsa detaylı bilgi verebilir mi? İyi bir şey mi oluyor kötü mü? Tabi ne taraftan baktığınız önemli. Bir vatandaş olarak ve uzun süre beklemiş hisse sahibi olarak merak etmekteyim. Bilgisi olup bilgilendirenlere şimdiden teşekkür ederim.

Ali0006
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 08:16

Hangi paylaşım gerçek, hangisi değil , anlamakta zorlanıyorum.Oysa, burdaki herhangi bir habere itibar edip,alacağım ekonomik kararın tüm vebali,kendi çıkarı için yalan haber veya bilgi yayan veya bu işe alet olan kişilerin üzerinde olacaktır.Lütfen yüzde yüz doğrulanmamış hiç bir haber, duyum veya bilgiyi paylaşmayın.

Gülen Erdoğan
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 10:47

Resmi evrakla teyit edilmemis her habere asparagas, yalan, zarf atmak gözüyle bakin.

Resmi isler, resmi yaziyla olur.

Kuzenim sundan duymus, arkadasim oradaymis görmüs gibi hikayelere inanmayin.

Kimin kime calistigini, asil maksadinin ne oldugunu bilemezsiniz. Tedbirli olun, kimsenin lafina bakmayin.

karbulator
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 14:40

Arsafir ne telefonları açıyor ne bilgi ne bişey resmen çiftlik gibi aidat yiyelim başka bişey olmasın bize.

19hasan81
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 22:42

Sayın arsa sahipleri belörende insanlar icanadolu yöresinde bir oyun vardır vur çavu dur çavuş diye imarimizi a kişi b. Kişi yapsın diye tartisacağimiza bu işi bitirebilecek kişiye destek olsak uygun alkan isminin güçlü olduğu belli susuzlu zengin kişilerin bize arsa satıp sonra da ekip bicmesinden kimse rahatsız değil galiba elin ekip biçtiği tarladan arsaya geçmesi ve bizim arsamız olması daha önemli not :ben bir mali satsam ve onu halen kullansam tabiki kaybetmek istemem!

Aybüke ikra
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 23:15

Arkadaşlar elimden geldiğince boş tartışmaların içerisine girmek istemiyorum, ancak bu iş o plancı yada bu plancı meselesi değil, mesele sağlam ve mahkeme kanalı ile iptal edilmeyecek bir plan ile imarın geçirilmesi, daha ilk başından bu planın bir tarafında yer alan plancının kademeli emsalden dolayı, bu işin mahkeme yolu ile iptal edileceğini bile bile ortaya çıkması çok üzücü!!!
zira herkesin dönüp özel plancıya kademeli emsal ile ilgili durumu ne yapacaksınız diye sorması gerekiyor, maalesef bu soruya planları revize edip kademeli emsali kaldıracağız ve tek emsalle yasalara uygun bir imar planını meclisten geçireceğiz demek yerine kademeli emsal ile şansımızı deneyeceğiz şeklinde verilen cevaplar gerçekten çok dramatik, insanların 10 yıllarını heba etmekten ve bilinmezin karanlığına sürüklemekten başka hiçbir işe yaramaz; zira dodurga örneğinde gördüğünüz iptal kararı gibi size son 5 yılda kademeli emsal nedeni ile mahkemelerce verilmiş, en az 10 tane daha emsal niteliğinde iptal kararı yayınlayabilirim.
Buradan yazı yazan ve insanları yönlendirmeye çalışan herkesi şapkasını önüne koyup düşünmeye davet ediyorum, iyi geceler dilerim

En son Aybüke ikra tarafından Prş 28 May 2020, 23:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mukim
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 23:25

Aynen katılıyorum. Başından beri söylediğimiz , bu iş yeterki çözülsün ve bitsin ve kim tarafından yapıldığı hiç önemli değil. "Hayır efendim bu şekilde olmaz , bu plan yanlış vs" diyenlere karşı sadece ısrarla çözümden yana olduk diye birileri de şuursuzca firma adamı vs diye itham ve iddia da bulundu. Ama dediginiz gibi sanırım bu işin çözümsüzlüğünden nemalananlar var.

19hasan81
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 11:46

Merhabalar belediyeler plan yapmıyorlar tamam şimdiye kadar mahkemeye verilmemiş planda yok mahkemede iptal edilecek planı cebinden para harcayıp yapan çünkü sonuçlanmadan plandan cebine birşey girmeyecek olanda plancı neden yapar ilginç ozaman o nu deneme bunu deneme birakalimda insanlar huzurluca tarla olarak kullansınlar nasılsa vergisinide veriyoruz sıkıntı yok nice 25 yillara

sayfa 1597
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet