Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1446
Esrara
3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 17:55

Asfalt atilmasi vatandasa hizmet degilmi red vermesindeki amac gaye ne bu partiden vatandasa hizmet gelmez sozde herkezin parisiyiz derler yaptiklariyla laflari birbirini tutmaz

ankara2017
3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 19:31

Burada siyaset yapmak istemiyorum fakat bir sürü uyduruk vakıf ve derneklere çeşitli parti çalışanlarına para aktarılacaksa işler yavaş yürüsün milletin parası çarçur olmasın

Drsiroud
3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 22:02

yahu seçim öncesi bile bir olamayan belören sakinlerinden bişey olmaz aslında olay buranın imar muhabbeti ama imar askı karar hızına baktığımızda belediyenin ve ankara halkının hizmet alması zor gibi vaat sallamak kolay ama yapması zor.. imara odaklanalım. ainesi iştir insanın lafa bakılmaz

serehete
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 10:14
.

Ya İmar tamamda inşaatı kim yapıcak. 20 sene.

YILBEY
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 11:03
*******BAYA BAYA SİYASET YAPMIŞSIN******

ANKARA 2017
Burada siyaset yapmak istemiyorum fakat bir sürü uyduruk vakıf ve derneklere çeşitli parti çalışanlarına para aktarılacaksa işler yavaş yürüsün milletin parası çarçur olmasın

Mesela hangi vakıflara para aktarılmış.!!!! İspatın var mı?
Kardeşim ya ispatla, ispat edemiyorsanız yalan konuşuyorsunuz derim!!!

Mehmet Rita
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 11:16

insaati yapacak bir firma bulunur. Ihaleler zaten şeffaf ya !

ankara2017
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 12:07

Yılbey sen Türkiye demi yaşıyorsun yoksa Yeni Zelanda damı?yeni zelanda diyorum çünkü Türkiye ye en uzak ülke .Adamlar tek tek giden hesapları çıkarıyor yalan olarak böyle bişey çıkarsa hemen yargılanır kimse bu hesapları yalanlamadı neyse inşallah senin dediğin gibi yalandır belli olur yakında .Neyse konumuz bu değil daha fazla bu konulara yazmam benim bu forumda uğraşım imar yolunda ne yapılabilir ?şunu yapalım bunu yapalım diyoruz kimseden ses yok bundan sonra sadece okuyacağım yazmıyorum bu forumdan briyol olmaz

iktas2
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 12:56
yazık

formu nihayet işlemsiz hale getirmeyi başardınız üç beş parazitin elinde maymuna çevirdiniz ne ağırlığı kaldı nede anlamı en ufak cümleden yazımıza engelleyen yöneticiler neden bu boş beleş yazanlara göz yumar anlamıyorum.dört beş çıkarcının sayfası oldu güzelim form sayfası.Belgesiz bilgisiz araştırmadan klavye başı kahramanlığı ile bol keseden atıyorlar.İmar çıktı haberleri yok ona buna çamur atmaktan.Sadece 22 sene bekleyen üyelerin arsalarının değerini düşürerek kul hakkına giriyorlar.Kendi kendini infilak eden tek forum belören form sayfası oldu fiilen kapandı bence.Yazık...

Aslan Sevda
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 13:01
Yok O Biliyor Yok Bu Biliyor Diyip Duruyorsunuz Bilip de mi Yapmıyorlar ???

Alıntı:
iktas2
sitedeyim!
3 ay önce - Cum 01 Mar 2019 14:50
mansur yavas

Arkadaşlar Mansur YAVAŞ TV DE açıklama yaptı geçenlerde Yenimahalle nin tam aksini dedi'' imarı biz yapacağız rantı başkalarına gitmesine izin vermeyip arsa sahiplenenlerden belli yüzde alarak kendimiz yapacağız elde edilen gelirle de ucuz konut üreteceğiz'' dedi. Demek ki kanuna uygun ki diyor.

Seçimden önce Mansur Yavaş'ın adını kocaman yazıp imarı hemen geçirecek diyenler şimdi gelmiş siyaset yapıyorsunuz diyor, kul hakkından bahsediyor

Alıntı:
iktas2
İMAR

Seçimler bitti herkese hayırlı olsun seçilenlere başarılar dileriz.Şimdi bizim imar işimizin aksamayacağı inancımı korumak istiyorum.Endişeye mahal yok arkadaşlar yeni yönetimde Fethi YAŞAR beyde bizim arsaları ve bekleyen 10000 aileyi biliyor hemde arsa üretmesi gerek yani el mecbur bizim iş olacak

Alıntı:
iktas2
ankara 2017

zaten çıkan imar diyoruz özellikle imar çıktı parselasyonu yapın demek bu.Konudan bilgisi var zaten Mansur beyin

YILBEY
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 13:34

Ankara2017 hangi adam. Bak ispat etmessen seni ben savcılığa şikayet edecem. O zaman anlarsın Yenizelanda mı? Türkiye mi? Terbiyeni takın.

sayfa 1446
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet