Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1440
YILBEY
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 17:23

Gerçekten de Kurumsal düzeyde gidip görüşmek gerekir.

YILBEY
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 19:19

ABB başkanı ile kooperatif yönetimlerinin muhakkak görüşmesi gerekir. Aksi taktirde ben bu başkanında bu işi çok ciddiye alacağını zannetmiyorum. Alır da utanırız ı ayrı.

Kolek siyoncu
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 22:43

Mansur baskandan su an beklentisi olan en az 50 farkli grup vardir.

50 isle birden ugrasamayacagina göre kimler olayin üstüne gider, derdini anlatirsa elbette onlarin isine öncelik verir.

En az 15-20 kooperatif baskaninin topluca gidip milletin talebini, beklentisini anlatmasi lazim.

Magduriyeti giderirse 10.000 ailenin hem duasini hem gelecek secimde oylarini alabilecegini anlarsa konuya egilecegine eminim.

Üstelik belediye neredeyse 2.000 dönüm arsa kazanacak bu isten. Sirf o arsayla bir sürü projeye de kaynak yaratmis olacak.

Yeter ki koop. baskanlari topluca adim atsinlar.

Tabii bazi baskanlarin imari istememesi normal, alismislar her ay paralari cukkalamaya, saltanati korumak islerine geliyor. Millet 25 yildir bir daire sahibi olmayi hayal ederken, onlar bu isten simdiden 3er 4 er daire sahibi olmus bile.

ankara2017
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 23:16

Yabancılar olarak nitelendirdiğimiz gavur dediğimiz Avrupalılar daha az yalan söylüyor daha az hak yiyor
işini daha özenli yapıyor.İstanbul 3 köprü yapımında çalışan Japon mühendis Projede halat kopmasını kendine yediremediği için intihar ediyor işini bu derece benimsiyor.Bizim koop başkanlarına ya arkadaş gidip bir görüşün diyoruz cevap yok ,bizim ülkede Ahlak sorunu var tüm diyanet görevlileri 1 yıl boyunca ahlak üzerine fetva vermeleri lazım ülkede 1 milyon dolandırıcı olmuş bu sayı öğretmen sayısından fazla ,benim için üyeleri için çaba göstermeyen koop başkanlarıda dolandırıcıdan farkı yoktur ,genel kurullarda başkanlığa aday oluyorsan imar yolunda çalışıp buraya yazmak zorundasın.20 yıldır üyeler umut bağlamış koop başkanlarında 20 yıldır imar yolunda ilerleme yok utanma olur biraz insanda uğraşmak istemeyen koop başkanları istifa etmesi yerine uğraşacak kişiler gelmesi lazım ,bazı koop başkanlarını arayıp soruyorum tanıdık olan benim forum sitesinden bile haberim yok diyor şaka gibi[/img]

Drsiroud
4 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 00:18

Duayla peynir gemisi yürümüyo ağlayan bebeye meme veriliyo ben sahsen Mansur beyin bu işe eğileceğine inanan biri değilim aktif ağlamazsak da buranın insanlarını çözemedim 10000 kişi muhabbeti dönüyo 100 kişi toplanamıyo 10000 kişi herşeyi değiştirebilecekken seçim öncesi bile kendini anlatamadı

kamile_mel
4 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 14:15

Serdar Bilgin'in dediği oldu, Mansur Yavaş MHP'li arkadaşlarını önemli pozisyonlara yerleştirmeye başladı. Serdar bey CV'ni gönder, MHP'den bir referans da bulursan seni imar daire başkanı yapabilir.

Aslan Sevda
4 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 14:34

Mansur Beyin daha büyük sorunları varken bir köyün imarını düşüneceğini sanmıyorum.

* Belediye meclisinde azınlık olması sorun teşkil ediyor. Her öneriyi sunamıyor oylatamıyor.

* Metro ile ilgili büyük ve maddi sorunlar söz konusu. 58 km lik yeni metro hattı sözü vardı. '' Her sene metro ağı gelişecek'' demişti. Şimdi ise ''Mevcut metro bütçesi bizi zorluyor, Bakanlığa devredelim'' diyor.

* Şehir dışından gelen öğrencilerin evlerinde suyu % 50 indirim yapması ASKİ'nin zarar etmesine yol açtı ve suya zam yapılması gerektiği söyleniyor.

* Sendika ve müdürlerin baskısıyla işten çıkma ve çıkarılma gibi sorunlar baş ağrıtabilir. Ankara'ya ve belediyelere yürüyüşler, isyanlar had safhada.

* Mhp'den ve İyi Parti'den çok kişinin işe alınıp Chp ve Hdp'lilerin bekletilmesi Chp ile Mansur Beyin arasını açabilir.

* Yeni atanan birim müdürlerinin kendi çevresindekileri işe almasıyla kalifiye eleman sayısı azalıyor, birçok iş beklemede.

Bu kadar sorun varken Belören imarıyla neden ilgilensin ?

Fikriye123
4 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 16:18
Hisse

Selba yapi koop 625 m2 lik hissem 95.000tl ye satiliktir.0533 217 74 44

YILBEY
4 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 23:29

E ne yapalım. O zaman niye oy aldı. Sayın Aslan Sevda saydığınız şeylerin hepsini Mansur Bey bilmiyormuydu. Cevap; biliyordu. Biz de biliyorduk fakat bir türlü anlatamadık. Bizim bu belören işi kooperatif başkanları görüşmez ise açıkça söylüyorum; bı iş yatar... Yatar.... Yatar.... Benim söylediklerimi üyelerin ısrarla başkanlarına söylemeleri gerekiyor. Bir fe Mnasur Yavaş' ın onlara tavrı da önemli.

oktydgn061965
4 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 12:38

Arkadaşlar bu bölgede son durum nedir ?
imar hahgi aşamada parsalizasyon durumu nedir ?

sayfa 1440
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet