Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1439
ankara2017
6 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 19:56

randevu vermiyormuş referans gerekiyormuş onun için mesaj attık zaten yoksa yüz yüze anlatmak çok daha iyi

Mukim
6 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 20:48

Bana sana randevu vermeyebilir ana Koop başkanları birlikte hareket edip,kurumsal olarak randevu talep etmeliler ,bireysel uğraş, mesaj vs sonuç odaklı olmaz , Koop lerin kuruluş amacı kurumsal yapıya kavuşmak değil midir ! Niçin barlar ?
Adamlar kafayı kuma gömmüş, gelen üyelere paket, güncel ve gerçek dışı bilgiler ile avutup gönderiyorlar. ..
Her üye kendi Koop nin kapısını çalmalı ve "Mansur bey den randevu istediniz mi , bu konuda bir faaliyetiniz ve planınız var mı " diye sormalı, baskı kurmalı tabir i caiz ise sıkıştırmalı. ..
Kısaca; üyeler Koop başkanlarını sıkıştırmalı ,Koop başkanları da Mansur başkan ı sıkıştıracak !
Başka yolu yok bu işin ! Ya da 50 yıla doğru yol alacagız, nöbeti torunlara devretmek kaydıyla !

Mukim
6 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 21:00

Mesela ben şu anda il dışındayım , Ankara 'ya geldiğimde ilk işim; bizim Çınaraltı Koop başkanına " Mansur bey ile görüşmek için ,ne gibi girişimde bulundun veya birlikte hareket etmek için kaç Koop başkanı ile iletişime geçtin " gibi sormayı, sorgulamayı düşünüyorum. ..
100 tl aidat kararı aldınız, iyi güzelde , bunun karşılığında oturup bekleme! koşturman gerekiyor, benim adima çalışmak, koşturmak senin görevin başkan bey ! diyebilmeliyiz ...
Öyle bize hikaye anlatmasına rıza gösterilmeli artık. ...

Esrara
6 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 21:11

Sozde biz herkezin baskaniyidizye geldiler secimden once rahatca ulasilabiliyordu simdi umursamiyorlar adam yerine koyup gorusmuyorlar hersey isleri bitesiyedek ..

mertgil
6 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 21:34

Koop başkanlarından aman dilenmeye gerek yok.O iş öyle olsaydı şimdiye kadar 20 kez olurdu.Masal ninni dinleyeceksek devam edelim.

Çözüm yolu bu saatten sonra belli :
DERNEKLESMEK
Sadece Belorenin sorunlarını derli toplu anlatacak ve bu konuda baskı olusturabilecek mekanizma çatısı altında birleşmek.Böylece "yaparmış gibi yapanları" oyunun dışına iterek artık muhatap benim diyebilmek.

ankara2017
6 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 21:42

Referansı olan bir arkadaş randevu alsın belediye önünde buluşalım anlatalım durumu ,artık koop başkanları hakkında konuşmak istemiyorum kaç aydır görüşün diyoruz ses yok çünkü çoğunun ihtiyacı yok çoğunun evi barkı var hali vakti yerinde koop için tuttugu mekanda misafir ağırlıyorlar ,artık dernekmi olur bebaberlikmi olur ne derseniz tanıdığı olan biri randevu alırsa gidip görüşürüz randevu alan arkadaş binlerce kişinin duasını alır .gidip durumu anlatalım zararımız olmaz iyi akşamlar dilerim

Mukim
6 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 21:55

Arkadaş yada kişiye randevu verilmez, kurumsal, tüzel kişiliklere randevu verilir. ..
Hala kişi vs diyoruz!

Pasaoglu26
6 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 11:35
Mansur beye mesaj

Başkana mesaj gönderdim,cep telefonuna onay geliyor ve onay yazıldıktan sonra mesaj iletiliyor,lütfen mesajları çoğaltalım herkese selam,sevgi ve saygılar

Aslan Sevda
6 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 11:57

Seçimden önce Yenimahalle'de ne dedi Mansur Bey ? " Beni kendinizden farkli gormeyin, her zaman gelebilirsiniz" demisti. Simdi gorusmek imkansiz

Mukim
6 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 14:46

Bu konuda Mansur bey i eleştirmek haksızlık, sıradan bir daire müdürü değil , Ank BB BAŞKANI sözkonusu kişi. .., Her isteyen vatandaşa randevu verirse koca şehir i nasıl yönetir adam. ..
Belören Koop yönetimler i başkanları kurumsal olarak randevu talep ederse o zaman durum farklı olur ve dikkate alınır. ..

sayfa 1439
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet