Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1438
Esrara
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 09:18

Yilbey neden eylul oldugunu belediye baskanina sormak lazim ..suan belediyede baskanin masasinda bekliyor ..karar bolumundende gecmis yani baskanin keyfini bekliyoruz oda nezaman bakarsa suan kendi adamlarini belediyeye yerlestirme ile mesgul oda ..bakalim hayirlisi artik

Esrara
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 10:36
Sizlerden ricam belediye baskanina yazin

Bu belirtilen linkten baskana asagidaki yaziyi ilettim sizlerden ricam bu linke girin ve talebinizi iletin....https://www.ankara.bel.tr/baskan/baskana-mesaj?mobile=1 başkanımız Mansur bey bi sorunumuz var yıllardır imar sorunu çözülemeyen Yenimahalle susuz belörende arsasi olan vatandasiz yıllardır belediyenin gevsekligi ve dogru duzgun ise el atmamasindan dolayi imar gecmedi ve magdur durumdayiz sizin bu sorunu cozeceginizi dusunerek size oy verdik ve beloren imarinin masanizda bekledigini ogrendik acil bu ise el atmanizi ve beloren imar sorununu cozmenizi talep etmekteyiz..vatandas olarak ordaki tum arsa sahipleri magdurdur sorunu bi an evvel el atip cozerseniz ordan cok dua alirsiniz..en son buyuksehir ile prokol yapildi ve yuzde 20 arsa verilmesi karsiliginda belediye 1.45 emsal ile imari gecircekti yuzde 50 den fazlasi mecburiyetten artik beklemekten biktigindan kabul etti sizlerden ricamiz imari hizlandirmaniz..gecmis belediye baskanlari bizim sorunumuzu cozmedi

Esrara
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 11:19
Link asagidaki gibidir

https://www.ankara.bel.tr/baskan/baskana-mesaj?mobile=1

Esrara
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 12:32

Masaallah arkadaslar cok ilgilisiniz zahmet edipte hic biriniz linkten yazdigini sanmiyorum ..hepinizde armut agzima dussundiye bekliyorsunuz

YILBEY
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 14:24

Esrara Allah razı olsun. Muhakkak surette lütfen,bir veya birkaç dakikanızı alır lütfen başkana mesaj yollayın.

ankara2017
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 15:03

yolladım teşekkür ederim .Yolarken cep telefonu istiyorlar korkmayın yollayın mesajları .Bir daha arsa tarla alırsam inşallah etrafta kimler almış köylüler nasıl ilk onları araştıracağım hakkını aramayan millet yıllarca bekler kim gelse kandırır yıllarca çalışmayan koop. başkanı seçer kendine sonrada burada ah tüh imar neden geçmiyor der

YILBEY
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 15:35

Demek ki; Arsa aldın bir 50 yıl sürüneceksin gibi.

Mukim
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 16:00

Koop başkanları organize olup, Mansur bey 'den randevu alıp, süreci anlatmalı, en etkili yöntem budur. ...
Ancak 100 tl aidat bulmuşken imar bir kaç sene daha olmasa da olur! fena olmaz , modundaki bu Koop başkanlarından umudum yok doğrusu ...!

YILBEY
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 16:57

Sayın Mukim söylediğiniz daha etkili değil nerede ise kesin çözüm. Bakın bu işler de mesaj atmak yeterli değil. Randevu alarak ve bire bir görüşerek bu işler halledilir.

mertgil
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 17:02

Bence en mantıklisi derneklesmek.

Böylece ses gür ve etkili çıkar.
Sistemin nemalananlari o vakit harekete geçebilir.
Iyot gibi ortaya çıkarlar.

sayfa 1438
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet