Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1401
Arda Beşir
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 13:27

Alıntı:
başkan mansur yavaş beyefendiye

Alıntı:
Sayın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ Beyefendi

Ülkenin cumhurbaşkanına tayyip diyorlar, bir şehrin belediye başkanına Hazretleri demedikleri kalıyor

Mustafa Tuna da Büyükşehir Belediye Başkanıydı, Sayın ve Beyefendi diyen yoktu, bırak adamı yağlamayı da hakkımız versin. Biz hakkımız olmayan şeyi istemiyoruz ki senelerdir verilmemiş hakkımızı istiyoruz.

En son Arda Beşir tarafından Çrş 17 Nis 2019, 13:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

İKRA AYBÜKE
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 13:35

Sayın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ Beyefendi öncelikle seçimi ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmanız münasebetiyle sizi tebrik eder, başarılarınızın devamını temenni ederiz. 
Kendi deyiminizle tüm ankara halkının belediye başkanı olacağınızı ve Ankara'nın sorunlarını çözerek Ankara' yı gerçek bir başkent haline getireceğimizi belirttiniz, bu münasebetle Ankaralı olarak sorunlarımızı size aktarma zarureti hasıl oldu, bizler Susuz Belörende bulunan 90 civarı kooparatif ve bu kooperatiflerin 10 bin üyesi ve bir o kadarda bu bölgede hisse sahibi olan mağdurlarız! mağdurlarız diyoruz zira, tam 24 yıldır bu bölgede imar beklentisi ve bir ev sahibi olabilmek ümidi ile çıkacak imarı beklemekteyiz, ancak bu süre zarfında bir çok defa imar planı çalışmaları yapılmasına rağmen mahkeme süreçleri ve iptaller nedeni ile bugüne kadar bir türlü belörenin imarı yapılamadı, sizden önceki dönemde başlayan imar çalışması binlik, beşbinlik ve yirmibeşbinlik planlar olarak askı sürecinde bulunuyor, bizim sizden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız olarak istirhamımız halihazırda askı sürecinde bulunan planların askı sürecinin tamamlanarak bir an evvel parselizasyon planlarının Büyükşehir belediyemiz tarafından tamamlanması ve çeyrek asırlık mağduriyetimize sizin tarafınızdan bir son verilmesidir. 
Bir Ankaralı olarak Belörenin imar sorununu ve Ankaramızın sorunlarını bir an önce çözmenizi diler, Başarılarınızı en kalbi duygularla temenni ederiz. 
Saygılarımızla 

Durmayın arkadaşlar örnek yazıyı veyahut kendi yazacağınız bir yazıyı göndermeye devam, ayrıca beşir beyefendi burası kısır siyasi çekişmelerin yeri değil diye düşünüyorum, biz burada siyaset yapmıyoruz bu saatten sonra şahısların siyasi görüşü bizi ilgilendirmez icra makamı olması hasebiyle elbetteki makamına saygı duymak gerekir, ayrıca sayın Cumhurbaşkanımızada elbetteki herkesin gerekli saygıyı göstermesi gerekir Saygılarımla

Kolek siyoncu
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:11

Arda bey, yeter artık şu foruma siyaset bulaştırıp durmayın.

Millet yıllardır beklediği hakkına kavuşmanın derdinde, sizin derdiniz ne?

Arda Beşir
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:36

Yağ çekmeyle ilerleyin bakalım

İKRA AYBÜKE
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:47

Estağfurullah Arda Beşir Beyefendi o nasıl bir söz bakin sadece ilgili makam sahiplerine değil saygı gereği size dahi Beyefendi diye hitap ediyorum ! ayrıca; elhamdülillah ben Müslümanım ve Allahtan başka kimseye tapmam ancak bu kullandığınız ifade ile ilgili olarak sizin açınızdan hükmünü diyanet işlerini arayarak sormanızı tavsiye ederim zira sizin için manen ve dinen çok sıkıntılı bir durum oluşturabilir, bu konuyu daha fazla uzatmamak ve saygı çerçevesinde mülahaza edebilmek ve şahsımla ilgili hoş olmayan ifadelerinize ve ithamlarınıza bir son vermeniz dileğiyle sizinle maalesef girmek zorunda kaldığım son derece seviyesiz bu diyaloglara bir daha girmemek ümidiyle hoşçakalın

En son İKRA AYBÜKE tarafından Çrş 17 Nis 2019, 14:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Yorgaca
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:50

Ya Arda Beşir 25 Yıldır adamlarına söyleseydin de imarı en güzel şekilde geçirip milleti bu dertten kurtarsaydım sana minnettar kalırdık. Boş konuşmaya gerek yok. Sayın Mustafa Tuna nın hakkını yemem Allah ondan razı olsun. Ama ondan önceki milleti süründürdü.....

Mukim
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 15:11

Aybuke hanım , lütfen bu Arda denen adamı ciddiye alıp cevap vermeyin !
İnsanlar neyin derdinde, bu adam ın saçma sapan tavrına bakın , ayıp ya !
Basit ve kıytırık siyasi takıntıların yeri değil burası. ...
İnsanlarıın sabırları taşıyor ve bazı olumsuzlukları tolere etme kapasitesi gittikçe düşüyor, farkında olalım lütfen !
Çok büyük bir topluluk olunmasına rağmen, maalesef herkes aynı çabayı göstermiyor ama içimizde bir çaba ve gayret içerisinde olan, hepimiz için birşeyler yapmaya çalışan insanları destek olup, motive etmemiz gerekirken , bari köstek olmayalım, azim ve heveslerini kırmayalım. ..
Gayreti olan arkadaslara teşekkür ediyorum !

Tur5050
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 21:21

Arda Beşir ovacık vovdada siyaset yapıyor sürekli amaç nedir anlamadım manidar

Dali2017
6 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 21:37

Ben yazdım mansur yavaş mail adresine. Bizi şu anda bekleyen çakallara yem etmemesi gerektiğini bu ay sonunda planın askıdan ineceğini ve parselasyon aşamasına geçilmesi gerektiğini ve bunu da belediyenin yapması gerektiğini yazdım. Bakalım zaman ne gösterecek göreceğiz.

aytpoyraz
6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 02:09

Aybüke hanım teşekkür ederim metin için, bende alıntı yaparak yazınızdan Mansur beye yazdım. Karanlıktan şikayet edeceğine herkes sizler gibi bir mum yaksa,. Bu boşboş dedikodu yapmaktan daha hayırlı olur bu toplum için.

sayfa 1401
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet