Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1399
ankara2017
7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 14:34

Senin koop satılmıyor tercih meselesi satılmayan koop hisseleri başkanlarına sorsun sepebini ? Sizin koop satılmıyor diye diğer arsası bir yerde başkanı düzgün üyesi az olan koop kıyaslamayın lütfen

Susuz Yenimahalle
7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 14:42

"Kooperatifler arsaların etrafını çevirip ,her üyeye arsa oranı kadar yer verse"

Zaten o duruma gelebilse arsalar hakkında daha iyi planlarımız var, müteahhite vermek gibi

Şu an bütün parseller hisseli olduğu için hiç kimse "işte şurası bizim yerimiz çevirelim" diyemiyor.

Ancak parselasyon bittikten sonra herkes arsasının nerede olduğunu görebilir, o zaman da hayırlısıyla bahçe yerine başka şeyler mümkün olur.

tilsimonline

7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 15:09

Alıntı:
Zaten o duruma gelebilse arsalar hakkında daha iyi planlarımız var, müteahhite vermek gibi

Tarla olduğu için söylemiştim, diğer ortaklar eğer kendileri ekip biçmiyorsa hobi bahçesine karşı çıkmazlar diye düşünmüştüm. Sonuçta parselasyon sonucunda dediğiniz gibi yerler değişecek.

Drsiroud
7 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 23:10
İmar

Bence her türlü yeri çevirmeliyiz köylüye yer ektirmek yok daha

Alaska002
7 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 22:46
Ektirmeyelim

Bencede hakli ekmesinler kaç yıldır onlar ekiyor ben vergisini ödüyorum ya da vergisini versinler

meralnur
7 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 13:13

Böyle birşey olamaz güya yetimiz var ama biz eklemiyoruz başkaları ekiyo

ibrahim brahm
7 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 13:19
Ihtiyactan satılık hisse

Arkadaşlar merhaba,

Balkıevlerdeki hissemi ihtiyactan dolayı satmak durumundayım.Gerçekten böyle bir yatırım yapmak isteyen arkadaşa fiyatta makul seviyede yardımcı olurum.Ölücü al-satçı tayfadan çok sıkıldım.Adamlar dalga geçer gibi 50 e olurmu şuna olur mu buna olur mu diye yazıyorlar.Bide akıl veriyorlar bak satılmaz sonra haa falan diye.Madem satılmaz madem kötü ne mesaj mesaj üstüne yazıyosun, adam bana kompozisyon yazıyor.Niyeti gerçekten ev sahip olmayan arkadaşlarla görüşebiliriz.İlan numaram: 651160437

gursoy3387
7 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 11:21
ibrahim bey

Alıntı:
Benımde balkievlerde var hissem 1 yıldır yazan tek kişi arka arkaya bırıne 65 dıyor bırınde 50 dıyor hepsı aynı kısı bunların. Imar askıdaymıs beledıye degısmıs ımar cıkmazmıs cıksada bu zamanda mutahıt bulunamazmıs 10 yıl 20 yıl surermıs. Arkadas bukadar bılgılısın nıye 50 bıne hısse koleksıyonu yapıyorsun. Farklı farklı maıl hesabı acıp yazı yazıyorsun. Suan 100 bıne begenmedınız hısselerı zamanı gelınce cok arayacaksınız..

Arda Beşir
7 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 11:24

Belören imarı da neymiş yahu ? Önemli olan Belediyedeki danışman maaşlarına zam gelmesi. Mansur Bey için şu an en önemli konu bu olsa gerek, ilk toplantının ilk maddesi danışman maaşlarına zam verilmesi. Belören imarı da ne oluyor, ulaşım da ne oluyor, yapılaşma da ne oluyor ?

Kolek siyoncu
7 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 13:51

Balkievler mevzusu geçtiğine göre açıklama yapmakta fayda var.

Forumda Balkievler hisselerini adını vererek arayan benden başka hiç kimse olmadı. Arama sebebim ise sizin tabirinizle "hisse koleksiyonumu" çok fazla çeşitlendirmekten kaçınmamdır. Sadece elimdeki 6 kooperatifin hisselerini artırmak amacındaydım. Balkievler de bunlardan biridir, arama sebebim tamamen mantıklıdır.

Ancak bahsettiğiniz sadece 50.000 lira teklif eden veya "satamazsınız", "yok burada 10 yıl 20 yıl birşey olmaz" gibi ifadelerde bulunan kesinlikle ben değilim. Öncelikle bunu açıklığa kavuşturalım.

Hem İbrahim Bey, hem de Gürsoy bey (isminizi tam bilmiyorum, forumdaki rumuzdan öyle tahmin ediyorum) her ikiniz de önce kendiniz bana yazıp teklif almak istediniz.

Gürsoy bey 21 Eylül'de teklif konusunda düşünmek istediğini yazdı, 7 Kasım'da ise nispeten nezaketsiz bir cevap yazdı. Ben yine de kendisine tüm samimiyetimle istediği fiyattan müşteri bulması dileğimi belirttim ve konu benim için kapandı. Kendisine asla tekrar bir daha yazmadım.

İbrahim bey de bana 7 Mart 2019'da yazıp teklif istedi. Ben de kendisine teklifimi yazdım ve herhangi bir dönüş olmadı. Bu sebeple o konu da benim için kapandı.

Her ikinizin hisselerine de müşteri değilim, bahsettiğim tarihlerin ardından her ikinize de müşteri olmadım, teklif vermedim. O düşük rakam teklif edip, üstelik satamazsınız falan demiş olanlarla hiç bir alakam yok.

Hisse konusunda yazıştığım, pazarlık ettiğim herkes şahittir ki, "beklerseniz kazanırsınız, Belören çok kazandıracak" diye yazmışımdır. Bütün yazışmalarım bilgisayarda duruyor.

Hem Balkievler hissesi, hem de 1 yıldır aynı kişi dediğiniz için bu cevabı yazmak gereği duydum.

sayfa 1399
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet