Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Eshot'un 2013 Model Temsa Avenue Otobüsleri
« önceki   123 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 2
karahan1912
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 10:10

dijital tabela ekranı diğer markalara göre küçük görünüyor

taner tolga 44
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 10:27

İç tasarım olarak Malatya'da bulunan 2010 model temsalardan bir foto.Hemen hemen aynısı olacak sanırım.Sadece tutunma demirlerine üssten bi iki destek daha koyarlar o karar.

(+)

(+)

Ekranda böyle gözükecek

(+)

Umarım biraz merakları gidermiştir.Konfor olarakta şunu söyleyim, orta kapıdan sonra koltuk arası mesafeler çok dar

karahan1912
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 11:08

bu pazartesi başlarlar galiba seferlere

Ekrem kara
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 12:44

Çoğu kişiden 2009 Procity'ler gibi olduğunu duydum , eğer öyleyse ki büyük ihtimal öyle yeni otobüs geldiğine sevinmeyin solo Sanos'larla yolculuk yapıcaz yine. Körüklü Sanos'lardan kurtulmak ise tam bir hayal. Özellikle Buca ve Balçova taraflarında.

godzi
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 13:23

Peki Eshot biliyor mu acaba otobüslerin bu denli sorunlu olduklarını yoksa, para için en ucuzunu seçelim mantığı mı var. Yani Avenue ile Kent arasında çok büyük uçurumlar yok ama ( Para için söyledim yoksa kalite olarak KENT çok üstün) ben bu işte gene bi katakulli döndüğü kanısındayım. Yoksa 09' Procity'lerden ağzı yanan ESHOT gibi tecrübeli bi şirket gidipte tekrar aynı hatayı yapması mantıksız ha eğer yaparsa düpedüz ya gerizekalıdır yada bu işte büyük kendi çapında kârı vardır.

Ben bu otobüslere maksimum 1 sene veriyorum. Bakalım kim haklı çıkacak.

Bu arada bilen vardır belki, Körüklü otobüs işi noldu hangi firma alıcak var mı bilen .....

karahan1912
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 13:38

körüklü ihalesi en son KİK aşamasındaydı BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ nin her ihalesi mutlaka oraya uğruyor

İzmir olmasa KİK nereden ekmek yiyecek

Barış_AMD
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 13:47

Aracın içi sıkıcı gibi geldi bana koyu renkler ağırlıkta ancak ön konsolu gördükten sonra notunu verdim murat 124 gibi göstergeler var çok yavan dün 125'te çalışan bir kente bindim arkadaki camdan kapalı olmasına rağmen epeyce su sızıyordu içeriye kentte gözümden düştü otokardan beklemezdim şahsen yerli firmalarda bariz eksiklikler var yurt dışına nasıl satıyorlar şaşırıyorum doğrusu körüklü ihalesine gelince boşuna beklemeyin derim 0345K'lara klima ve engelli lifti takmaya çalışmaları bir kez daha ihaleyi beceremedikleri anlamına geliyor zaten hangi iş düzgün gidiyor ki değişim şart bu arada kik'e tüm kamu kuruluşlarının ihaleleri giriyor izmire özgü değil eshot indeks yüzünden kikle uğraşıyor şartname duzgün değil ki sorun yaşamasınlar lütfen fanatiklik yaparak tüm suçu hükümetinmiş gibi göstermeyin bugün izmir bu haldeyse böyle düşünenler yüzündendir.

karahan1912
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 15:53

diğer taraftan 1 izmirden 10

karahan1912
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 15:55

yerli firmaların hepsi çok kötü ne alınırsa alınsın bence şartnameye yerli firma giremez diye bir madde koysunlar

kaanilter
7 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 16:17

Alıntı:
yerli firmaların hepsi çok kötü ne alınırsa alınsın bence şartnameye yerli firma giremez diye bir madde koysunlar

yaa. o zaman Türkiye'nin otobüs sanayisi gelişmesin değil mi? Yabancıya hep para kaptıralım, Türkiye gelişmesin. Sırf bi Temsa'lar kötü diye.

sayfa 2
« önceki   123 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege