Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Iconova
« önceki   12345 ... 125126127   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
sayfa 4
Mert Karakoyun

5 yıl önce - Çrş 17 Nis 2013, 18:40

Dayı vallaha bilmiyorum gece binaya odaklandım birkaç saniye bakınca burada Allah yazıyor dedim kendi kendime

Ünal27
5 yıl önce - Çrş 17 Nis 2013, 20:01

Cidden acayip benziyor,hatta bire bir aynı gibi

M_YILDIRIM
5 yıl önce - Çrş 17 Nis 2013, 20:17

Alıntı:
Arkadaşlar hepimiz İnşallah Allah dostu insanlarız.Paranoyak demeyin ama bu projeyi ben şuna benzettim

Alıntı:
arapça bildiğiniz gibi sağdan okunur,sağdan yazılır.En sağdaki bina ''Lamelif'' harfine,ortadaki iki bina ''Lam'' harfine,en soldaki bina ise ''He'' harfine benziyor

@MERT rafıgım sakın bu siteden esinlenmiş olmayasın

şu siteye bir bakın ne demek isdedigimi anlayacaksınız daha öncede gördüm
http://www.reklam_link.com/showthread.php?s=62 ...amp;page=2

Mert Karakoyun

5 yıl önce - Çrş 17 Nis 2013, 20:21

Vay anasını.Demekki benim gibi düşünenler de varmış önceden.Bu siteyi bilmiyordum Turan kardeşim şaşırdım açıkcası.Demekki tespitimiz doğruymuş

Ayrıca o linkini verdiğin sitede çok güzel fotoğraflar var.Şimdi baktımda.

Bu arada iği kardeşimiz yıkılacak olan stad arazisine yapılacak olan proje başlığında bazı projeler ve fotoğraflar paylaşmıştı.Orada da var aynı fotoğraflar şimdi gördüm.Güzel haberler alıyoruz.

Musa07
5 yıl önce - Pzr 28 Nis 2013, 14:22

Alıntı:
Vay anasını.Demekki benim gibi düşünenler de varmış önceden.Bu siteyi bilmiyordum Turan kardeşim şaşırdım açıkcası.Demekki tespitimiz doğruymuş

Ayrıca o linkini verdiğin sitede çok güzel fotoğraflar var.Şimdi baktımda.

Bu arada iği kardeşimiz yıkılacak olan stad arazisine yapılacak olan proje başlığında bazı projeler ve fotoğraflar paylaşmıştı.Orada da var aynı fotoğraflar şimdi gördüm.Güzel haberler alıyoruz.

Küfür etmen bir yana, bilinen en kötü küfrü etmişsin hem de burada. Wowturkey bunu nasıl gözden kaçırır.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 125126127   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP