Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1071
Sancakli
11 ay önce - Prş 29 Ksm 2018, 21:53
Green destiny

Aidatlara iluskin sorunuzu temsilcinize soracaksiniz, ayrica kiraciysaniz yatirim butcesinden payiniza duseni ev sahibi odeyecek

green destiny
11 ay önce - Cum 30 Ksm 2018, 22:40

yani 300tl nin ustune gelen eki ev sahibimi odeyecek? ben bunu muhasebedeki arkadasa sordum yok oyle birsey demisti simdi hangisi dogru ben onuda temsilciye sorayim

Sancakli
11 ay önce - Cmt 01 Arl 2018, 01:08
Green destiny

İlave aidat ile yatirim butcesini birbirine karistirmayin.

Karden
11 ay önce - Sal 11 Arl 2018, 15:18
Kaşmir

Ben ön sözleşme imzaladım . 2 hafta bekliyecekler. Bu hafta sonu netleştireceğiz. İnşallah sizlerede nasip olur. Seneye ekonomi iyi bile olsa bu fiyatlara 3+1 daire bile alınamıyacaktır. Ben çimento sektöründeyim maliyetler çok arttı.

Ekaterina Sevinç
11 ay önce - Çrş 12 Arl 2018, 23:52

Herşeyden çok memnunuz ama en büyük ve çözümsüz bur problem,-kebap ve yanık kokuları. Inanilmaz kokuyor.Dışarıda 5 dk duruyoruz kiafetemiz,saçlarımız herşey kokuyor. Sıkça öksürüyorum. Akciğerlerim ağrıyor. Mis hava gibi burda bulamazsınız malesef göksu mangal piknikte dolu dolu insan daha kış yazın ne olacak korkuyorum

Sky101
11 ay önce - Prş 13 Arl 2018, 00:45

Bu nasıl bir işsizlik ki sırf misafirlere kapalı kaşmir forumunda trollük yapmak için hesap açmak, cidden takdire şayan bir hareket adamın ilk mesajı mangal-duman-kebap, sayın toll bey öyleyse göksu civarında pek dolaşma duman beynine vurmuş gibi duruyor.

esat60

10 ay önce - Pzr 30 Arl 2018, 19:23

mangal kokusu diyen nasıl sallamış öyle... yok öyle birşey...

senta_wiga
10 ay önce - Prş 03 Oca 2019, 22:57
Mehmet Özhaseki

MEHMET ÖZHASEKi’nin Ankara için 111 Proje açıklanasından bir kısım..

"CEBECİ STADI YERİNE MİLLET BAHÇESİ YAPILACAK"

Özhaseki, 13 "millet bahçesi" ile Ankara'ya birkaç yılda 12 milyon 950 bin metrekare yeşil alan kazandırmayı hedeflediklerinin altını çizerek, "Bunlardan üç tanesi benim bakanlığım döneminde ön hazırlığını yaptığımız, şimdi ise değerli bakan kardeşimin de projelendirip işe başladığı yerler ama 10 tanesi yeni başlayacağımız yerler. Bu projeler bittiğinde Ankara'da kişi başına yeşil alan miktarı 27 metrekareye çıkacak" diye konuştu. Projesi hazırlanan millet bahçelerinden AKM, Gölbaşı ve Kanal Ankara kapsamındakilerin çalışmalarına başlandığına dikkati çeken Özhaseki, Dikmen Vadisi 4-5. etap, Cebeci, Payamlı Tepe, Çubuk Çayı, Karaköy, Hacı Kadın, Yükseltepe, Göksu 2. etap, Gazi ve Polatlı millet bahçelerinin, hazırlığı yapılan projeler olduğunu ifade etti.

esat60

10 ay önce - Sal 22 Oca 2019, 10:30

Aidat 4+1 daireler için 285 TL + "enerji gideri" olmuş...

Enerji gideri içinde ne hikmetse su da var...

Artık normal zamanlarda aidat en az 285 + 115 = 400 TL, göletin keyfe keder doldurulup boşaltıldığı aylarda da 450 TL olur.

Bir de dağıtılan kağıtlarda aidat düştü yazmışlar. El insaf! Kimsenin kimseyi aptal yerine koymaya hakkı yok.

Kira öder gibi ev alalım dedik, geldiğimiz noktada kira öder gibi aidat ödüyoruz.

Görüldüğü üzere bu iş Kaşmir A.Ş. yandaşları ya da yiyici Kazım ve saz arkadaşları ile gitmediği gibi sürekli çay kahve içip boş toplantılar yapan emekli ihtiyar heyeti ile de gitmiyor. Acil olarak Kazım'ın çakma ihale ile belirlediği beceriksiz yandaş yönetim şirketi yerine profosyonel bir yönetim şirketi gelmesi ve yönetimin bu firmaya devredilmesi lazım. Yoksa bu gidişle aidat 1000 TL'ye doğru gidecek...

Sky101
9 ay önce - Cum 01 Şub 2019, 20:54
Göksu 2.etap

Sitemize hayırlı olsun

sayfa 1071
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet