Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
İ.Hakkı Erdoğan
1 yıl önce - Pzr 10 Şub 2013, 15:58
Ankara Eryaman Kaşmir Evleri

Göksu Park'ın arkasına yapılan yaklaşık 1200 konutluk Kaşmir Evleri projesi büyük bir hızla başlıyor.

(+)

(+)

Bu yaz başlayan inşaatlarda son durum:

(+)

(+)

yunus2435
1 yıl önce - Pzr 10 Şub 2013, 22:36

Çirkin bile değil.Çirkin ötesi.
Göksu gibi Ankara nın en sevdiğim yerlerinden birinin kenarına böyle ucube binaların yapılması üzüntü verici.
Herhalde projede hiç mimar yok.Mimarlık fakültesinden mezun olan insanların bu kadar estetikten mahrum olabileceğine inanmıyorum.

duygusal
1 yıl önce - Pts 11 Şub 2013, 21:46

14 tane blok 1438 tane konut yapılacak

Volkan Atabey

1 yıl önce - Pzr 17 Şub 2013, 00:41

Bence yeri çok güzel yani mimarisini veya planını tam olarak bilmiyorum ama göksu manzarasının en güzel olduğu yerde kuruldu.

Barış T
1 yıl önce - Pzr 17 Şub 2013, 00:43

Çok büyük paraya kapış kapış sattılar bu evleri bilmiyorum satılmamış kalmışmıdır hiç

farukman
1 yıl önce - Pts 18 Şub 2013, 13:24
güzel bir proje

Bu projeyi kaç aydır bekliyorduk, lansman gününde hemen ofisine de gittik anlaştık. Bence Ankara'da alınabiliecek en iyi projelerden birisi, düşünsenize ankara'da kaç göl varki manzaranız olabilir? İncekte bir rezidans projesini gezmiştik, bilmem kaç kilometre uzaklıktaki gölü görüyor diye şerefiyesi artıyordu. bize o zaman komik gelmişti, fakat sonra düşününce Ankarada değerli olabilecek iki tip ev manzarası olacağı konusunda herkes hem fikir diye düşünüyorum, orman, göl veya her ikisi bir arada, adam da projenin gölü gören dairelerini tabiki daha fazla serefiyeli satacak diye düşündüm.

Bence buradan ev alanlar çok iyi kazanacaklar, Ankara'nın en güzel parklarının birinin dibinde yaşamak, arterlere yakın olmak, metroya yürüme mesafesi, alışveriş merkezi hepsinin bir arada olduğu bir proje zaten yok, lokasyonda yok.

Diğer bilindik projeleri de araştırmıştım, ama müşterinin rantını da biraz inşaat şirketlerinin aldığını düşünmüştüm, sallıyorum 2+1lere çok fiyat söylüyorlar. İstanbul şirketlerinin istanbul fiyatları ile ev satması Ankara gibi bir yerde biraz ilginç oluyor. Sonra muhabbeti, komşu satın alıyorsunuza getiriyorlar ama ben kendime göre ne kadar prim yaptığıma bakarım. Ben şahsen komşu muhabbetinden hazzetmem.

Bu yüzden kaşmir projesine girdik, sayısız satın alacak ev gezmiş, üç dört tane projeyi incelemiş birisi olarak, misliyle değer kazanacak bir proje. Bölgeyi de canlandıracak.

Çirkinlik ise göreceli, belki çirkin diyenlerin müstakil bahçeli evleri vardır, orada yaşıyorlardır o yüzden estetik duyguları benimkinden farklıdır ama çok bir çirkinlik göremedim:) İnşallah herkese hayırlı uğurlu olur.

Zaza Ackgz

1 yıl önce - Sal 19 Şub 2013, 01:00

Sayın Beyefendi Kaşmir konutlarını yapan firmada çalıştığınız veya reklamcısı olduğunuz aşikar keza mesajınız buram buram reklam kokuyor Güzelim Göksu nun etrafında bol bol göl gören siteler mevcut oralardan da güzel evler alabilirdiniz , bir Ankaralı olarak şahsen bu alanın Göksuya kazandırılıp yeşil alan olarak ilave edilmesini isterdim ancak malesef para yine insanoğlunu yendi ve Göksu nun dibinde hançer gibi yeni beton duvarlar yükselecek. ve siz bunu göreceli çirkinlik kavramınıza sokamamışsınız .Yapay da olsa doğal bir güzelliği beton kafes içerisine alınmasını çirkinlik olarak göremeyen bir insanın kalkıpta göl kenarında diye konut satın alması pek bir ilginç

Lütfen reklamınızı başka platformlarda yapınız burası Wowturkey burda cin olmadan adam çarpılmaz

alp_numan
1 yıl önce - Sal 19 Şub 2013, 01:48

ya arkadaş ilk mesajında bu kadar sulandıra sulandıra reklam yapmasan incek eryamandan ankaraya daha yakın zaten bütün kurumlaro eskişehir yolu üzerine kayıyor

Volkan Atabey

1 yıl önce - Sal 19 Şub 2013, 13:27

farukman beyefendi sanırım firma yetkilisi.

v0lkhan
1 yıl önce - Sal 19 Şub 2013, 13:57

Yaz gelince burada oturanlar mangal kokusundan oturabilecek mi acaba.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet