Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
GkhanTR
7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 16:07

Alıntı:
McDonald's kapanmış. Ekmekiçi,Burger King ve Popeyes kalmış. Diğerleri bilinmedik markalar. bir de kebapçı gibi bir şey var. Yazık batacak burası. Yeme içme bölümü bile pek iş yapmadığına göre

1 yıl önce tamda Mahmut 'un dediği gibi bir durum vardı. Ancak LC Waikiki,FLO ve Mavi gibi markaların açılmasıyla bölge halkı avmyi benimsedi. Haftaiçi bile ciddi bir ziyaretçi sayısı oluştu. Haftasonu ise bunaltıcı kalabalık oluyor. Bana göre haftaiçi ziyaret edilse daha zevk alınır.

Ömer_KSK
7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 16:22

Alıntı:
Bu AVM nin yeri ters oldu Ne güzel Narlıdere Balçova Hatay Güzelbahçe varken gittiler Dağbaşına yaptılar hiç gitmedim bu Avm ye duyduğuma göre çok dandik bir Avm imiş öyle söylemler var.....

Buca metrosu açıldığında Zafertepe istasyonu buraya çok yakın olacak. Bu AVM asıl atılımını o zaman yapar.

GkhanTR
7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 16:34

Zaten şu anda yanındaki yada arkasındaki AVM'ye ait açık otoparklardan birine yapılacak şekilde ek bina yapılma planı yapılıyor. Muhtemelen metroyla eş zamanlı olur oda.

gediz_1994
7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 17:57

Yan tarafı ve arka kısmı oldukça geniş. Neden önceden daha büyük yapmamıslar. Yanına metro istasyonu yapıldıgında bucanın geneli bu Avm ye gelir. İzmirin güzel tarafı bircok avmye metro,izban yada tramvay gidiyor ya da gidecek olması.

KeremÖ
7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 18:51

İşe yarayan bir avm Yağhaneler,Eşr efpaşa, Atilla,Şirinyer,Üç yol,Bozyaka,Ak ıncılar,Altın taş,Çim entepe,Kadifekale bölgesi direk burayı kullanmakta diğer daha aşağı ve ileri semtler daha çok Optimum'a gitmekte.
TacettinŞenel rumuzlu kullanıcı dağın başı demiş.Kusura bakmayın da sanırsam İzmiri hiç tanımıyorsunuz,
tek bidiğiniz Narlıdere-Balçova ve ileri ekseni sanırsam,bu İzmir Park'ın bulunduğu bölge İzmirin en merkezi bölgesi diyebiliriz şehir merkezine sadece 10 dakika mesafede.

mahmut11
7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 23:36

Alıntı:
Çimentepe,Kadifekale bölgesi direk burayı kullanmakta

Çimentepe ve Kale bölgesinin bundan haberi var mı?

---

Gökhan haklı. Bu markaların dışında lüks spor salonu ve sinema da çok iş yapıyor... Sinemadan inen özellikle direkt yemeğe geliyor. Daha dün oradaydım.

Tacettin Şenel

7 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 00:43

Alıntı:
TacettinŞenel rumuzlu kullanıcı dağın başı demiş.Kusura bakmayın da sanırsam İzmiri hiç tanımıyorsunuz,

Ben 55 senedir İzmirde hikamet eden bir vatandaşım İzmiri iyi bilirim İzmirlileri iyi tanırım Bu Avm nin yeri olmadı ters oldu diyorsam vardır benim bir bildiğim gerçi artık çokta önemli değil Çünkü Balçova Fahrettin Altay meydanına Yeni daha büyük devasa bir Avm yapılıyor....

GkhanTR
7 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 21:23

(+)

gediz_1994
7 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 22:22

Eskiden haftasonları kalabalık oluyordu artık haftaici de oldukca kalabalık icerisi. Son dönemde yıldızı parladı buranın. İleri de arka tarafa ve yan tarafa dogru büyütme yaparlarsa kapasitesini zorlayabilir.

GkhanTR
6 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 21:17

(+)

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet