Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
mahmut11
3 yıl önce - Pzr 25 Oca 2015, 00:20

Pazaryerini evet andırıyor ancak çok şık. Yani mimari olarak

biz bölge insanı Buca'dan,Bozyaka'dan,Eski İzmir'den,Uzundere'den vs. en yakın AVM olan Optimum'a gitmek için 2 araç değiştireceğimize, yakındaki İzmir Park'a gitmek daha mantıklı,

Şirinyer esnafı çok kazıkçı. 2 gündür menderes caddesi ve forbes eskisine nazaran az yoğun. iyi oldu bence.

Ancak küçük gibi, yani zaman geçirilmiyor, sıkıyor değil de ne bileyim garip yadırgadm biraz., alışverişimi yapıp/filmimi izleyip/yemeğimi yiyip çıkarım.

Bunun için optimuma,forum bornovaya, agoraya gideceğime, yağhaneler2'ye giderim. çok iyi oldu, İzmir'imze hayırlı olsun. Darısı Buca'nın başına.

Çağatay828
3 yıl önce - Sal 27 Oca 2015, 19:07

Alıntı:
Üniversite potansiyeli olan ve bölgesinde 1 tane bile avm olmayan Buca'ya şart böyle bir yer. Hatta son gördüğüm kadarıyla tam üniversitenin yanında devasa bir boş alan var. Tam dokuz çeşmeler kampüsünün yanında Buca'nın ortasında.

Ayrıca yarın İzmir PARK'a nasıl ulaşabilirim. O kadar araştırdım internette ama doğru düzgün adres yok

490 ile yağhanelere gelin yada Buca Konak hatlarıyla.Mevsimin hemen yanında.

Ayhan
3 yıl önce - Çrş 28 Oca 2015, 23:20

Haritadaki yeri: http://www.izmircity.info/tr/izmir-park-alisveris-merkezi

Muhammed Abdullah

3 yıl önce - Prş 29 Oca 2015, 01:43

biraz önce izmir parktan çıktım gayet güzel olmuş, açılmayan mağazalar olmamasına rağmen dükkanlara talep bir hayli fazlaydı ve gecenin en son seansında bile sinema doluydu... Özetle ilk izlenimlerim olumlu içeride ihtiyaclarını karşılayabileceğin her marka var...

Gaziemirlii
3 yıl önce - Cum 30 Oca 2015, 17:04

Gayet güzel küçük,şirin ve herkesin ihtiyacını görebileceği bir yer bayağı kalabalıktı otobüsle geçerken gördüm.

Misafir 9a4

3 yıl önce - Çrş 25 Şub 2015, 04:12

selam bence buca avm kaynaklar tarafına yapılmalı şirinyet zaten yeterince kalabalık.üniversite orası da yogunlaşmaya başladı en uygunu kaynaklar harika olur.

Misafir 50b

3 yıl önce - Çrş 25 Şub 2015, 14:25

Geçen gün gezme fırsatı buldum , oldukca kalabalık ve cocuklar icin oyun alanları da yapmıslar. Çok büyük değil ama yanda ve arkada bos alanları var ileri de büyütülebilir gibi görünüyordu.

mahmut11
2 yıl önce - Prş 25 Şub 2016, 03:18
Yemek katında..

McDonald's kapanmış. Ekmekiçi,Burger King ve Popeyes kalmış. Diğerleri bilinmedik markalar. bir de kebapçı gibi bir şey var. Yazık batacak burası. Yeme içme bölümü bile pek iş yapmadığına göre.

Misafir 5dc

3 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 15:47

Acaba paten satılıyor mu

Tacettin Şenel

3 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 15:57

Bu AVM nin yeri ters oldu Ne güzel Narlıdere Balçova Hatay Güzelbahçe varken gittiler Dağbaşına yaptılar hiç gitmedim bu Avm ye duyduğuma göre çok dandik bir Avm imiş öyle söylemler var.....

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet