Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
mahmut11
3 yıl önce - Cum 23 Oca 2015, 22:17
İzmir Park hakkındaki görüşüm,

Alıntı:

Üniversite potansiyeli olan ve bölgesinde 1 tane bile avm olmayan Buca'ya şart böyle bir yer. Hatta son gördüğüm kadarıyla tam üniversitenin yanında devasa bir boş alan var. Tam dokuz çeşmeler kampüsünün yanında Buca'nın ortasında.

Dokuzçeşmeler Kampüsünün hemen yanında İzmir'in en ünlü parklarından, Hasanağa bahçesi vardır, bu bahçenin içinde, yüzlerce ağaç, spor alanları,yürüyüş yolu,karakol ve Gençlik Merkezi var.

Böyle ağaçlık bir alanı asla yok edemezler, etmemeliler,ederlerse, "gezi" den beter olay çıkar, bütün buca,üniversiteler o ağaçların ranta feda edilmemesi için gerekirse nöbet tutulur.

Umarım orasını kastetmedin.
-----
İzmir Park hakkındaki görüşlerim
İZMİR PARK iyi olmuş açıkçası, çevre semtlerden ulaşmak çok kolay. Hatta Buca'dan bu kadar kolay ulaşınca yadırgadım.

Herşeyi pahalıya satan Şirinyer esnafı daha çok indirime gitmek zorunda kalır böyle.
Çünkü Buca'da yaşayan bir insan eskiden olsa optimuma gideceğine alışverişini şirinyerden yapardı,çünkü yakın diye, artık kim gitsin ki şirinyer'e, izmir park dururken.

Ayrıca restoran bölgesi de gayet güzel olmuş., Bu kalabalıklığını ilk gününe ve 15 tatilin başlamasına veriyorum.

Çok güzel olmuş, çok beğendim kısacası.

Ekleme: Tünel bitene kadar, o caddede aşırı trafik olacaktır, ancak tünel bittikten sonra o caddeyi kullananlar yarı yarıya düşeceği için, o kadar trafik olmaz. Ki yine de bu eksi bir yön değil, çünkü otoparkı var. Otopark olması harika bir şey.

Tekrardan Eşrefpaşa ve çevresine hayırlı olsun diyorum

graphix_35
3 yıl önce - Cum 23 Oca 2015, 22:56

Aslında bu kadar merkezi bir noktada bir AVM ne kadar iyi oldu emin değilim İzmir'in en yoğun nüfus akış alanının tam ortasına konuşlanmış (Karabağlar-Buca-Konak) durumda. Eşrefpaşa Trafiği aktarma sistemi ve IZBAN'a rağmen hala kilit umarım Konak Tüneli bu yoğunluğu azaltır.

Birde buraya çok işim düşmediğinden AVM'den yeni haberdar oldum tam olarak nerede kalıyor ? BP'nin yanında mı ?

Buca'da ise AVM kesinlikle olmalı ama biraz daha Gediz-Inklap tarafına doğru olmalı çünkü Tınaztepe civarına yapılacak bir AVM Menderes Caddesini daha beter mahveder.

mahmut11
3 yıl önce - Cum 23 Oca 2015, 23:46

Alıntı:
Aslında bu kadar merkezi bir noktada bir AVM ne kadar iyi oldu emin değilim İzmir'in en yoğun nüfus akış alanının tam ortasına konuşlanmış (Karabağlar-Buca-Konak) durumda. Eşrefpaşa Trafiği aktarma sistemi ve IZBAN'a rağmen hala kilit umarım Konak Tüneli bu yoğunluğu azaltır.

Birde buraya çok işim düşmediğinden AVM'den yeni haberdar oldum tam olarak nerede kalıyor ? BP'nin yanında mı ?

Buca'da ise AVM kesinlikle olmalı ama biraz daha Gediz-Inklap tarafına doğru olmalı çünkü Tınaztepe civarına yapılacak bir AVM Menderes Caddesini daha beter mahveder.

23,193,152 vs. nin yağhaneler 3 durağı.

Buca'da zaten boş alan yok. Hastanenin arka tarafı, kaymakamlık yolu üzerindeki arsa ünlü bir holdingin,

Hasanağa da boş değil ASLA kesilmemelidir ağaçları KESMEMELİLER!

İleride DEÜ Dokuzçeşmeler Huk.Fak. Tınaztepe'ye taşınınca , orası değerlendirilebilir,ancak orada da yer yer yoğun ağaç popülasyonu var,taşınabilirse hasanağa'ya, olabilir.

inkılap'ta serdar yereli spor salonunun yanında bir inşaat var, avm sandım ama Gençlik merkezi inşaasıymış. orada boş yer başka var mı bilmiyorum, olursa, gedize olur, çok yakışır gediz'e hem, gedizin cazibesi artar.

Muhammed Abdullah

3 yıl önce - Cum 23 Oca 2015, 23:53

Umarım bu görsel yardımcı olur eğer otobüsle giderseniz yağhaneler durağında inmeniz gerekiyor

(+)

graphix_35
3 yıl önce - Cmt 24 Oca 2015, 00:13

Teşekkür Ederim

Misafir 140

3 yıl önce - Cmt 24 Oca 2015, 16:55

resim yok mu ?

GkhanTR
3 yıl önce - Cmt 24 Oca 2015, 18:10

Açılış günüyle İzmir Park AVM Bölgeyi kaldırabilecek ne büyük ne küçük diyebileceğimiz şirin, doyurucu bir AVM

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

graphix_35
3 yıl önce - Cmt 24 Oca 2015, 20:23

AVM'den çok katlı Pazaryeri yada İşhanı havası hakim bu özelliğiyle IŞKA, YKM yada MTK'ya benzettim ben. Devasa bir şey olup o bölgede sırıtan bir AVM olmamış yerine yakışmış.
Hayırlı olsun.

En son graphix_35 tarafından Cmt 24 Oca 2015, 20:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Misafir 12f

3 yıl önce - Cmt 24 Oca 2015, 20:25

Alıntı:
AVM'den çok atlı Pazaryeri

Pazaryeri mi? Keşke pazaryerleri böyle olsa

Misafir 140

3 yıl önce - Cmt 24 Oca 2015, 21:39

Resimde güzel görünüyor. Yakın zamanda gidipte gezeyim. Büyük mü icerisi ?

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet