Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Yiğit572
5 yıl önce - Sal 12 Şub 2013, 14:37

Proje fotoğrafçısı biziz sitemi de Ulaşımdan çıkarıp İzmir yaptığıma göre Karşıyaka'dan gelir fotoğraflarını çeker yayınlarım uzaklık dinlemem

mert101

5 yıl önce - Sal 12 Şub 2013, 16:55

Alıntı:
Gayet iyi bi süre diye düşünüyorum ayrıca açılacak sinema umarım cinemaximum olur ayrıca spor salonuda olursa tadından yenmez

Süresi iyi sayılırda artık basladıgını da görsek süper olacak 5 farklı sinema salonu olacakmıs, spor salonu bildigim kadarıyla yok.. Ancak esrefpasa - yaghaneler - üçyol - bozyaka - sirinyer gibi büyük bir alana hitap edecek olması nedeniyle cok tutulan bir yer olur. Keske biraz daha büyük yapsalardı.

Alıntı:
Proje fotoğrafçısı biziz sitemi de Ulaşımdan çıkarıp İzmir yaptığıma göre Karşıyaka'dan gelir fotoğraflarını çeker yayınlarım uzaklık dinlemem

olur gel çek ama daha baslamadı sadece kepce kazı yapıyor belli aralarda o kadar

mert101

4 yıl önce - Cmt 02 Mar 2013, 15:40

(+)

Bugün bizim evden resmini çektim , resimdeki pavyon bu ay yıkılacakmış ve avm inşaatı baslıyacak. Resimde görülmeyen ancak arka taraflarda kazı yapılan yerler mevcut. Bittiginde Konak ilçe sınırlarında konak pier den sonra 2. alısveriş merkezi olacak

Ayhan
4 yıl önce - Cmt 02 Mar 2013, 18:03

Eşrefpaşa ve Karabağlar tarafında çok sayıda pavyon var, bu tip yerlerin azalması ve de yerine AVM yapılması güzel bir gelişme...

cagriocal
4 yıl önce - Pzr 03 Mar 2013, 03:37

Projenın oturum alanı çok ama çok ufak. O bölgenın keşmekeşi ve imar yapısı düşünülürse bence hipermarketten öteye gidemeyecektir. Eğer içine migros gibi bir market vs. açılırsa orası iş yapar geri kalan kısımların çok tutulacagını sanmıyorum, keşke daha buyuk bır alana yapılsaydı . Bölgedeki ihtiyaca daha çok cevap verirdi...

Muhammed Abdullah

4 yıl önce - Pzr 03 Mar 2013, 05:01

Alıntı:
Projenın oturum alanı çok ama çok ufak.

O gördüğünüz pavyon sizi yanıltmasın orası sadece yapılacak avm'nin ufak bir parçası İzmir park gayet büyük bir yer olacak.

(+)

Alıntı:
Eğer içine migros gibi bir market vs. açılırsa orası iş yapar geri kalan kısımların çok tutulacagını sanmıyorum, keşke daha buyuk bır alana yapılsaydı . Bölgedeki ihtiyaca daha çok cevap verirdi...

Aşağıda ki resimde kat planlarına bakabilirsiniz ayrıca sitesinde detayları var...

aliibili
4 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 12:34

Karabağlarda ki Burda mağazası kadar olacak gibi görünüyor.

cagriocal
4 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 14:14

Apocalypse tesekkurler harıtada gorunce daha iyi oldu ben resımdekı alan kadar ve arkadakı gözuken bölum kadar sanmıstım.

Umarım sonu burda avm gibi olmaz. Hayırlısı olsun, umarım bölgede değişimi hızlandıran bir proje olur.

Muhammed Abdullah

4 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 15:08

Alıntı:
Karabağlarda ki Burda mağazası kadar olacak gibi görünüyor.

Arsa boyutu belki Burda avm'nin arsa boyutu ile hemen hemen aynı olabilir ama İzmir avm 6 katlı olacak Burda avm ise sadece 2 katlıydı...

Muhammed Abdullah

4 yıl önce - Prş 07 Mar 2013, 02:38

İzmir park avm açılış tarihi sitesinden 2014 şubat olarak açıklandı...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet