Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mert101

5 yıl önce - Cmt 09 Şub 2013, 13:58
İzmir Park AVM

(+)  

(+)

(+)  

(+)  

(+)

web sayfası: http://www.izmirpark.com/#

Resimde kücük görünüyor ama yeri bayagı büyük sayılır ve içerisinde süpermarket , 65 tane magaza , sinema , restoranlar olacakmıs..

bodrum katta süpermarket - elektronik marketi
zemin katta restoranlar - cafeler
1. ve 2. katlarda magazalar
3. katta oyuncak ve kitap magazaları
4. katta 6 tane sinema salonu - oyun salonu - bar
toplamda 13,500 metrekarelik bir alanı kapsayacakmıs

Esrefpasa da yapılmaktadır. Yeri benim oturdugum apartmana cok yakın. Bu yönden mutluyum. Proje bittiginde cadde de evlerin degerinin 400.000 tl ların üzerine yükselecegi konusulmaya basladı

Ferat akar
5 yıl önce - Cmt 09 Şub 2013, 14:47

sitesine baktım ama tam olarak yerini anlayamadım o bölgede bu büyüklükte bir yer varmıydı haritadan tam olarak yapılacağı bölgeyi gösterebilme şansınız var mı

mert101

5 yıl önce - Cmt 09 Şub 2013, 15:51

Alıntı:
sitesine baktım ama tam olarak yerini anlayamadım o bölgede bu büyüklükte bir yer varmıydı haritadan tam olarak yapılacağı bölgeyi gösterebilme şansınız var mı

Evet var. Yaghanelerde mevsime dogru giderken pavyon vardı. O pavyonu yıkacaklar , Eylülde acılacakmıs. Yerini ilk resme kaydettim, resmi tıkladıgınızda uydu haritasındaki yeri var oraya girin arsayı göreceksiniz

Yiğit572
5 yıl önce - Cmt 09 Şub 2013, 17:06

Bu da benden olsun (Siteden)

mert101

5 yıl önce - Cmt 09 Şub 2013, 17:09

Konakta konak pierden sonra 2.avm olacak sanırım Bu arada Karabaglardaki burda izmir den gidiyormus. Binayı belediye almıs. 1 aya kadar tamamen izmirden gidiyorlar sanırım

Muhammed Abdullah

5 yıl önce - Pts 11 Şub 2013, 18:28

Proje bizim daireye çok yakın fast food ve sinema hobisi oldukça gelişmiş biri olarak bu projeye çok sevindim umarım söylenen tarihte biter Mert ile birlikte bir çok fotoğraf yayınlayabiliriz diye düşünüyorum

mert101

5 yıl önce - Pts 11 Şub 2013, 21:23

Alıntı:
Proje bizim daireye çok yakın fast food ve sinema hobisi oldukça gelişmiş biri olarak bu projeye çok sevindim umarım söylenen tarihte biter Mert ile birlikte bir çok fotoğraf yayınlayabiliriz diye düşünüyorum

Aynen ikimize de cok yakın bol bol resim yükleriz , kac senedir bu bölgede hep yapılacagı konusulurdu nihayet yapılacak artık. Aslında 2 sene önceden baslıyacaktı bu proje ama mütahitin ölmesi dolayısıyla durmustu. Şimdi tekrar baslıyor. Artık pavyonun yıkılıp insatın temellerinin atıldıgını da görsek süper olacak

Muhammed Abdullah

5 yıl önce - Pts 11 Şub 2013, 22:17

Alıntı:
Artık pavyonun yıkılıp insatın temellerinin atıldıgını da görsek süper olacak

Başlangıç ve bitiş tarihi belli mi ?

mert101

5 yıl önce - Pts 11 Şub 2013, 23:00

Alıntı:
Başlangıç ve bitiş tarihi belli mi ?

Filen başladı sayılır , kepçe kazı yaptı arka taraflarında insaatın baslaması icin muhtemelen pavyonun yıkılmasını bekliyorlar. Herhalde 15 -20 gün içinde yıkıp baslarlar diye düsünüyorum. Bakalım bekleyip görcez Bitiş tarihini sitelerinde eylül 2013 yazmıslar. Kısacası 7,5 ay var ama 2014 ocak ayında filan acılır büyük ihtimal..

Muhammed Abdullah

5 yıl önce - Pts 11 Şub 2013, 23:19

Alıntı:
Kısacası 7,5 ay var ama 2014 ocak ayında filan acılır büyük ihtimal..

Gayet iyi bi süre diye düşünüyorum ayrıca açılacak sinema umarım cinemaximum olur ayrıca spor salonuda olursa tadından yenmez

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet