Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
onurnazliaka
1 yıl önce - Prş 31 Oca 2019, 12:43

Alıntı:
13 Mart 2016 Güvenpark patlamasında ise 10-231 Kod numaralı otobüs hain saldırının kurbanı oldu.

Belki fazla hassasiyet gösteriyorum ama bunu demeden geçemeyeceğim. Onca insan hayatını kaybetmiş, otobüsün hesabı mı olur. Kasten yapmadığını biliyorum ama yine de kurduğun cümlelere biraz daha dikkat etseydin keşke Mürsel. Cansız bir şey, bildiğin "mal" patlamanın kurbanı olur mu? Nice can yitip gitmişken bir otobüs için sarf ettiğin o sözle istem dışı da olsa insanlar ile bir malı aynı kefeye koyduğunun farkında mısın? Lütfen, çok rica ediyorum biraz daha hassasiyet. Bu vesileyle patlamada hayatını kaybedenlere tekrar Allah'tan rahmet diliyorum. 2016 kötü bir yıldı, bir daha o yıldaki gibi acılar görmemek dileğiyle.

mursel kasap
1 yıl önce - Prş 31 Oca 2019, 14:16

Onur kardeş ölenlere bende Allahtan rahmet diliyorum.Nasıl insan oğlu üstün varlık olsa bile bir otobüsün erken yaşta hurdaya ayrılması insan oğlu kadar çok üzdü.Hem burası filoya veda eden otobüsler başlığı erken yaşta hurdaya ayrılan otobüslerin listesini yazdım.Burada erken yaşta hurdaya ayrılan otobüsleri kimse belirtmemiş bende ne diyeciğimi bilemediğim için kurbanı oldu diye yazmışım.

onurnazliaka
1 yıl önce - Cum 01 Şub 2019, 00:42

Çok fazla uzatmanın alemi yok. Dediğim gibi kasten yapmadığını biliyorum ama cevap olarak yazdığın yazıda dahi birkaç yerde uygunsuz şeyler var. Otobüs insan kadar üzüyorsa sen önce kendini bir sorgula koçum! Kurban olayım yazma. Yazdıkça batıyorsun. Diğer konularda, suyu tirit konularda bunu yapıyorsun da burası bunu kaldırmaz.

ysuf2011

1 yıl önce - Cum 01 Şub 2019, 01:34

Ne var yani yazmasınmı sadece erkenden filoya veda eden otobüs leri yazmış ikarus lar otobüste 2009 man tır mı ona bakarsan hurdalık ta o345 solo da var hatta bir kısmı hibe edildi bir kısmı da filoya veda etti ama halen servis atan o345 kısa mevcut

onurnazliaka
1 yıl önce - Cum 01 Şub 2019, 19:53

Alıntı:
Ne var yani yazmasınmı

Yazsın, tabi ki yazsın ama önce bir yazmayı öğrensin. Uygun üslupla elbette.

Misafir 957

1 yıl önce - Cum 01 Şub 2019, 20:04

Onur bey, bu kadar sert cevap vermenizi gerektirecek bir durum göremiyorum.

mursel kasap
1 yıl önce - Cum 01 Şub 2019, 20:56

Tamam kimşe karışmasın olaya ne yusuf ne misafir.Uygun uslup derken neyi kastediyorsun onur kardeş acaba Ben burada kötü bir şey yazmadım acemiliğime gelmiş olabilir.Onurazliaka sen her şeyin doğrusunu bilirsin sen mükemmelliyetçisin doğrucu başısın ben seni çok iyi tanıyorum.İstemeden acemice kurban oldu yazdım o an yazacak aklıma bir şey gelmedi.Son olarak bana eksi veren arkadaş kimse tam yerinde vermiş.

murat eymen
2 ay önce - Prş 28 May 2020, 17:20

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=28300 ...1526917973

Ego filosuna veda eden birkaç otobüsü Facebook sayfamda paylaştım

ysuf2011

2 ay önce - Prş 28 May 2020, 18:47

Linke tıkladım gözükmüyor hiçbir şey

murat eymen
2 ay önce - Prş 28 May 2020, 19:15

Bir daha tıklarsan Yusuf abi görürsün fotoğrafları

Birkaç kez daha dene abi

Ha bide Facebookta arama motoruna Murat Gökçe yazıp takip isteği atabilirsiniz.

Profilimde elimde jet taşı var

sayfa 3
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet