Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 47
Misafir 3ae

2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 22:56

Neyi gelişiyor Elazığ'ın rakamlarla ortaya koyar mısınız? Malatya ile kendinizi yaristirmaktan bitap düştünüz. Kimin ateşi var belli, ne zaman Malatya hakettiği buyuksehirliği aldı sizlerin nevri döndü. Sindirin artık.

Misafir a7e

2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:42

Elazığ sosyo-ekonomik yönden Malatya'dan gelişmiş bir şehir. Sağlıkta yatak sayısı,Eğitimde Derslik başına düşen oğrenci sayısı,Havalimanın taşıdığı yolcu sayısı,bölge müdürlükleri hadi bakalım hangi konuda ilerimizdesiniz ? Malatya'nin doğu güneydoğu da övünecek bir özelliği yok.Sanayilesmeyse Gaziantep size yüz basar şehirleşmeyse gidin Diyarbakır'ı görün caddelerini sokaklarini ayrıca tarihi eser varlıklarını .Tarih eser sayınız bile Elazığ 'ın kenarindan geçmez.

Tolga Dt
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 00:24

O değil de güzel sistem kurmuşsunuz çete olarak biri yazıyor diğeri da anında bu misafir mesajını onaylıyor. 3 gram zeka ürünü çalışma sizi tebrik etmek lazım.

Misafir a3c

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 00:30

Aynen tolga hocam cılkı çıktı artık başlıklar o kadar provake ediliyor ki bakmak istemez oldum.

Tolga Dt
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 00:33

Hayır kabak gibi ortada kimin ne yaptığı artık mızrak çuvala sığmıyor. Malesef 2-3 kişi bütün sitenin başlıklarını rezil hale getiriyorlar nedir dertleri yani adam gibi paylaşım yapın sohbet edin.

hazarkentli
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 00:59

Bunu kimlerin yaptığı artık bellide, bunlara çanak tutan birde ahbapları var.

hazarkentli
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 01:57

Alıntı:
Hazarkentli, sen ve Alper gibi hasutlar yüzünden bu hale geliyor başlıklar. Gerçeği inkar ederek elinize bir şey geçmez. Malaty>Elazığ artık hazmedin bunu. Bakın o zaman başlıklar nasıl normale dönüyor.

Dün adımı verdin.Mesajında isim belirttin diye zırlayıp şikayet kutusuna yazıyordun.Bakıyorum siteden birara kayboldun girdin misafir olarak yazdın.Peşin sırada ismini yazdığım diğer herif misafir olarak yazmış, şunu merak ediyorum. Şikayet ettiğin şu kural misafir olarak yazdıklarınıza işlemiyor mu?O ismini yazdığın arkadaşın senin memleketinin başlıklarında şehrinin tanıtımını yapan onlarca fotoğrafı var. Hasutluk dediğin bu olmalı, gelelim diğer konuya etiniz budunuz belli değil mi?Neyinizi neden kıskanayım.Adam gibi üyeliğinizle girin yazın. istatistiki olarak her anlamda size anlatayım.3-5 kişi hariç, içinizde çok aklı başında diğer üyelerin olması nedeniyle onların hatırına çok zaman kızsamda kendimi frenliyorum.

Misafir 78d

1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 12:25

Bu çete pek çok elazığlı üyeyi attırdı, pek çoğunu yazmaktan ve takip etmekten soğuttu, pek çoğunu da birbirine küstürdü. Kalanlar da son mücadeleciler gibi. Ben kabul ettim üstünlüklerini (en azından bu sitede) siz de kabul edin çıksın gitsinler sayfalarına.

hakan023
1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 12:35

Pireyi kızıp yorganı mı yakalım misafir. 😊 it ürür kervan yürür diye çok güzel bi atasözümüz var. Biz şehrimizi her platformda tanıtmaya ve birilerini rahatsız etmeye devam edecez. Elazığımız Doğunun parlayan yıldızı. Sosyo ekonomik parametreler nüfusuna oranla tüm sağlık ticari iktisadi parametrelerde gelişmişliğimiz bazılarının yüzüne gün gibi vurduğu için Elazığımıza saldırıyolar. Bizden o kadar çok gelişmişlerse gelip bizim sahfalarımızda salyalarını akıtmasınlar. Gidin bizim sayfalarımızı kirletenlerin başlıklarına bakın bizim üyelerimizin herhangi bi provakatif mesajı varmıdır? Misafirlere de diyecek bişey yok. Ama üye olupda çakallık yapıp misafir olarak yazan karaktersizlerin memleketi neresi olursa olsun beş para etmez adamdır

irfanilya
1 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 18:53

Bir şehir insanı şehir milliyetçiliğini abarttığında, bürokrasi eliyle devlet kaynaklarından kendine düşen payın fazlasını aldığında ve daha daha çoğunu istediğinde...komşusu diğer şehir insanları bunu itici bulur. Bu bir karşı tepki oluşturur . Siz ister buna hasutluk deyin ister trollük...İnsanlarinızin mert vatansever olması bu tepkiyi kısmen yumuşatsa da bitirmiyor. İster bu algılar üzerinde kafa yorun isterse de kofik, hasut vs. gibi laflara devam edin.

sayfa 47
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 464748   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET