Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin, Çeşmeli - Taşucu Arası Otoban Projesi
« önceki   1234 ... 424344   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 90e

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 19:14

Bugün silifke tarafına giderken narlıkuyu civarında tepelerde inşaat makinaları gördüm acep ne ola ki

Misafir 61c

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 19:21

Antalya yolu olabilirmi?

Emre hazar
1 yıl önce - Pzr 28 Ağu 2016, 03:08

Bakan Lütfi Elvan, Ulaştırma Bakanıyla konu ile ilgili açıklama yaptı. Proje çalışmalarının 2016 yılı sonuna kadar bitirilmesi için talimat verildiğini, yada 2017 yılı başında en geç projenin halledilmesini istediklerini belirtti. Ondan sonra yapım ihalesine başlayacağız dedi. Ulaştırma Bakanımızda doğruladı.

halll
1 yıl önce - Pzr 16 Ekm 2016, 10:24

ÇED raporu var mı..

Misafir b20

1 yıl önce - Cum 25 Ksm 2016, 20:48

Narlı kuyunun mersin tarafında yapılan çalışma oradaki keskin virajı kaldırmak artı oradaki taşlardan asfaltlık mucır üretildiğidir

sfzb67 serkan

1 yıl önce - Pzr 04 Arl 2016, 22:51
Müthiş Olur

Mevcut otobanın çeşmeliden taşucuna kadar uzaması müthiş olur.
Haftasonu antalya mersin mersin-antalya yaptım,silifkeden sonra ışık ışık ışık perişan oldum özellikle erdemli civarı

serkan33

1 yıl önce - Pzr 04 Arl 2016, 23:17

Erdemli geçişi ya komple tünel, ya komple battı çıktı ya da komple üst geçit köprüsü olmalı ama Karayolları Müdürü bile "Erdemli geçişine çare bulamadık ne yapacağımızı bilmiyoruz ama battı çıktı olmaz oraya" şeklinde saçma sapan demeç verebiliyor, nasıl bilmiyorsun yani çözüm bulmak zorundasın o koltuktaysan, Erdemli şehir geçişi rezalet gerçekten...

AYDIN İNAN
site denetçisi

1 yıl önce - Pzr 04 Arl 2016, 23:27

Alıntı:
Haftasonu antalya mersin mersin-antalya yaptım,silifkeden sonra ışık ışık ışık perişan oldum özellikle erdemli civarı

Erdemli'den itibaren Mersin Gazi Mustafa Kemalpaşa Bulvarı boyunca ışıklar çekilmiyor maalesef.
Ayrıca ilk etapta, bu kadar kalabalık yolu rahatlatacak ışık düzenlemesi şart. Ana yoldaki kırmızı ışık süreleri gerçekten çok uzun. Tali yoldan çıkacak bir iki araba için de aynı sürede ışık yanınca haliyle özellikle hafta sonları trafik çekilmez oluyor.
Esas trafiği rahatlatacak çözüm ise alt geçitlerle transit geçişlerin hızlandırılması.

sfzb67 serkan

1 yıl önce - Pts 05 Arl 2016, 20:10
Çözüm Otoban Gibi

Çeşmeli den otobanın taşucuna kadar gitmesi Erdemliyi baya rahatlatır...
Şuanda bile tam bi çeşmekeş ki yazı düşünemiyorum bile

halll
1 yıl önce - Pzr 11 Arl 2016, 05:57
2017 Bütçe Kanunu

09.12.2016 tarihinde Yayınlanan videonun 4.37 ile 4.41 saniye arasında UBAK Ahmet ARSLAN'ın Otoyollar ile ilgili Meclis Genel Kurulu Bütçe Görüşmelerinde yapmış olduğu konuşmasında; Çeşmeli-Taşucu Otoyolu ile ilgili "Mersin-Erdemli-Taşucu'da onun (Ankara-Delice Otoyolu) devamında yapacağımız iş" dedi..

Resmi ağızdan en son bu geçti..

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 424344   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM