Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Halkalı-Kapıkule (Bulgaristan hududu) Hızlı Demiryolu Proje ve İnşaat Aşamaları
« önceki   123 ... 5657585960   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 57
Haktan99
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:02
Yurtdışına YHT

Almanyada Avusturya Hollanda fransa ingiltere çok fazla ülkeye YHT Bağlantıları Var
Türkiyede Niye Olmasın

emrenmert

2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:09

"Yunanistan ile oturup anlaşmaya varılması lazım" dedim sadece.

Haktan99
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:10

türk yunan ilişkileri bence kötü yunanlar türklere köpek diyorlar nasıl oturup anlaşılabilir bu 2 ülke

emrenmert

2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:24

Yunanistan ile anlaşmaya varılmadan İstanbul-Atina yht hattını nasıl inşa edeceğiz?

Haktan99
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:27
Nasılmı

Halkalı-Bulgaristan HT Çorlu Dan Ayrılıp Çorlu-Selanik HT Hattı Diye İşleteceğiz
İhale Yazısı Şu Şekilde Olacak: Çorlu-Selanik Yüksek Standartlı Demiryolu Yapım işi

emrenmert

2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:30

Yunanistan'ın onayı olmadan Yunanistan ülke sınırlarında demiryolu döşeyebilir mi Türkiye?

Nezih90
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:33

emrenmert'e katılıyorum, şu anki durumda zaten istesende mümkün değil, neyin kafası bu? Ne yapsın millet, trene binip gidip yeni açılan Amerikan üslerini mi ziyaret etsin?

Uzun vadede belki olur. Ama onda bile Malkara, Çorlu üzerinden direkt bir hat daha verimli olacaktır, artık teknoloji bu hattın inşaa edildiği döneme göre kıyas kabul etmeyece derecede gelişti. Kaldı ki bu bölgede zamanında kolay inşaa edilsin diye dere ve nehir yataklarından geçirildi. O yüzden yeni Kapıkule hattı yapıldıktan sonra Lüleburgaz'dan öte eski hattın bir kısmı sökülür diye düşünüyorum, özellikle Uzunköprü, Pehlivanköy civarları. Hepimiz Çorlu kazasını hala hatırlıyoruz sanıyorum.

Haktan99
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 18:35
Diyalog Bu Elimden Gelen

RTE:Katerina Sakelaropulu Ülkene HT Yapacam İzin Ver Tmm Mı
Katerina Sakelaropulu:Veririm İzin Döşe HT

Mehmetay
2 hafta önce - Cmt 03 Nis 2021, 22:28

Bu yolcu işi olmaz boşuna umutlanmayın vize var ayrıca Türkiye insanlar dolar euro karşısında fakirler .
Hayatlarında şehrinden çıkmayanda var . Atina gitmek hayal , atina bir tabak yemek 20 euro
Avrupa bu hattı yük için yapıyor . Yolcu için böyle bir işe kimse girmez . Zenginler zaten uçak kullanıyor .
Ancak tekirdağ Çerkezköy çorlu arasında hızlı tren olnalıdır .

Samet_52
2 hafta önce - Pzr 04 Nis 2021, 12:36

Hemi halkalı Kapıkule yht hattında çatalca ilçesinde yht durağı olacak mı ?

sayfa 57
« önceki   123 ... 5657585960   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM